Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. u mnie tez nie świecą i chyba nigdzie nie świecą bo tam nie ma jak podłaczyć zasilania
  2. no lubie miec wszytsko tak jak należy pytałes kiedys jak sie zmienia ten plastik przy drzwiach hmm zajmuje to max 20 min a takie cos do drzwi kosztuje całe 40 zł no moze nie całe ale warto sobie to zmienić bo auto odrazu ładniej wygląda
  3. no u mnie sie nie udało a wiem ze mam cofnięty teraz to juz zreszta nie wiem czy jest czy nie jest
  4. no pojechałem do serwisu pozamawiałem to co chciałem jeszcze czekam na ramke do biegów i dolne wywietrzniki bo sa powicierane i jedną zaślepke
  5. boberek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    świetna i ten srodek
  6. boberek odpowiedział(a) na Jacek R temat w 1.9TDI
    szczerze nie chce mi sie tego ustawiac ale moze kiedys sie zbiore bo juz pokazywałes jak
  7. boberek odpowiedział(a) na Jacek R temat w 1.9TDI
    mi spala od 6.0 do 8.0 a średni cos około 7 l wiec spalanie jest normalne oczywiscie wszystkie wskazania wg fis-a
  8. boberek odpowiedział(a) na PawełA4 temat w 1.9TDI
    no bez przesady to nie opel mysle ze spokojnie 80 - 90 tys da rade bez problemu serwis zaleca wymiane co 120 tys sam pasek nie pęknie zazwyczaj sa awarie pompy wody i to przyczynia sie do zerwania paska
  9. witam moge kogos z was prosić o nagranie płyty z mapą DX polska czechy na 2007/2008 bo ja juz straciłem kilka płytek i mnie szlak trafi bede wdzięczny jakby mi ktos nagrał na wtorek taka płytke
  10. o witam witam pokazuj swoją i to szybko [br]Dopisany: 30 Październik 2007, 07:15 _________________________________________________no i mam juz prawie wszytsko oprucz włącznika świateł radyjko na CD
  11. Wiem moze ktos jaka zmieniarka bedzie pasowała do radia concert II chce taką zeby mozna było ją w schowku zamontować bo tam jest miejsce i na allegro są tylko jeden pisze tak a drugi inaczej http://www.allegro.pl/item258700705_zmieniarka_6_cd_audi_vw_tanio.html czy taka http://www.allegro.pl/item261051693_zmieniarka_audi.html i jedni pisza ze współpracuje tylko z NAVI moze wy rozwjejecie moje wątpliwosci
  12. super kolorek szukałem takiego ale jakos mi nie wyszło
  13. dziś auto nawoskowałem gruba iloscią wosku ;P wyjąłem aku posprzątałem i przykryłem pokrowcem w garażu , jego czas jazdy nadejdzie na wiosne i lato
  14. No mam takie pytanie gdzie w AVF jest czujnik cieczy chłodzącej bo mi czasem temperatury silnika nie pokazuje i chce zobaczyć czy nie łaczy kostka czy trzeba kupic grgi czujnik ??
  15. będą na 90 % 17 calowe ale to sie zobaczy zreszta nie przewiduje modyfikacji zawieszenia to na 18 bedzie wyglądał smiesznie
  16. no xenonki działaja ;P :dance: [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 12:33 _________________________________________________no i układ samopoziomujący tez łukasz dzieki serdeczne
  17. ja wyjmaki do radia tez bede miał jak cos
  18. dobra lampa lampą ale zeby regulacja działała
  19. spoko i sie nie dostałem tam do tego boczka niestety a takie głupie pytanie jak wymienic żarówke z tyłu w światłach ;P
  20. kurde ide bo nie wytrzymam
  21. łukasz z przodu i z tyłu mam czujniki poziomu od tego zacznijmy wiem jak to wygląda a zeby zobaczyc czy jest ten moduł z tyłu to musze rozebrać pół samochodu zeby zobaczyc czy jest puszka czy sie myle ??
  22. hmm no na wachaczu z przodu jest czujnik nawet z niego kostke wypinałem chyba ze jest cos gdzie nie wiem gdzie to moze być
  23. bede na spociku i mam prosbe czy ktos kto bedzie z vagiemmoze mi sprawdzic układ samopoziomujący bo nadal nie działą
  24. no no nie zapomnij ;P
  25. silnik 1.8 gaźnik moc seryjna 90 km ogólnie kupiełm go w taki stanie no robiłem sam hmm lakiernik pomalował tapicer uszył dach uszyli w lublinie koła sam wypolerowałem i pomalowałem no tak naprawde to sam go poskładałem zrobiłem remont silnika zawieszenia no tam jest 90 % nowych częsci jakbym chciał zrobic wam foto relacje to zbrakło by tu miejsca [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 12:30 _________________________________________________co do silnika są plany na 1.8 16 V z golfa II ten 140 ps ale sam nie wiem jeszcze no wystawiłem go pare razy na allegro ale chyba nie mam na tyle odwagi aby go sprzedać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.