Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. kurde Adaś co ci sie ztym autem dzieje cały czas wyłażą jakies głupoty potem turbo teraz 2-mas a róznica w przebiegach u mnie i u ciebie to 100 tys km [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:22_________________________________________________a ze sprzegłem jezdzij do momentu kiedy nie da si ejuz jezdzic nie na co za wczesnie wymieniac
  2. no chyba wkoncu mi sie uda pojawić na spocie bo juz sie za wami stęskniłem
  3. P&P tylko manetka i obudowa pod kierownice
  4. no dobra jak akradia to ja tez bede dziś
  5. tak żółty parking w Arkadi jest SPOKO koło strzeżonego nie wieje zawsze tam spoty CLIO mielismy i zawsze było fajnie i parking zawsze jest prawie pusty
  6. wsadz kluczyk do stacyjki przekręć zapłon nacisinij jakis guzik w kluczyku i wyciągnij i zobacz czy działa czasem sie zdarza ze sie kluczyk rozkodowywuje u mnie pomaga
  7. trzeba szukac i obserwowac ja komplet trafiłem za 280 zł połowe sprzedałem i wyniosło mnie to jakies 160 zł
  8. boberek odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    panowie temat tempomatu był wałkowany w jednym temacie proponuje poszukac
  9. wątpie zeby była 12 pinowa napewno nie bedzie modułu nie trzeba zmieniać tylko musisz kupic kierownice multi razem z modułem wmontowanym w kierownice zaślepka nie wystraczy i przyciski ponieważ tam jest cala elektronika i szkoda czasu na zabawe Kupujesz kompletna kiere MF swoja sprzedajesz kupujesz ślizg i kodujesz jak wszystko bedziesz mial chętnie pomożemy
  10. Malik wszystko przed Tobą
  11. no w szoku jestem gratuluje za roczek to i ja bede takim śmigał ;P
  12. piekna fura gratuluje piękny silnik eh tylko pozazdrościc
  13. no ja tez tak miełem kiedys kodowanie nie pomogło poprostu po 2 dniach zaczęło działać samo
  14. o peszunio najdroższa jazda testowa za 500 tys zł
  15. heh no kurvva masakra jakaś to ja chętnie bede zakładał za 6 tyś zł z urzadzeniem i wszytskim co potrzebne zeby to zamontowac i bede szukał łosi pod salonem audi
  16. Zapytaj kolegi ktore kodowanie i w ktorym module zmienial. dokładnie moze i nam sie przyda ;P i będą sie szyby zamykały ze nie trzeba bedzie trzymac kluczyka
  17. Słuchajcie moze ktoś chce jechać bo ja niestety nie pojade chyba nie dam rady poprostu sie wyrobić za duzo mam spraw na głowie moge komuś odstąpić moje miejsce wiec jeli ktos nie wpłacił zaliczki to chętnie przyjne takową zaliczke spowrotem a jesli nie to poporstu przepadnie będe wdzięczny jesli ktos sie zdecyduje czas jest to 20 sierpnia czyli do środy wiec jesli ktos chce to podam numer konta zeby takową zaliczke przelać na moje konto jesli tak to zapraszam na PW
  18. tak dokładnie na spokojnie na szybko tes sie udaje wychodzi jakies 2 godziny z przerwą na 3 papierosy
  19. łukasz co na to twoja żona
  20. włąsnie dzis dostałem zwrot z canona 215 zł czyli jedna działa ta promocja
  21. gdzie jest i o której i co to jest Team
  22. tak tak ja wysłłem 24 czerwca wkoncu sie zebrąłem dostałem informacje ze 30 list dotarł i dostałem informacje ze 15 lipca został przelew wykonany na moje konto wiec dzis najpóźniej powninien być bo od 3 do 5 dni roboczych
  23. chłopaki dostaliście zwrot z canona ?? bo ja wysyłałem i czekam na przelew
  24. ja nigdy jeszcze klemy nie odłączałem zawsze wszytko mi sie odrazu pojawiało i zawsze wszystko działało a kodu do radia nie potrzebuje bo audi ma tak zwany safe pin bedzie chciał kod dopiero po przełożeniu do innego audi
  25. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: pomocy takich ludzi to trzeba leczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.