Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
to fakt ale są pewni ze opony wytrzymaja bezpieczeństwo na pierwszym mniejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moim zdanie wygląda tak jak powinno jest w sam raz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik weź jakas mała fote bys pokazał
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
no chyba raczej mamy ustalone jedziemy we wtorek po 400D jak narazie bierzemy 4 szt cena za komplet 1829 zł od tego zwrot 215 zl od canona i jeszcze dostaniemy mały rabat jak weźmiemy naraz 4 szt
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
nie ma problemu Dogadajcie sie nawzajem i ja bede czysty moduł przywioze we wtorek na spota
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
łukasz sie nie zgodzi napewno bo boi sie ze poduszka moze ulec eksplozji :polew: moduł w kierownicy mam od A4 wszytsko mam od A4 tylko poduszka jest raczej od A6 [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 13:53 _________________________________________________No więc tak wkońcu po wielkich bólach udało mi sie zrobić zeby multifunkcja działała przyczyną braku komunikacji w moim przypadku był moduł Pamietajcie jesli chcecie zeby działała w B6 to moduł musli miec koncową literke L M N P Q i R są od B7 i z tym modułem działa tylko tempomat w B6 ja własnie miałem Q i problem tkwił w nim Serdeczne podziękowania dla Malika który naprowadził mnie zeby to sprawdzić pożyczył mi swój stary moduł z B6 przełozyłem wszystko i działa pieknie podsumowując zeby załozyć MF w B6 potrzeba Poduszka MF z B6 do tego moduł z koncówką L M N P (każdy kto ma temponat w B6 nie powinien sie juz martwić) potrzebna bedzie taśma do AirBaga z 12 pinami zazwyczaj jest 6 szt kabelek 14 pinowy kabelek do poduszki z multifunkcją oraz modulik w kierownicy kóry ciężko dostać ale jest kodowanie tak samo jak w pierwszym poście gdyby ktos potrzebował pomocy służe informacjami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to na przyszły ttydzien sie jakos umówimy poniedziałek albo wtorek bo nie dam rady skombinowac kasy do jutra bankomat mi na to nie pozwoli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dziś to nie ja potrzebuje ze dzień albo dwa [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 16:07 _________________________________________________no dobra ja jestem gotowy na poniedziałek albo wtorek wtedy bede mial kase na koncie z pracy wiec mozemy ruszyć we wtorek po pracy i na spota przyjedziemy z apratami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek poczekaj kupimy aparaty to zorbimy jakas sesje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://fotojulia.aplus.pl/product_info.php?products_id=37 no kurde 1829 zł z obiektywek i zwrot 215 zł od canona to ten sklep http://www.skapiec.pl/site/sklep/1285
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wiecie ze canon od tego zwraca jeszcze 215 zł najtaniej jak znalazłem w sklepie w warszawie za 1829 zł z obiektywem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale jest jeszcze jedna kwestia mam przeznaczone na ten aparat max 2 tyś musi byc w zestawie aparat obiektyw karta torba nakładki macro ściereczka i musze zamknąc sie w kwocie 2 tys zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to wczoraj przynajmniej po rozmowie z Malikiem który ogarnia troche aparaty jego słowa przekonały mnie wkoncu do CANONA 400 D i chyba nie tylko mnie to kiedy zakup grupowy
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
malik nie zapomnij dla mnie o module
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
no wiem którą tak ładnie wyeksponowane sa na fotach te fotele tez jej szukałem ale znaleśc nie mogełm
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
http://www.allegro.pl/item348419823_audi_a4_8e_fotele_kanapy_wnetrze_skorzane_rs4.html mówisz i masz
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
no malik to jest jedna uparty ale auto ma piekne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciłbym wiedzieć ale ja Cie podobno wywiozłem ale ty nie jestes z gocławia no kolesie dobrzy byli dobrze ze mi przez pomyłke twarzy nie zmasakrowali tylko najpierw sie zapytali
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no jestem ciekawy strasznie trzymam kciuki zeby wszytsko działało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie kracz moze tylko z silniczka spadł drucik albo zabezpieczenie na takim plastiku sie urwało i nie przesówa klapy najpierw trzeba fizycznie to sprawdzic a nie chłopaka z poniedziałku dołowac
-
[B6 AVF] Kurz w liczniku (zegarach)
jak zdejmiesz licznik itp odepnij tylko AKU i żadnych problemów nie bedziesz mial ja u siebie zdejmowałem zegary bo chciałem sobie ręcznie wykalibrowac wskazówke i mi sie udało a kurz tez mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
alebo ciegno gedzies spadło miałem tak w Golfie MK 4 silniczek chodził ale nie przełączal na zimne
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tez uważa m ze powinno dziąłać bez problemowo ale ciekawe jak jest z wykonaniem takich manetek
-
[B6 AVF] Niższy zawias
ja na 17 śmigam i na 225/45/
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
nie ma znaczenia