Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ten to jest kozak j**any :kox: :kox: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 09:46_________________________________________________Młody tez tam im daje do wiwatu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszytskie są wybitne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a6klub.pl/index.htm ja to umieram ze smiechu twierdzą ze do A6 nie da sie Q dołożyć ledów na przód nikt nie dołozył od A6 po lifcie bo sie nie da czy cos tam ze ludzie z A4 rezaja swoje auta bo nie stać ich na A6 (pisal koles co nie ma Multi w A6) jeżdzą do ASO zakładać tempomat za 1500 zł masakra
-
[B6 AVF] Pytanie o rozrząd ...?
a dodajesz czasem gazu ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za tydzień lecimy na deskę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja juz bym pojechał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde juz nie mogę z tymi kolesiami z A6 forum wykończą mnie śmiechem
-
[B6 AVF] Pytanie o rozrząd ...?
są identyczne i jak 700 km na zbiorniku w Q to dobry wynik
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
jak tam fura robi sie ??
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
weź ja tam mam polewe w chooj z tych cześków
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no ja jeszcze mam w zanadrzu pare modów ale na spokojnie bez pospiechu : dokładka s-line juz lezy tył zderzak przód tez juz jest ale jakos nie moge go dotransportować do lakiernika wyłącznik poduszki pasażera tez juz mam skompletowane tylko nie moge sie za to zabrać jeszcze tam cos jest ale jakos weny nie mam czekam na moje Lupo
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no ja jakoś nie mam weny do dłubania 3G nie jest mi to z tak potrzebne wole AMI dokupic i scieta kierownice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nigdy z 60 aut było :polew:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy. W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-) dokładnie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ustaw widok nie na 3D i będzie OK [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 12:30_________________________________________________ A co Ty kasiarz jesteś no nie jestem ale czasem mi sie to przydawało jak miałem RNSa
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie wiem jeszcze nie jezdziłem zobacze jutro jak bede poruszał sie po warszawie najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Nowa mapa MMI2G 2011
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia do 180 a on nic dziwnego :polew:- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
żeberka będą :tongue4: wczoraj podłączyłem potencjometr do wzmacniacza JL Audio 0-12db podbicie basu [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________no na 19 stycznia jestem umówiony do Witka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale dzis czas wolne płynie osz w chooj- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
spoko wiem wiem dlatego kosztowały tylko 200 zł :kox: :kox: czego nie robi sie dla wygladu auta- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no no tez sie ciesze załozy sie 245/35/19 i będzie kox- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ja kupuje 245/35/19 - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.