Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. No ja gram w Medal Of Honor kupiłem 11 października w saturnie gdzie premiera dopiero 15 dziwne ale gra kox
  2. no kolega ma to na golfie MK II
  3. weź ogarnij ten fotel
  4. [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 08:53_________________________________________________ panewka wali albo wałek
  5. no dawać na gokarty
  6. Jeżeli nie układa Ci się w małżeństwie wina leży po dwóch stronach: żony i teściowej. ------------------- Choroba Alzheimera ma też plusy - codziennie poznajesz nowych ludzi. ---------------------------- Najwięcej błonnika mają dziewice. ---------------------------- Praca jeszcze nikogo nie zabiła , ale czy to powód abym zaczął ryzykować ? --------------------------------------- Wchodzi pedał do meczetu i patrząc na bijących pokłony Arabów mówi: - Hm, szwedzki stół... ----------------------------------------- W rodzinie: -Mamo, mamo, mam już 16 lat, czy mogę zacząć nosić stanik? - Nie zawracaj mamie głowy, Andrzejku. ---------------------------------------- Czego uczą małego Eskimosa? Żeby nie jadł żółtego śniegu. ---------------------------------------- Obowiązkiem Boga jest wybaczenie Bin Ladenowi - naszym obowiązkiem jest zorganizowanie im spotkania. ---------------------------------------- Inwestuj w alkohol! Jest najlepiej opro-centowany. --------------------------------------- Pijany gość leje w parku. Przechodzi kobieta i mówi: -Ale bydlę. On jej na to: -Spokojnie, trzymam go. --------------------------------------- Motto wakacji: ani okresu, ani adresu. -------------------------------------------- Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka, jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi świństewka kosztuje to 4,22 zł. + VAT. --------------------------------------------------- Kobieta powinna traktować mężczyznę jak psa: dać dobrze zjeść, nie drażnić i wypuszczać na noc. ------------------------------------------------- Ucz się i pracuj, a święto zmarłych będzie twoim świętem. ------------------------------------------------- Nachodzi mnie w łóżku... napastuje moje ciało.. Wyszukuje ulubioną jego część ... delikatnie łaskocze i ... zaczyna ssać .......... Pieprzony ... komar. ------------------------------------------------------- Uwaga! Dział Kadr przypomina pracownikom o obowiązkowych badaniach krwi i moczu. Celem tego badania jest ustalenie czy pracownik ma pracę we krwi czy w d*pie! ------------------------------------------ Co powstanie gdy połączysz blondynkę i słonia ? 2 tonowa prostytutka oddająca się za fistaszki. --------------------------------------------- Towarzyski mecz hokejowy Polska - Rosja. Nasi wygrali. Telegram od Putina: -Gratulacje STOP. Ropa STOP. Gaz STOP. -------------------------------------- Po co mi rozum skoro mam dresik. ---------------------------------------------- Dlaczego zakonnice chodzą w długich, czarnych habitach? Aby im się błony nie naświetlały ! ---------------------------------------------- Blondynka do blondynki: -Dostałam SMS-a ! -O kurcze, czy to da się wyleczyć? -------------------------------------------- Jak powstaje pomnik? 1. mały model. 2. odlew. 3. obróbka dłutem. 4. gładzenie. 5. odsłonięcie. 6. przemówienie. 7. kolacja. Jak powstaje człowiek ? - odwrotnie. ----------------------------------------------------- Rozmawiają 2 blondynki: -Wiesz zrobiłam sobie test ciążowy! -I co? Trudne były pytania ? -------------------------------------- Dlaczego Małysz ma kolczyk w uchu? To robota ornitologów. ----------------------------------------
  7. one sa o stopień chłodniejsze no to 4 konie wiecej przy 6 tys obr
  8. Pewnie nie ..ale Żaneta..Gryzelda..Zofia..Andżelika..Magda..Zuza..Ashika..Majka...Basia.. Cycosława mogą wpaść na ten pomysł :naughty: a i ta z Salsy pewnie też to dziwne ze Poziek jeszcze chodzi :decayed: Chodził nie będzie jak Krysia wejdzie na forum i zobaczy co z niego za ogier :evil: :evil:
  9. Poziek czy Krysia czyta forum ??
  10. ja Cie i co lepiej jest czuć różnice ??
  11. Ragga z tyłu jest więcej miejsca niż w A4 spokojnie siadaja 2 osoby BBSy sprzedane Naklejki będą zamalowane bezbarwnym a odbudowy kupie i będą na zmiane
  12. no kolejne udogodnienie
  13. mała sesja z E30
  14. ja malowałem tam BBS na biało i wyszły naprawde fajnie
  15. no małe modyfikacje nastapiły końcówki 2x63 mm zamiast 2x50 mm Środkowego sie pozbyłem dzwiek fajny nie ma dużej róznicy ale jest fajny pierdzący pogłos w okolicach 4 tys a tak koncówki wyglądaja pewnie z kwasa bede robił reszte wydechu zostawiam tylko ostatni wydech bo jest w super stanie wywalam kata i od poczatku robie tylko rure
  16. weź wsiądz do cantony RS4 i zobacz jak powinien jezdzic samochód [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 07:57_________________________________________________BTW a na stacji diagnostycznej byłes będziesz zmieniał w dowodzie ze to benzyna ??
  17. Kali kup BB
  18. Kolegów boberek wymieniamy się na kiere.? pomyślimy ale ja obudowe tez potrzebuje jak cos ty tak samo moja docinana ale całkiem spoko Fly twój temat niedługo bedzie miał tyle stron co Pogadanki Warszawskie
  19. Fly zobacz odrazu ilu masz kolegów przez taki mod moze i ja cos wyrezam na taka skale
  20. mocy jest wystarczająco ale z czasem cos wsadze nie opłacalna jest modyfikacja tego slinika
  21. z gwarancją :polew: a to sie tak da ciekawe jak to jest w przypadku gdy sie pasek zerwie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.