Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o maj gad :polew: moze to wina zbyt mocnego bimbru
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
e tam bedzi edobrze i zobaczysz sam pomalujesz
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
czy ja wiem czy to ""wilidż" ja zawsze w autach malowałem na czerwono ;P i w tym tez pewnie pomaluje Adaho taka "wilidż" to nie "wilidż" nie przesadzaj
-
[B7] RNS-E Montaż
177 zł
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
nie nie na opony.com mamy kolege w A4 który załatwia taniej
-
[B6] Mrugający włącznik świateł mijania
powiem Ci ze sie raczej nie dobierzesz bo t są diody wiec pozsostaje wymiana przełącznika lub przyzwyczajenia sie ze nie śmieci albo mruga ja miałem podrapany swój i miałem to samo i zmieniałem na dobry a ten stary rozebrałem i nic ciekawego tam nie znalazłem to jest częsc jedno razowego uzytku jej juz sie nie naprawia
-
[B6 AWX] Czujnik sprzęgła
czujnik jest pod pedałem sprzęgła trzeba zdjąc obudowe tam gdzi ejest szufladka przekrecic wypiac kostke i kupic taki sam albo wyczysćic ten i powinno dalej działać PS nic sie nie uszkodzi czujnik sprzegła raczej jest potrzeby do tempomatu
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
SP 01 to standatrody model przeznaczony raczej do aut kompaktowych a SP9000 raczej to aut klasy wyższej i do tego super trakcja i super wygląd i nie znika tak jak juz napisalem
-
[B7] RNS-E Montaż
mnie zamiana klimatronika kosztowała 130 zł od alvaro kupiłem klimatronic za 350 a swój sprzedałem po 2 dniach za 220 zł bez żadnego problemu a co do tej aukcji z ramka to powiem wam ze koles jest oporny i nie zdecydowany chcałem kiedys u niego cos kupic to 3 razy zmieniał cene itp nie polecam ogólnie tego kolesia
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
ta ostatnia wygląda KOX
-
[B7] RNS-E Montaż
ja przełożyłem kosz na 2 din włącznie z podcięciem konsoli zajęło mi to max 3 godziny ale w ten sposób zaoszczędziłem 300 zł
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
głośne to są Michelin Pilot Sport i Braum Bravuris Dunlop jest jak narazie najlepsza opona która miałem a miałem ich troche Polecam również uniroyal rainnsport 1 super opona ale szybko znika ALE Dunlop 9000 jest super, cichy nie znika jak goodyear F1 i odprowadza wode porównywalnie do Uniroyala bo moim zdaniem uniroyal nie ma sobie równych jesli chodzi o mokrą nawierzchnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bez komentarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
j ani eodebrałem cały czas czekam na MMSa jak dobrze ze ja nie pojechałęm wczoraj do domu tylko jak ja dzis wróce ;P :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja słysząłem dzis ze masakra na trasie E7 jak dobrze ze ja zostałem dzis w warszawie i nie musiąłem jechac z pomiechówka Michał ty na Q nie mogłes jechać ???
-
[B6] Concert czy coś innego?
tylko concerta ładnie sie komponuje a jakis inne to bedzie brzydko wygladało
-
[B6 AWX] wymiana alternatora
hmm no raczej sie da napewno
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
miałeś farta moze poporstu nie starałes sie z nim gadac tylko zostawiłes auto pojechałes sobie i wróciłes jak było zrobione bo my z Adaho odnieslismy wrazenie z etraktuje nas jak debili i wszytsko dla niego było tajemnica ehh jak to sie mówi wyżej "kupe robi" niz "pupe" ma delikatnie mówiac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.wp.pl/?rfbawp=1204186358.194&ticaid=1570a ale masakra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/-1,1540463,wiadomosc.html
-
[B6 AVF] Pytanko o FIS
nie ma mowy ;(
-
[B6 AVF] Pytanko o FIS
trzeba zmienic kodowanie i po porblemie
-
[ALL B7] Eibach Pro Kit
ja szczerze nic bym nie ruszał masz -30 to niech tak zostanie bo kazda inna sprezyna moze sie okazac ze bedzie inaczej stał a nie koniecznie nizej sport line eibacha to straszna kupa miekka strasznie i napewno nie obniza -50 bo miałem jaki zestaw w clio i była kupa straszna HR dobry ale twardy i jak kupisz - 30 to nie bedzie róznicy tylko sprezyna bedzie inaczej pracowała i komfort sie pogorszy napewno bedzie sie jezdził strasznie nie przyjemnie najlepiej do regulacji to gwint ale to juz naprawde jest twarde miałem gwint w clio w golfie MK 4 i no fajnie to wyglada do jazdy idzie sie przyzwyczaić ale to jest bez sensu zostaw tak jak jest i bedzie to najlepsze rozwiazanie Sprezyny robi wiele firm ale to nie bedzie to co potrzeba FK, KW, HR, KAW, SUPER SPORT, EIBACH, BILSTEIN, i jeszcze by sie ich troche znalazło tylko po co ruszac cos co wyglada dobrze jak ci sie za bardzo buja zmien sobie amorki na zółte KONI z regulacja twardosci albo BILSTEINA B6 na grubym tłoku i takie zestawienie z zeryjnymi Sline bedzi enajlepsze
-
[B6 AVF] Pytanko o FIS
jesli masz manetke a komp nie działa to moze jest cos żle zakodowane a jesli nie masz manetki to trzeba ja dokupic i uruchomic Fisa kodowanie sie zmienia i wszytsko bangla poszukaj tematu bo jest jak to wszytsko zorbic naprawde duzo trudne to nie jest
-
[ALL B7] Eibach Pro Kit
po co to ruszać Eibach pro kit to zawieszenie tak jak seria jest to sprezyna liniowa a nie progrezywna uwazam ze szkoda twoich pieniędzy na to