Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. a łukaszr bierze tablice rejestracyjną i jedzie na katowicką
  2. no i po B6 aha i wyłacznik z funkcją AUTO mój jest nówka sztuka ale bez chetnie przyjme takiego z funkcja auto
  3. hmmm hmmm hmmmm a ja hmm moze bi xenon za dopłata oddam xenon
  4. rewelacja super :) to ja juz sie doczekac nie moge
  5. OK jak tylko bede miąl to sie odezwe ja jutro wysyłam radio kasa bedzie w przyszłym tygodninu najpózniej w piątek dzis jade zamaiwać konsole 2-DIN
  6. ty chyba zartujesz zakłądaj 17 cali i tez bedzie OK 15 to juz do malucha sie zakłada ale autko super gratulacje
  7. no i lipa trzeba bedziekupic pierścien ślizgowy tylko pytanie czy nie trzeba potem kabli jakis ciągnąc jeszcze bo to poprostu lipa straszna trzeba rozebrać kogos kto ma multi funkcje [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 09:42 _________________________________________________nie wydaje mi sie zeby ślizg był inny bo e ETCE jest tylko jeden numer prędzej trzeba nebdzie doprowadzić zasilanie to tego modułu kotka która jest z tyłu ma tylko 2 kabelki a w MF są 4 szt no moze sie myle ale tak mi sie wydaje
  8. juz nie ma odwrotu bo sprzedałem własnie concerta
  9. no i nie wiem czy kliknąc czy nie :polew:
  10. ja i tak nie wykorzystam tego RNSa wiec wziałbym sobie DXa od ADAMA ja mam tam za duzo przerabiania z 1din moze z czasem bym wsadził RNSa wydawac kase tylko po to zeby miec monitor a nie korzystać hmm to bez sens ;P a nie mam teraz 3 tys zeby kupic wszytsko a DX wyniesie mnie jakies 900 zł jak sprzdedam swoje radio
  11. opychamy sie grzybkami .... kurde zgubiłem gdzieś parasolke do TV :polew: tak tak zdecydowanie i klepiemy Angele po plecach na pożegnanie ;P
  12. no Adaś ja biore DXa od ciebie ty bierz RNSa i wszyscy beda zadowoleni
  13. boberek odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Okaże się już niebawem. Myślę, że na najbliższym spociku już będą zamontowane. Zrobimy ładne fotki makro żeby było widać dokładnie spasowanie. no i nie były na nastepnym moze i będą ;P
  14. no dokładnie i jak cos to sie zrobi zakup grupowy
  15. nie wiem ile ma bo sie nie przyglądałem zdejme w sobote i zobacze ale wydaje mi sie ze jest 12 u ciebie tez jest 12 tak jak sie na zdjeciach przyglądałem dobra nie wazne dzis łukasz sie podłaczy i zobaczymy czy zadziała jak nie to sprawa jasna bedzie
  16. no to tak zrobie moze w sobote o ile nie uda sie dzis łukaszowi tego zrobic ale podejrzewam ze mam to samo co ty bo ja tez zmieniałem moduł ale mam taśme od B7 ale znowy jest inna kostka do airbaga ;( i ona ma 12 pinów http://www.allegro.pl/item314135983_tasma_airbag_audi_a4_b7.html zobacz tylko kostka jest inna czyli trzeba bedzie w moim przypadku dokupic sama kostke i dłubac
  17. mozna sprawdzić i nasmarowac silniczek krokowy moze sie juz zaciera moze przepływomierz cos szwankuje a jak nie to szukac gdzies w elektryce
  18. na jakis czas sobie odpuszcze mniej bede musiął podokłądac sprzedam radio zmieniarke i navigacje to dołoze powiedzmy z 1500 i bede miął RNSa wiec namietnie odkładam mysle ze w połowie marca mozemy zaczac powaznie myslec
  19. no to gitara adaho robimy jak cos wszystko razem bedzie znizka wtedy ;P u mnie torche wiecej roboty ale tez sie da ja juz odkąłdam kase
  20. kurde no nie wiem ale wpiałem kostke ta od AIRBAGA kostka jest taka sama jak była tylko ma wiecej kabli 6 pinowa jest chyba od audi A6 ja mam taka sama kostke jak przemo pokazał u siebie moze zrób fote jaką ty masz kostke [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 11:04 _________________________________________________kurde jak to bedzie kolejny wydatek to sie wsciekne dzis łukasz ma u mnie zobaczyć jak to wygląda zakodujemy jeszcze w radiu i jak nie bedzi edziąłac to bedzie pewnie lipa a ja sie wtedy zdenerwuje konkretnie bo juz wydałem tyle kasy na ta multi funkcje ze poporstu mnie to zaczyna denerwowac i jescze do tego dojdzie pierwcień to kolejne 100 zł albo i wiecej
  21. http://www.allegro.pl/item314198760_audi_a4_8e0_uchwyt_podstawka_na_kubek.html udało sie bede miał podświetlany uchwyt ;P i szufladke moze też ;P
  22. dokładnie mam takie same odzucie ale Michał chyba ma traume po tym jak mu pomalowali zderzaki
  23. ja tez kupiłem ala RS4 dokładnie takie jak kolega wyżej jeszcze nie jezdizłem ale mam nadzieje ze beda ok
  24. listwy tylko wkolor jak to wyglada takie czarne ehh wez dokładki se na czarno jeszcz epomaluj bedzie pasowało do reszty maluj w kolor i zakładaj takie 18 cali jak sa wyzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.