Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
jezu kochany to ja swojego wystawiam za 55 za 52 oddam i nic nie wyciagne sprzedam razem zkołami i BT i RNSem [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 12:13_________________________________________________sprzedawaj bez zastanowienia za te pieniądze nigdy takiej kwoty juz nie wyciagniesz sprzedawj nie zastanwiaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo powiedz ze za 52 tys jest duzo lepiej upasiony niedaleko ciebie w pomiechówku
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:polew: :polew: ta z nim nie ma kontaktu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Moje plany na najbliższy czas Tekken 6 CoD MW2 Shift
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
tak kupiłem wygląda solidnie nie polerowałem jeszcze bo nie mam padów ale myśle ze za 180 zł nic lepszego kupic sie nei dało
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
e]a mi sie 3 nie podobała sterowanie lipa
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
naklejka musi czarna być nie ma chooja we wsi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
d*pa biore
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie robiłem a to w jakims MM nie kupie ?? czy tam saturn ??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Poproś Łukaszka napewno ci znajdzie ja nie mam etki w pracy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja dziś moze pojade po CoD MW 2 kurde ale feara nie skończyłem jeszcze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ooo... masz moze jej numer? Nowak, szyby moze i bym sciemnil... ale nie mam kasy na razie na jakiekolwiek mody. Amorki i zawias czeka w kolejce kiedys miałem w ETCE trzeba sprawdzić ale na 100% jest i w zeszłym roku kosztowąła około 86 zł po 9 % rabacie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no ta dokładka musi byc z tym czarnym Fly w ASO naklejka na to kosztuje 80 zł
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
miron a to ty fure zmieniłeś :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ! No tak :doh1: Dzięki Piotrze. . Jak jestem w gościach to zawsze słodzę więcej Jak to sie mówi darowanemu Poźkowi nie zagląda sie w brode czy jakos tak to było :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawartość cukru w cukrze jest zawsze zależna od sklepu w jakim kupisz cukier pamiętaj o tym :kox:
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
no dobra daruje Ci tym razem Łukasz jak to co mały standardowy burdelik
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://www.tvn24.pl/0,1627975,0,1,tlumy-czekaly-na-premiere-gry,wiadomosc.html :kox: :kox: :kox:
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
ta a czemu mojego nie pokazałeś :chytry: :chytry:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Joł leszcze pospolite Poźki pospolite kozie też :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie juz SMSa jej wysłałem :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pamietam tylko jak dzwoniłes do mnie ze 4 razy co masz zrobic z ta koszulką wytrzeć sobie trwarz czy brzuch i chodzic w niej jesszzce 12 godzin :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda ze te rózowe spodenki jeszcze jej z tyłu nie weszły
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
kruca bomba to mi sie przy 750 zapala w mieście rezerwa a na trasie przy jakis mniej wiecej 900 przy spalaniu jakies 5,5 L
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage dokładnie a ty wciąż jesteś zazdrosny o mój podpis i o to, że to był moskal a nie ty no troche jestem roczarowany ze ty z moskalem razem .... a czy to była laska czy nie to ja juz nie wnikam moskal jak za Toba stał to wyobrażał sobie spokojnie kózko spokojnie to nie boli ciekawe po czym poznał :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage