Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema ludzkie zero :polew: :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
j**any :) ja to sobie dozuje przyjemności flagi ominales gdzies w romulusach było ich kilka ja je własnie ominałem f*ck piórka juz mam assassinów wysyłam cały czas tam gdzieś smigaja po świecie ale nie mam zamiaru tak szybko skończyc dziennie max 2 godzinki zeby nie skończyć za szybko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł co tam
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
auto będzie malowane całe od góry do dołu od nowa ma być zrobione jak fabryka a co do claru nie przygladałem sie szczerze ci powiem
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
tak pomalowałem ale wracam do czerwonych dzis byłem zobaczyć jaksie lupo czuje no i ranty zagiete wstretny klamex z tyłu zaspawany
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no VinCe wynik po programie robi robotę powiedz lepiej jak to jezdzi teraz niż przed programem ?? PS chłopaki chciałem 2.0 TDI i mam jedzie jak jedzie mi tam pasuje mam kox wyposazenie a bardziej mi o to chodziło niż o silnik zrobie z czasem program na 170 zależy jak go rogal wystroii i będzie OK do sprawnego poruszania starczy co to spalania to mam takie same zdanie 3.0 paląc 9 L to trzba sie toczyć pozdro
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ta a my nawet twojego samochodu nie widzieliśmy może ty poporstu sciemniasz ze cos rezasz a my bałwany ci wierzymy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
leszczyk :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no nie da wiem wiem jak przejdzoiesz 2 w 100% pogadamy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
spoko spoko dużo czasu jeszcze zostało najpierw poskacze pozabijam nie chce odrazu wszytskiego odblokowac im dłuzej bede grał tym dłuzej bede sie cieszył i tak wszytsko bedzie na 100 % bo taki mam cel
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja nie wiem gdzi jestem ale mam juz wszytskie skarby w cenrum wszytsko odnowione w centrum do leonarda jeszcze nie doszedłem
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
To fakt już patrzyłem co można w niej zmienić i znowu z 20.000 będę w plecy przy sprzedaży no da sie trochę ja nie mam motywacji jakos ale zmusze sie jak Lupo skończe
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
no no Avant C6 :kox: :kox: będziemy mieli co rezać bo chłopaki z A6 klub mało ogarniają
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
pewnie ze tak PS ale ta wgniotka !!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
ja tam swojego bez marudzenia sprzedałem właściciel zadowolony
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no rennsporty miazga na żywo widziałem bo to kolegi koła
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja 2 to przeszedłem w 100%
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
assasin od wczoraj w Xboxie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no fajne ale co z tego ze nie pasuje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie nie znamy za to ty jestes wielkim fanem i to nam starczy
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no soft zrobie jak sie odbije od dna najpierw musze ogarnąć i odżywić ten silnik po normie LL wyczyścic wtryski silnik i zrobie pewnie w grudniu ale jeszcze ze 3 zbiorniki i wymiana oleju
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
poniżej 10 s to mam drugie auto i ma 8 a nie 11 mi taki silnik wbrew pozorą wystracza im wieksze auto tym wolniej sie poruszam wiec braku mocy nie odczówam
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ja nie wiem o co wam chodzi wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0 żeby palił 12 a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no jak ty masz 4,2 to nie dziwne ze jechać dla Ciebie moze nie chcieć ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l tak samo jak miałem w swojej A4 dla mnie jest git program zorbie i będe troche lepiej
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
tylna dokładka do zderzaka s-lne :polew: