Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
a łukaszr bierze tablice rejestracyjną i jedzie na katowicką
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
no i po B6 aha i wyłacznik z funkcją AUTO mój jest nówka sztuka ale bez chetnie przyjme takiego z funkcja auto
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
hmmm hmmm hmmmm a ja hmm moze bi xenon za dopłata oddam xenon
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
rewelacja super :) to ja juz sie doczekac nie moge
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
OK jak tylko bede miąl to sie odezwe ja jutro wysyłam radio kasa bedzie w przyszłym tygodninu najpózniej w piątek dzis jade zamaiwać konsole 2-DIN
-
[B6 AWX] Moje auto...
ty chyba zartujesz zakłądaj 17 cali i tez bedzie OK 15 to juz do malucha sie zakłada ale autko super gratulacje
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
dobrze dobrze
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no i lipa trzeba bedziekupic pierścien ślizgowy tylko pytanie czy nie trzeba potem kabli jakis ciągnąc jeszcze bo to poprostu lipa straszna trzeba rozebrać kogos kto ma multi funkcje [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 09:42 _________________________________________________nie wydaje mi sie zeby ślizg był inny bo e ETCE jest tylko jeden numer prędzej trzeba nebdzie doprowadzić zasilanie to tego modułu kotka która jest z tyłu ma tylko 2 kabelki a w MF są 4 szt no moze sie myle ale tak mi sie wydaje
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
juz nie ma odwrotu bo sprzedałem własnie concerta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i nie wiem czy kliknąc czy nie :polew:
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
ja i tak nie wykorzystam tego RNSa wiec wziałbym sobie DXa od ADAMA ja mam tam za duzo przerabiania z 1din moze z czasem bym wsadził RNSa wydawac kase tylko po to zeby miec monitor a nie korzystać hmm to bez sens ;P a nie mam teraz 3 tys zeby kupic wszytsko a DX wyniesie mnie jakies 900 zł jak sprzdedam swoje radio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opychamy sie grzybkami .... kurde zgubiłem gdzieś parasolke do TV :polew: tak tak zdecydowanie i klepiemy Angele po plecach na pożegnanie ;P
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
no Adaś ja biore DXa od ciebie ty bierz RNSa i wszyscy beda zadowoleni
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Okaże się już niebawem. Myślę, że na najbliższym spociku już będą zamontowane. Zrobimy ładne fotki makro żeby było widać dokładnie spasowanie. no i nie były na nastepnym moze i będą ;P
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no dokładnie i jak cos to sie zrobi zakup grupowy
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
nie wiem ile ma bo sie nie przyglądałem zdejme w sobote i zobacze ale wydaje mi sie ze jest 12 u ciebie tez jest 12 tak jak sie na zdjeciach przyglądałem dobra nie wazne dzis łukasz sie podłaczy i zobaczymy czy zadziała jak nie to sprawa jasna bedzie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no to tak zrobie moze w sobote o ile nie uda sie dzis łukaszowi tego zrobic ale podejrzewam ze mam to samo co ty bo ja tez zmieniałem moduł ale mam taśme od B7 ale znowy jest inna kostka do airbaga ;( i ona ma 12 pinów http://www.allegro.pl/item314135983_tasma_airbag_audi_a4_b7.html zobacz tylko kostka jest inna czyli trzeba bedzie w moim przypadku dokupic sama kostke i dłubac
-
[B5 ADR] Problemy z paleniem A4 B5 ADR co jeszcze można poprawić ?
mozna sprawdzić i nasmarowac silniczek krokowy moze sie juz zaciera moze przepływomierz cos szwankuje a jak nie to szukac gdzies w elektryce
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
na jakis czas sobie odpuszcze mniej bede musiął podokłądac sprzedam radio zmieniarke i navigacje to dołoze powiedzmy z 1500 i bede miął RNSa wiec namietnie odkładam mysle ze w połowie marca mozemy zaczac powaznie myslec
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
no to gitara adaho robimy jak cos wszystko razem bedzie znizka wtedy ;P u mnie torche wiecej roboty ale tez sie da ja juz odkąłdam kase
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
kurde no nie wiem ale wpiałem kostke ta od AIRBAGA kostka jest taka sama jak była tylko ma wiecej kabli 6 pinowa jest chyba od audi A6 ja mam taka sama kostke jak przemo pokazał u siebie moze zrób fote jaką ty masz kostke [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 11:04 _________________________________________________kurde jak to bedzie kolejny wydatek to sie wsciekne dzis łukasz ma u mnie zobaczyć jak to wygląda zakodujemy jeszcze w radiu i jak nie bedzi edziąłac to bedzie pewnie lipa a ja sie wtedy zdenerwuje konkretnie bo juz wydałem tyle kasy na ta multi funkcje ze poporstu mnie to zaczyna denerwowac i jescze do tego dojdzie pierwcień to kolejne 100 zł albo i wiecej
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
http://www.allegro.pl/item314198760_audi_a4_8e0_uchwyt_podstawka_na_kubek.html udało sie bede miał podświetlany uchwyt ;P i szufladke moze też ;P
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dokładnie mam takie same odzucie ale Michał chyba ma traume po tym jak mu pomalowali zderzaki
-
[ALL B6] Pytanie o felgi RS4
ja tez kupiłem ala RS4 dokładnie takie jak kolega wyżej jeszcze nie jezdizłem ale mam nadzieje ze beda ok
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
listwy tylko wkolor jak to wyglada takie czarne ehh wez dokładki se na czarno jeszcz epomaluj bedzie pasowało do reszty maluj w kolor i zakładaj takie 18 cali jak sa wyzej