Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to dzis będzie ciekawie
-
[B6 ALT] Wyje w tylnym kole
no ale ty mu pokazujesz do B5 w B6 jest inaczej
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
auto czasem pojawiał o si ena spotach ale nie oglądałem dla mnie ogólnie duzy plus ale zegary i ruki bym jakos inaczej zorbił rurki 2 szt a zegary jakos gdzies zabudował bo tak to wygląda jakos nie apetycznie trzeba by zbudowac jakis kurnik na te zegary i wkomponowac w deske ;P
-
[B6 AVF] Oświetlenie drzwi
no ja tez nie mam i mam tylko jako odblask a jak kupiłem to myslałem ze sie świeca
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
po co sobie komplikować zycie trzeba rozkleic lusterko od mocowania przyleic maty i skleic to do kupy kupuje sie za max 200 zł dwa wkłady i jest git ja zapłąciłem 120 zł za 2 szt na allegro i swoje sprzedałem po 25 zł
-
[B6 BFB] Czy tapicerka z kombi 2004 pasuje do sedana 2004???
tak pasuje tylko trzeba mocowanie rolety przełozyć
-
[B6 AVF] Ile mam wentylatorów ?
no ja mam 07.2003 i mam jeden wentylator i mam AVFa AWXa ma Adaho tez z 2003 i ma 2 wentylatory ;P tez sie zdziwiłem ze mam jeden na pierwszym spocie mnie nastraszyli ze tak nie powinno byc
-
[B6 AVF] Montaż radia + głosniki+kable
a co ty chcesz zamontowac i gdzie ??
-
[B6 ALT] Wyje w tylnym kole
w audi z tyłu trzeba wymienic całą piaste u mnie tez wyje ale jakos nie mam czasu zeby sie za to zabrac cena SKFa około 300 zł za sztuke http://www.allegro.pl/item460216749_lozysko_kola_z_piasta_audi_a4_os_tylnia_00.html wygląda to tak jak powyżej na tej aukcji ;P pozdro PS ja juz jezdze z miesiąc ale jeszcze nie wyje az tak strasznie
-
[ALL B6] Problem z szybą od strony kierowcy
moze byc tez ze linka ci juz si eprzeciera i tak bezie niestety bez rozebrania tego całego boczka nic sie nie dowiesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2 a 2.5 mm2 zeby miał 2 niktki i bedzie git
-
[ALL B6] Problem z szybą od strony kierowcy
twierdze ze pękło ci prowadzenie szyby miałem tak w golfie 4 niestety najlepiej oddac to do kogoś kto to ogarnie ja sie męczyłem z tym kupe czasu zreszta sa tez sestawy naprawdze do prowadnic musisz poszukaćna allegro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i niepotrzebnie napisales... jzu nie jest taka cześć jak dawno cie nie słysząłem ani nie widziałem ale powiem Ci jedno jestes ogrony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<YooY> Brat znajomego ,student IV roku medycyny ,znalazł zdechłego kota na ulicy , długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do MacDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota, wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostani jakiego wam przynosze " i uciekł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to znaczy ze nie dugo bedzoe 1000 niewiasta którą zbajerowałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale masakra z tymi walutami kurde ze ja nie pomyslaem kupił bym ze 20 tys $ miesiąctemu i teraz bym był troche do przodu ehhhh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zastanwia mnie tylko ta panna z zakopanego ciekawe na ile staraczją baterie i gdzie sie je wkłada
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
lepiej nie kombinuj zostaw tak jak jest i tak ESP sie nie wyłącza bo poco nawet jak wyłączysz to po zgaszeniu auta znowu jest włączone wiec nie masz sie co martwić ze zapomniasz właczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..wezme litr sprirytusu i bedziem wyjmować dżazgi z tyłeczka ok jestem za ale spirytus to zebyśmy sie znieczulili chyba a nie do dezynfekcji bo za duzo by sie wylało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie hondo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Muza sie znajdzie ..któryś bagażnik otworzy ..rury nie trza .. zatańczy na filarze to może jakiś lepszy sprzęt można wziąć widziałem że jest gdzie się podłączyć to i jakieś kolorowe światełka zorganizować nikomu nie nie została rura z budowy fimc_a? chodzi o taki kawałek gdzieś ze 3mety + ta pani i spot będzie malik buduje dom moze znajdzie jakas nie o cheblowana deske
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
jeju jak jest włączone to nic sie nie świeci a jak jest wyłączone śweci sie cos takiego JAK ŻÓŁTA KONTROLKA Z TRÓJKĄCIKIEM I WYKRZYKNIKIEM nie moge znaleść i internecie jak to wyglada zreszta podczas jazdy żadna inna kontrolka sie nie świeci tylko ta sygnalizująca włączone światła i trudno nie zobaczyć ZÓŁTEJ KONTROLKI [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 11:32_________________________________________________dobra byłem specjalnie dla Ciebie w samochodzie i zrobiłem zdjęcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to tylko dlatego przyjade [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 10:57_________________________________________________ Taaa przywiezie ją Spankej...w klatce tak tylko zeby jakas muza była i rurka w środku będzie ciekawiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde jak chce odpisać kilkiam a tam juz 5 postów każda wypowiedz juz nie ma ciągłości trzeba sie domyslac o co chodzi PS a moze dzis damy rade dobić do 2000 ?? moze spróbujemy !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to potem będziemy mogli przestać pisać