Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. siema ludzkie zero :polew: :polew:
  2. j**any :) ja to sobie dozuje przyjemności flagi ominales gdzies w romulusach było ich kilka ja je własnie ominałem f*ck piórka juz mam assassinów wysyłam cały czas tam gdzieś smigaja po świecie ale nie mam zamiaru tak szybko skończyc dziennie max 2 godzinki zeby nie skończyć za szybko
  3. joł co tam
  4. auto będzie malowane całe od góry do dołu od nowa ma być zrobione jak fabryka a co do claru nie przygladałem sie szczerze ci powiem
  5. tak pomalowałem ale wracam do czerwonych dzis byłem zobaczyć jaksie lupo czuje no i ranty zagiete wstretny klamex z tyłu zaspawany
  6. no VinCe wynik po programie robi robotę powiedz lepiej jak to jezdzi teraz niż przed programem ?? PS chłopaki chciałem 2.0 TDI i mam jedzie jak jedzie mi tam pasuje mam kox wyposazenie a bardziej mi o to chodziło niż o silnik zrobie z czasem program na 170 zależy jak go rogal wystroii i będzie OK do sprawnego poruszania starczy co to spalania to mam takie same zdanie 3.0 paląc 9 L to trzba sie toczyć pozdro
  7. ta a my nawet twojego samochodu nie widzieliśmy może ty poporstu sciemniasz ze cos rezasz a my bałwany ci wierzymy
  8. leszczyk :polew:
  9. no nie da wiem wiem jak przejdzoiesz 2 w 100% pogadamy
  10. spoko spoko dużo czasu jeszcze zostało najpierw poskacze pozabijam nie chce odrazu wszytskiego odblokowac im dłuzej bede grał tym dłuzej bede sie cieszył i tak wszytsko bedzie na 100 % bo taki mam cel
  11. ja nie wiem gdzi jestem ale mam juz wszytskie skarby w cenrum wszytsko odnowione w centrum do leonarda jeszcze nie doszedłem
  12. To fakt już patrzyłem co można w niej zmienić i znowu z 20.000 będę w plecy przy sprzedaży no da sie trochę ja nie mam motywacji jakos ale zmusze sie jak Lupo skończe
  13. no no Avant C6 :kox: :kox: będziemy mieli co rezać bo chłopaki z A6 klub mało ogarniają
  14. pewnie ze tak PS ale ta wgniotka !!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. ja tam swojego bez marudzenia sprzedałem właściciel zadowolony
  16. no rennsporty miazga na żywo widziałem bo to kolegi koła
  17. ja 2 to przeszedłem w 100%
  18. assasin od wczoraj w Xboxie
  19. no fajne ale co z tego ze nie pasuje
  20. nie nie znamy za to ty jestes wielkim fanem i to nam starczy
  21. no soft zrobie jak sie odbije od dna najpierw musze ogarnąć i odżywić ten silnik po normie LL wyczyścic wtryski silnik i zrobie pewnie w grudniu ale jeszcze ze 3 zbiorniki i wymiana oleju
  22. poniżej 10 s to mam drugie auto i ma 8 a nie 11 mi taki silnik wbrew pozorą wystracza im wieksze auto tym wolniej sie poruszam wiec braku mocy nie odczówam
  23. ja nie wiem o co wam chodzi wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0 żeby palił 12 a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby
  24. no jak ty masz 4,2 to nie dziwne ze jechać dla Ciebie moze nie chcieć ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l tak samo jak miałem w swojej A4 dla mnie jest git program zorbie i będe troche lepiej
  25. tylna dokładka do zderzaka s-lne :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.