Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] podświetlenie uchwytu na kubek i szufladki na monety B6


Musashi

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra wiec jak w końcu z tym podswietleniem kubka i schowka na monety ? W kazdej B6 jest podświetlone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokretła regulacji nawiewów świecą. wiec albo w ferworze instalacji nawi nie podlaczylem kabelkow albo zaslepiony kontemplowaniem jazdy nie pamietam ze te ikonki byly ciemne. hehe. autkiem sie ciesze od kilku miesiecy i jeszcze widac, nie ochlonalem.

kurcze poszedłbym już wyszarpac uchwyt i szufladke ale w poznaniu mroz i jakas mgielka a to nie nastraja do dłubania. może po południu się rozdmucha.

acha alvaro czy mozna prosic o odblokowanie tematu rns-e od a do z. chcialem ostrzec montujacych przed pulapka, ktora mnie dopadla. wylaczona nawi moze rozladowywac akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obaczcie tutaj jest środkowa z wejściem na wtyczke zasilającą...też pytanie czy każda ma taką wtyczke??

srodek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg schematu powinny swiecic w kazdej. nie wiadomo tylko czy producent bierze pod uwage swoje schematy :D.

może montują losowo, temu zamontujemy podswietlone kolka temu schowek a temu podlokietnik ;).

jezeli tak by bylo dobrze ze takie losowania nie dotycza np wyposazenia silnika. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podswietlenie ikonek powinno działac w kazdym modelu. nie zależy od wyposażenia.

jestes pewien że tak jest i powinno działac w kazdym B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie to tylko na podstawie schematu. na schemacie opcje wyposazenia dodatkowego sa zaznaczone gwiazdkami. a te diody i instalacja do nich nie. czyli wnioskuje ze byc powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podswietlenie ikonek powinno działac w kazdym modelu. nie zależy od wyposażenia.

jestes pewien że tak jest i powinno działac w kazdym B6 ?

no własnie powtórzę, mi się zawsze wydawało, że tak... jedyni paket-licht obejmował te pokrętła od nawiewów..

Patrzę w ETKĘ i są dwa przyciski ESP, jeden kiedy mamy parktronik, a drugi z roletami w bocznych-tylnich szybach (WTF ??)

Ale ten sam numer VAG !!

8E1927134A5PR

Więc przycyski są te same, do tego jest jedna wiązka : 4B0972623

I nie ma innej ! W wyposażeniu licht-paket mam oznaczony jako QQ1, a nie ma tego podanego dla wiązki (ostatnia kolumna, model). Więc tak jakby wiązka była u wszystkich...

Czego więc brakuje tym co nie świeci ?

cuber, sprawdź czy masz QQ1 czy QQ0 (to jest brak licht-paket)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości zerknałem w katalog co wchodzi w zakres:

Pakiet oświetlenia wewnętrznego

obejmuje oświetlenie konsoli

środkowej, klamek, dysz nawiewu

powietrza i popielniczki w części tylnej,

podświetlane lusterka do makijażu

w osłonach przeciwsłonecznych,

oświetlenie przestrzeni wokół nóg

i progów w drzwiach, światła

odblaskowe w drzwiach oraz 2 lampki

do czytania w tylnej części podsufitki

czyli wynika że jednak nie w każdej byc powinno więc schemat jest nieprecyzyjny jednak dlaczego mam lampki do czytania z tyłu, podswietlana popielniczki, dysze nawiewu, klamek, sa czesciowe pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejmuje oświetlenie konsoli

no właśnie, co to jest to oświetlenie.... to cała rozmowa powyżej :)

kolega z forum, który nie ma pakietu licht (kod QQ0) potwierdził mi właśnie, że ma lampki z tyłu również (dzieciarnia mu się tym bawi :D )

[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 12:58 _________________________________________________a sorry, to powyżej co podałem, to oprawki a nie wiązka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ale ty masz pakiet oświetlenie przecież

Może? Ale nie spotkałem B5 po lifcie która by tego nie miała. jestem ciekaw jak z tego wybrniecie w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek

obaczcie tutaj jest środkowa z wejściem na wtyczke zasilającą...też pytanie czy każda ma taką wtyczke??

nie nie wszyscy mają ale trafiają się tacy co nie mają tego pakietu a mają takie kratki (już z gotowymi wtyczkami...)

Przemas a ja nie mam ani QQ0 ani QQ1 więc WTF ? :D

adadur

Może? Ale nie spotkałem B5 po lifcie która by tego nie miała. jestem ciekaw jak z tego wybrniecie w B6.

ja już kupiłem kratki i jak tylko przyjdą zaraz je montuję, szukam jeszcze lampki podsufitkowej z tymi diodami i na tym mój pakiet oświetlenie się zakończy :wink4: będzie to nowy kod QQ0,4 ewentualnie QQ0,45 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam podświetlanej szufladki oraz kubka a pakiet dodatkowego oświetlenia chyba jest gdyż pokrętła nawiewów oraz tylna podsufitka świecą ;) Dziwna sprawa trochę... Nie zauważyłem jeszcze podświetlanych lusterek w osłonach przeciwsłonecznych.. :mysli:

tak z ciekawości zerknałem w katalog co wchodzi w zakres:

Pakiet oświetlenia wewnętrznego

obejmuje oświetlenie konsoli

środkowej, klamek, dysz nawiewu

powietrza i popielniczki w części tylnej,

podświetlane lusterka do makijażu

w osłonach przeciwsłonecznych,

oświetlenie przestrzeni wokół nóg

i progów w drzwiach, światła

odblaskowe w drzwiach oraz 2 lampki

do czytania w tylnej części podsufitki

Może ten pakiet jest do B7 bo u mnie tylko niektóre elementy występują :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet gdyby to było z b7 i b6 mialo uboższy pakiet to i tak mam podswietlenie nawiewow, lampki z tylu a kubka i monet nie. wiec i tak nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze do kolegi abadur z b5... wiesz dla mnie to nie jest dziwne ze modele z konca produkcji sa w rozny sposob uatrakcyjniane. m.in w dodatkowe swiatelka. trzeba jakos przekonac nabywce ze kupowany przez niego pojazd jest lepszy, dostaje prezenty niby za darmo dobrze wkalkulowane wczesniej. nawet uwaznie sledzac chociazby reklamy TV to widac jak z roku na rok dokladane sa rozne bonusy w cenie modeli podstawowych. im blizej konca produkcji tym ciekawsze wyposazenia sie trafiaja. nie swiadczy to o wyzszosci b5 na b6 ani odwrotnie. tak czy inaczej nie jest to temat tego wątku.[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 14:10 _________________________________________________wiec przepraszam za dygrsje :). troche jestem zniecierpliwiony, mialabyc przyjemna instalcja nawigacji a tu nowe wyzwania :D.w sumie nie byloby problemu gdyby nie zima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi

w sumie nie byloby problemu gdyby nie zima...

nie było by problemu jakbyś pamiętał czy Ci wcześniej świeciły czy nie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber link=topic=20135.msg234681#msg234681 date=1195211138]

podswietlenie ikonek powinno działac w kazdym modelu. nie zależy od wyposażenia.

jestes pewien że tak jest i powinno działac w kazdym B6 ?

no własnie powtórzę, mi się zawsze wydawało, że tak... jedyni paket-licht obejmował te pokrętła od nawiewów..

Patrzę w ETKĘ i są dwa przyciski ESP, jeden kiedy mamy parktronik, a drugi z roletami w bocznych-tylnich szybach (WTF ??)

Ale ten sam numer VAG !!

8E1927134A5PR

Więc przycyski są te same, do tego jest jedna wiązka : 4B0972623

I nie ma innej ! W wyposażeniu licht-paket mam oznaczony jako QQ1, a nie ma tego podanego dla wiązki (ostatnia kolumna, model). Więc tak jakby wiązka była u wszystkich...

Czego więc brakuje tym co nie świeci ?

cuber, sprawdź czy masz QQ1 czy QQ0 (to jest brak licht-paket)

Pre nie mam w wlepce zadnego z powyższych oznaczeń.... :gwizdanie:

a mozesz sprawdzic czy "kubek" w wersji pakiet light jest taki sam jak w zywkłej ? czy tam jest jakaś instalacja itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber

Pre nie mam w wlepce zadnego z powyższych oznaczeń.... gwizdanie

czyli tak jak ja... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no alvaro byłby problem bo i tak chciałbym żeby się swieciło :D

sprawdziłem wolnych wiazek nie ma.... czyli nie swieciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...