Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. http://www.auto-bober.pl/ Zapraszam
  2. boberek jak jebnie recenzje to od razu wiadomo czy kupować czy nie :polew: :polew: gram dzis od rana 9 godzin dziś gra miazga a jeszcze połowy nie mam
  3. Wszytskiego Najlepszego Bicze Moje Kochane
  4. AC2 szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  5. no kupiłme AC2 zobaczymy co to jest warte Fly mówisz ze kox ??
  6. joł biczes
  7. no ja juz mam wkońcu LIVE mój nick BoberekPPLL
  8. kurde Kali wielki jesteś ale ja chyba dziś nie dojade mam tyle roboty ze sie odkopać nie moge ale woź je ze soba poświetach podjade
  9. hahahaha moderator aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  10. ja dzis nie wracam do pomiechówka jak patrze ja żwirki stoją od rana to mnie to przerosło nocuje w samochodzie :polew: :polew: :polew:
  11. kiedy pod M1 [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________ Zwariowałeś Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać joł bicze Nie chodzi mi o cenę, bo zegarki fajne, tylko, że STWORZYŁEŚ stronkę, po to aby wybrać między białym i czarnym no tak bo wiem co chce tylko nie wiem jaki kolor joł madafaki
  12. Zwariowałeś Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać joł bicze
  13. http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ panowie i panie prosze o pomoc
  14. Boberek - 10% na Sąsiedzkiej i 45% na www.rowerynamaksa.pl :> :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. no to ta róznica mi sie nie podoba
  16. w proówniu do shifta kupa straszna
  17. Sprzedam Nową FORZE 3 wogule mi sie ta gra nie podoba mam tez FEAR 2 TIME SHIFT Jericho wszystko na Xboxa zainteresowanych na PW
  18. http://www.joemonster.org/art/12948/Mala_niespodzianka_podczas_przegladu?utm_source=Czytnik_rss&utm_medium=link&utm_campaign=rss
  19. lipa straszna
  20. w porównaniu Shift a Froza 3 jak dla mnie Shift wygrywa
  21. e tam :kox: :polew: FM3 zakupiona
  22. kurde za***ista jest ta pufa
  23. mój kącik
  24. kurde ociagam sie strasznie :kox:
  25. joł wstretne owłosione orangutany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.