Treść opublikowana przez boberek
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
ale ośka
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
musisz noge zdejmować ze sprzegła jak zmienisz bieg
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
normalnie nie do wiary
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
narazie zostaja jak wymyśle jak zagospodarować audio to je wywale
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie kłam bo ja byłem od 18:45
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
oby nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://apps.facebook.com/pochwal_sie_bryka/index/index/s/1 kliknijcie na lupka
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
jest git zebym Lupo nie miał to juz dawno moja wygladała by tak samo
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
na stałe
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nic nie wyszło, wszystkie poruszone. Ale w neidzielę robimy profi weiczorno/nocną sesję na zamkniętym odcinku S8 zajebiaszczo tez wpadne
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Dojechał kolejny mirek do kompletu ale szyn niemam będą w czwartek pewnie ale przymiarkę zrobiłem tak wygląda z pasami a tak same pasy wiem ze mam ładny dywan ale to nie o to chodzi :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
j**any !!!!!!!!!!- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
pewnie nikt nie ma tu takich :polew:- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
no rewelacja tylko teraz jakas 19 cali- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak i co na tym wypiździejewiu bede stał o nie nie moze do kina pójdziemy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to gdzie sie widzimy ?? [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 15:14_________________________________________________promenada nieczynna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale gdzie przecie promenada zamknięta- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest dzis jakiś spot ??- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ty lepiej daj znać kiedy mogę podjechać i ogarnąć to to ja mam za toba biegac kiedy ty masz przyjechać :polew: dobre :polew: jak ja bym miał miec w tym jakis interes :polew:- Moja czarna bestia :) 17' :)
mierne te koła to leosia mi nimum 19- [B6 AWX] RS4 diesel edition
weź silnik wsadz a nie RS4 TDI takie sztuczne polepszanie sobie samopoczucia ze to TDI- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no co ty na codzien jest A6- Lanos 1.6
:polew: musze z nim kiedyś stanąć moim GTI - [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI