Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. za te foty telefonem to ja wysle do Ciebie zawiadomienie do prokuratury :polew: 225/40/18 nie za mała do A6 wygladać musi smiesznie
  2. dobry OL a czyja to fura ? ... straszny traktor mógł te 700 w 1BE zainwestowac Kali & Remi
  3. albo BlackBerry
  4. pewnie przyjedziesz raz Ja Ci sprawdze wtryski powiesz dzieki i nigdy więcej sie nie pojawisz lepiej do ASO podjechać szybko, łatwo, prosto tylko koszt 250 zł :polew:
  5. a gdzie tu ORTOGRAFIA chryste panie
  6. no Forza 4 zostały mi jeszcze dwa sezony potem trzeba zacząc grać wyścig po wyścigu B3 kox gram toche zeby zaraz sie kampania nie skonczyła 15.11.2011 Assasin 08.11.2011 CoD MW3 kiedy ja w to bede grał
  7. super ale po co Ci to wszystko :polew:
  8. brakuje mu jakiegoś KW i dobrego koła
  9. Battelfilda 3 wczoraj kupiem w saturnie i powiem ze miazga jak dla mnie Gra nie jest prosta jak inne gy tego typu ze sie biegnie i sie nie ginie tu 3 do 4 strzałów i d*pa killim ale grafika powala nawet na Xboxie
  10. nie można Mylisz się - można: jeździć mostem mogą Taxi, ZTM, pojazdy budowy metra i jednoślady. mogą jednoślady jezdzic mostem S-D, tak mówili jak go zamykali [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 10:54_________________________________________________ oj tam oj tam zima będzie jak będzie śnieg
  11. Młody ty podmieniałeś wzmacniacz na BOSE czy zostawiłes ten co miałes i tylko głosniki zmieniłeś ??
  12. f*ck cena taka jak za Twoje A4
  13. ja tez skończyłem 4 sezon forza miazga
  14. ja to w szoku jestem jak patrze na to auto
  15. Powiem tak RS2 w S700 miazga !!!!!!!!!!!!!
  16. ja chyba tez jutro zime załoze
  17. no ja dziś po FORZE 4 do Media Markt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.