Treść opublikowana przez boberek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no s-line z czasem trafi dokładka tył to kwestia 200 zł zderzak przód kwestia 400 zł + pomalowanie wiec spkojnie moze pomyśle na wiosne co do silnika jakos jezdzi nie ma tragedii myśląłem ze będzie gorzej co do virusa to będzie z czasem co do planów wiekszych hmm nie wiem kola 18 albo jakas 19 18 za mną przemawia bo opona tańsza a to auto nie na pokaz lupo mam do dłubania zawias zostaje mam 1BE wiec dla mnie spoko w A4 miałem tak samo i było git co do rezania to napewno światła z ledami s-lina tył będzie napewno w ciagu miesiąca bo cena 200 zł jest do zniesienia nad przodem sie zastanowie ale pewnie też trafi z czaesm ale to pewnie na wiosne nic na sile ale narazie nic nie robie ciesze sie tym ze jezdzi i jest naprawde fajna fura [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________ no tak masz racje kamera mi zbedna bo mam czujniki wiec dam rade zawias po co mi to tylko drozsze w utrzymaniu a co to distronic ??
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no i przesiadłem sie do A6 C6 2.0 TDI 140 KM niestety jeszcze z DPFem skrzynia manual 171000 kkm przelotu udokumentowane bezwypadkowa Kolor Black Piano czarny czarny czarny Pakiet SHADOW Pakiet wewnetrzyny S-line Pakiet oswietlenie oraz schowek i zima Wewnetrzyny Sline MMI high Xenon Szyberdach rolety w boczkach elektrycznie zamykana klapa blutooth zawieszenie 1BE fotele full elektryka z pamięcią składane lusterka fotochromowe lusterka czujnik deszczu kiera multifunkcyjna koła 18 cali oryginał ronal navi i wszytskie te badziewia dodane zewnętrzyny s-line - ZROBIONE lampy przód LED - ZROBIONE lampki sline polift - ZROBIONE kiera ścięta - ZROBIONE gałka biegów S3 - ZROBIONE końcówki wydechów ULTER RS90mm - ZROBIONE głosniki BOSE 6 szt - ZROBIONE włącznik świateł polift - ZROBIONE przełącznik lusterek politf - ZROBIONE ciemne szyby tył - ZROBIONE wywalony DPF i EGR - ZROBIONE program - ZROBIONE koła 19 cali BBS RS 861(rant poler + kolor shadow) - ZROBIONE koła 16 cali zima - ZROBIONE hamulce przód 320 mm - ZROBIONE czarne kratki nawiewów - ZROBIONE plany FIMC - PLANY 2014 - ZROBIONE homelink - PLANY 2014 - ZROBIONE webasto - PLANY 2014 zmiana softu licznika - PLANY 2014 - ZROBIONE sprezyny -30 lub gwint - PLANY 2014 - ZROBIONE hamulce tył wentylowane - PLANY 2014 foty narazie brak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł
-
[B6 BRE] Jak skorygować kąt synchronizacji rozrządu w 2.0 TDI
blokady mi wchodzą bez problemu kreciłem ze 3 razy tym wałem k**wa juz mi sie przestało to podobać spróbuje tak jak mówisz ale ciekawe czy tak sie da jak wałki będą zablokowane
-
[B6 BRE] Jak skorygować kąt synchronizacji rozrządu w 2.0 TDI
stary robiłem wszystko tak jak autodata pisze wszystko sie zgadza pieknie blokady wchodzą luźno itp a ką 3,4 jak masz cos z elsy to chętnie przeczytam
-
[B6 BRE] Jak skorygować kąt synchronizacji rozrządu w 2.0 TDI
Panowie i Panie mam pytanie mam silnik BRE zmieniałem dziś rozrząd u siebie w warsztacie wszystko ksiązkowo ustawione a kąt synchronizacji rozrządu mam -3,4 jak chciałem to skorygować to mi auto nie odpaliło bo nie da sie dóch kół ruszyć razem z takim samym wyprzedzeniem jest na to jakis patent w 1.9 wiem jak to zrobić bez problemu ale w 2.0 TDI są dwa koła i juz poległem weźcie pomóżcie z góry dziękuje
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
albo o napedy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: j**any !!!!!!!!!!!!!!!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no MOH zajmie Ci chwilkę a potem po nocach w sieci będziemy grali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no fakt ale chrakteryzacje miał mega ledwo poznałem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
kup MOH
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
boi sie pewnie o głowice w EVO :polew: :polew:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no jakoś te dziury za mna nie przemawiaja
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
aha to jak chciałeś to ok foty dawaj klucze masz ??
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no włąsnie :polew: taki mam plan Poziu będzie mógł popatrzeć
-
B6 DIVISION
ja bym ciemna kupil jak to cenowo
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no włąsnie dlatego jest minetor a Jacka mozna zawsze wypic przy okazji jak si ebedzie ogladało impreze z AMNZJIIII
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a czemu cała takav perforowana ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
śkurwensyn jak on tam wlazł
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
ta myślałem raczej o butelce Jacka Danielsa
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
od zawsze ci powtarzamy skończ z dupeczkami w wirtualu zacznij oglądać w realu :kox: :kox: i kto to mówi moze zrobić kopie Twoich linków z GG
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
masz strasznie duza glowe bahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:33_________________________________________________nikogo nie woże ale nie miałem pomysły jak zagospodarować kawalek miejsca bardzoej bajer niż funkcjonalność ale na zlotach mozna bedzie oglądać dupeczki
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no zeby nie bbyło ze nie działam przy lupo znaczy WOLFSBURGA zabudowa plan cz1 odlew z żywicy cz2 szpachla szpachla szpachla cz3 docieranie i modelowanie cz4 za dużo miejsca mi zostało wiec kupiłem LCD za 100 zł no auto za tydzień wraca do lakiernika bede w świeta składał
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja tez sie chyba na nia skusze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,236305,vSort,1,vTime,3