Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] podświetlenie uchwytu na kubek i szufladki na monety B6


Musashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

NIe znalazlem nigdzie na forum. zakładałem nawigacje do mojej A4 B6. Przed montażem podświetlenie uchwytu na napoje i szufladki na monety, w desce rozdzielczej powyżej radia, pieknie świeciło a po złożeniu wszystkiego podświetlenie znikło.... :mysli:, szukałem na forum, szukałem w elsie. nie moge znaleźc nie tylko dlaczego nie swieci i nie wiem dlaczego wczesniej działało... :embarrassed: prosze o pomoc. :) pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli robiłeś to sam to zauważyłeś jakąś instalację dochodzącą do tych elementów ? może zapomniałeś ją z powrotem podłączyć? być może bezpiecznik... masz pakiet oświetlenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym problem ze jedyne kabelki jakie dochodzily to do wylacznika esp i wlacznika awaryjnych. sam juz watpie czy swiecily czy nie. a jak to jest u ciebie? jak montowales nawi musiales rowniez demontowac te elementy. moze wydawalo mi sie ze byly podswietlane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie nie świeciły u Ciebie wczesniej.... u mnie nie świeci :( a tez myślałem ze powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez nie świecą i chyba nigdzie nie świecą :) bo tam nie ma jak podłaczyć zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po montazu nie zwrocilem uwagi, ale przegladalem rozne fotki i..... http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/nav/rns_e/rnse_unit_day02.html

i wydaje mi sie ze u mnie tez byly podswietlone ikonki. ale zupelnie nie mam pomyslu jak to mialo dzialas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma pakiet oświetlenie niech się wypowie (ja dopiero mam zamiar zacząć powoli montować ten pakiet...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje że zgubiłem światło i próbuję je odnaleźc :D. a poważnie to usiłuję dociec jak są podświetlane ikonki szufladki na monety i uchwytu na kubek w desce rozdzielczej. w elsie nic na ten temat nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wniosę dużo do dyskusji... Adamoo twierdzi że w każdej wersji są diodki do podświetlenia ale nie w każdej są podłączone...

a ja uważam , że nie w każdej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wniosę dużo do dyskusji... Adamoo twierdzi że w każdej wersji są diodki do podświetlenia ale nie w każdej są podłączone...

a ja uważam , że nie w każdej...

Pamietam ze był gdzies ten temat juz i wyszło na to że jak ktoś miał pakiet oświetlenie to sie swieciło.... a czy sa tam diody? hmmm najlepiej było by sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie znaleźc jak to wyglada w serwisowce. podswietlenie ikonek powinno działac w kazdym modelu. nie zależy od wyposażenia. pakiet podświetlenie tego nie obejmuje. jest realizowane diodami świecącymi. jutro zdemontuje te elementy i obejrze czy sa tam jakieś diody, ew. miejsce na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas Ty masz podświetlane te dwa elementy o których mówi Musashi ? :mysli:

tak, mam podświetlony przycisk ESP, półeczkę, podstawkę pod kubek.

Mi się kiedyś również wydawało, że te elementy (które wymieniłem powyżej) wszędzie powinny być podświetlone.

musashi, podaj numer VAG jeśli coś znalazłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie moje śledztwo to schemat elektryczny. te diody powinny byc zasilane z tego samego punktu co lampki podswietlajace deske rozdzielcza po zapaleniu swiatel kontakt 58s - . prowadza te same kolory przewodow. oczywiscie jest mozliwosc ze schematy sa na wyrost. ale z tego co zauwazylem to jezeli dany element jest zalezny od wyposazenia jest zaznaczony gwiazdkami ze stosowna informacja.

a jeszcze jedno macie podswietlony podlokietnik przedni w srodku? u mnie jest swiatelko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podłokietnik mam podświetlony... ale w takim razie czegoś nie rozumiem to 50% B6 ma wade ze sie nie swieci kubek i monety ? Napewno w każdym modelu ma to być podświetlone ? Inaczej a obok kratek nawiewu jest regulacja ona tez ma sie swiecić w każdym modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi

macie podswietlony podlokietnik przedni w srodku?

macie :wink4:

cuber

bok kratek nawiewu jest regulacja ona tez ma sie swiecić w każdym modelu ?

a tu to już się kłania pakiet oświetlenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo w poliftingowym B5 podświetlanie pokręteł od zamykanie nawiewów jest w standardzie, no podświetlenia podłokietnika to nie ma w B5 (jakiego koloru jest światełko?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ale ty masz pakiet oświetlenie przecież.... (pamiętasz jak patrzeliśmy jak byłeś w M-ku na diodki w twojej lapce podsufitkowej ??) co do koloru to wiesz że faceci to daltoniści no ale to taka czerwień jak wszędzie indziej w B6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...