Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde Adaś co ci sie ztym autem dzieje cały czas wyłażą jakies głupoty potem turbo teraz 2-mas a róznica w przebiegach u mnie i u ciebie to 100 tys km [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:22_________________________________________________a ze sprzegłem jezdzij do momentu kiedy nie da si ejuz jezdzic nie na co za wczesnie wymieniac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba wkoncu mi sie uda pojawić na spocie bo juz sie za wami stęskniłem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
P&P tylko manetka i obudowa pod kierownice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dobra jak akradia to ja tez bede dziś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak żółty parking w Arkadi jest SPOKO koło strzeżonego nie wieje zawsze tam spoty CLIO mielismy i zawsze było fajnie i parking zawsze jest prawie pusty
-
[B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
wsadz kluczyk do stacyjki przekręć zapłon nacisinij jakis guzik w kluczyku i wyciągnij i zobacz czy działa czasem sie zdarza ze sie kluczyk rozkodowywuje u mnie pomaga
-
[ALL B6] Manetki i moduł kierownicy
trzeba szukac i obserwowac ja komplet trafiłem za 280 zł połowe sprzedałem i wyniosło mnie to jakies 160 zł
-
[ALL B7] Tempomat
panowie temat tempomatu był wałkowany w jednym temacie proponuje poszukac
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
wątpie zeby była 12 pinowa napewno nie bedzie modułu nie trzeba zmieniać tylko musisz kupic kierownice multi razem z modułem wmontowanym w kierownice zaślepka nie wystraczy i przyciski ponieważ tam jest cala elektronika i szkoda czasu na zabawe Kupujesz kompletna kiere MF swoja sprzedajesz kupujesz ślizg i kodujesz jak wszystko bedziesz mial chętnie pomożemy
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Malik wszystko przed Tobą
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
no w szoku jestem gratuluje za roczek to i ja bede takim śmigał ;P
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
piekna fura gratuluje piękny silnik eh tylko pozazdrościc
-
[ALL B6] Domykanie Szyb z Pilota /Kodowanie
no ja tez tak miełem kiedys kodowanie nie pomogło poprostu po 2 dniach zaczęło działać samo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o peszunio najdroższa jazda testowa za 500 tys zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh no kurvva masakra jakaś to ja chętnie bede zakładał za 6 tyś zł z urzadzeniem i wszytskim co potrzebne zeby to zamontowac i bede szukał łosi pod salonem audi
-
[ALL B5] Domykanie szyb sterowane alarmem
Zapytaj kolegi ktore kodowanie i w ktorym module zmienial. dokładnie moze i nam sie przyda ;P i będą sie szyby zamykały ze nie trzeba bedzie trzymac kluczyka
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Słuchajcie moze ktoś chce jechać bo ja niestety nie pojade chyba nie dam rady poprostu sie wyrobić za duzo mam spraw na głowie moge komuś odstąpić moje miejsce wiec jeli ktos nie wpłacił zaliczki to chętnie przyjne takową zaliczke spowrotem a jesli nie to poporstu przepadnie będe wdzięczny jesli ktos sie zdecyduje czas jest to 20 sierpnia czyli do środy wiec jesli ktos chce to podam numer konta zeby takową zaliczke przelać na moje konto jesli tak to zapraszam na PW
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tak dokładnie na spokojnie na szybko tes sie udaje wychodzi jakies 2 godziny z przerwą na 3 papierosy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łukasz co na to twoja żona
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
włąsnie dzis dostałem zwrot z canona 215 zł czyli jedna działa ta promocja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie jest i o której i co to jest Team
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
tak tak ja wysłłem 24 czerwca wkoncu sie zebrąłem dostałem informacje ze 30 list dotarł i dostałem informacje ze 15 lipca został przelew wykonany na moje konto wiec dzis najpóźniej powninien być bo od 3 do 5 dni roboczych
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
chłopaki dostaliście zwrot z canona ?? bo ja wysyłałem i czekam na przelew
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
ja nigdy jeszcze klemy nie odłączałem zawsze wszytko mi sie odrazu pojawiało i zawsze wszystko działało a kodu do radia nie potrzebuje bo audi ma tak zwany safe pin bedzie chciał kod dopiero po przełożeniu do innego audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: pomocy takich ludzi to trzeba leczyć