Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] podświetlenie uchwytu na kubek i szufladki na monety B6


Musashi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam pakietu licht (kod QQ0) i nie mam podsiwetlanego kubka i monet, ale za to mam oswietlone klameczki, podsufitowki z tylu i pokretla nawiewow.

Wiec wsio sie zgadza zatem, bo jak widze to wiekszoc bez QQ0 ma podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pakietu licht (kod QQ0) i nie mam podsiwetlanego kubka i monet, ale za to mam oswietlone klameczki, podsufitowki z tylu i pokretla nawiewow.

Wiec wsio sie zgadza zatem, bo jak widze to wiekszoc bez QQ0 ma podobnie ;)

teraz to mi się namieszało szasza :D

bo jak z tym kodem QQ0 pogodzić podświetlane klamki, podsufitówkę, pokrętła nawiewów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh, sam nie wiem :D. Ale specjalnie psa do latarni przywiazalem i do furki polecialem sprawdzac :decayed:

Ciemno jest to dostrzeglem ze pali mnie sie cos przy klameczkach np przyciski od łokienek i od regulacji lusterek, czy maneta od swiatel, a pokretelka nawiewo tysz sie iskrza no i cala klima, radio etc ;). A podsufiteczki to takie som mile ze nawet kolorkiem wskazuja gdzie trza nakliknac by zroic jasnosc :naughty: (malolaty beda mi nawet po nocach trafiac do wlacznikow :/ )

A "swieltengo pakietu" na pokladzie niby brak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u reszty lampki z tyłu podświetlenia przycisków od szyb świateł, podświetlenie nawiewu i coś tam jeszcze ale szuflada i uchwyt na napoje się nie świecą, ani lampki w drzwiach z boku i na nogi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wydłubałem uchwyt kubka i monet. :naughty: i rozczarowanie, :confused4: nie da się w prosty sposób uzupełnic podświetlenia.

wersja tych części z podświetleniem, ma w środku dodatkowe elementy. w tych które mam w samochodzie nie ma ani konektorów do podłączenia zasilania, ani miejjsca na diodę, ani żadnego światłowodu.

pozostaje zakup. w VW ok 100 i 120 zł, trzeba uzupełnic instalację, chociaż z tym nie będzie problemu zasilanie jest po sąsiedzku, tylko trzeba się podpiąc. będą potrzebne rownież dwie oprawy złaczek płaskich dwustykowe 2x7zl. i kabelki z konektorkami do tych złączek po 5 zł.

.....pozostaje upolowac odpowiednie elementy.... :mysli:, cóż kolejne wyzwanie :D. gdy zdobęde wszystko postaram się przygotowac fotostory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie jest tak

nawiewy świecą

podłokietnik mam podswietlany

podsufitka tez

ale kubek i szufladka na monety sie nie świeci ;)

zdjałem przedni panel z szufladki i nie ma tam zadnej diody :)

czyli jak napisał przedmówa nowe wyzwanie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzałem dzisiaj to i mnie również nie podświetla "monet" oraz "kubka" :kwasny:

A ja mam podswietlone.. i na "monety" i na "kubek" :> niestety wogole sie na tym nie znam.. :embarrassed: wiec nic nie pomoge.. Tylko tyle ze u mnie swieci... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...