Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no to dzis będzie ciekawie
  2. no ale ty mu pokazujesz do B5 w B6 jest inaczej
  3. auto czasem pojawiał o si ena spotach ale nie oglądałem dla mnie ogólnie duzy plus ale zegary i ruki bym jakos inaczej zorbił rurki 2 szt a zegary jakos gdzies zabudował bo tak to wygląda jakos nie apetycznie trzeba by zbudowac jakis kurnik na te zegary i wkomponowac w deske ;P
  4. no ja tez nie mam i mam tylko jako odblask a jak kupiłem to myslałem ze sie świeca
  5. po co sobie komplikować zycie trzeba rozkleic lusterko od mocowania przyleic maty i skleic to do kupy kupuje sie za max 200 zł dwa wkłady i jest git ja zapłąciłem 120 zł za 2 szt na allegro i swoje sprzedałem po 25 zł
  6. tak pasuje tylko trzeba mocowanie rolety przełozyć
  7. no ja mam 07.2003 i mam jeden wentylator i mam AVFa AWXa ma Adaho tez z 2003 i ma 2 wentylatory ;P tez sie zdziwiłem ze mam jeden na pierwszym spocie mnie nastraszyli ze tak nie powinno byc
  8. a co ty chcesz zamontowac i gdzie ??
  9. w audi z tyłu trzeba wymienic całą piaste u mnie tez wyje ale jakos nie mam czasu zeby sie za to zabrac cena SKFa około 300 zł za sztuke http://www.allegro.pl/item460216749_lozysko_kola_z_piasta_audi_a4_os_tylnia_00.html wygląda to tak jak powyżej na tej aukcji ;P pozdro PS ja juz jezdze z miesiąc ale jeszcze nie wyje az tak strasznie
  10. moze byc tez ze linka ci juz si eprzeciera i tak bezie niestety bez rozebrania tego całego boczka nic sie nie dowiesz
  11. 2 a 2.5 mm2 zeby miał 2 niktki i bedzie git
  12. twierdze ze pękło ci prowadzenie szyby miałem tak w golfie 4 niestety najlepiej oddac to do kogoś kto to ogarnie ja sie męczyłem z tym kupe czasu zreszta sa tez sestawy naprawdze do prowadnic musisz poszukaćna allegro
  13. No i niepotrzebnie napisales... jzu nie jest taka cześć jak dawno cie nie słysząłem ani nie widziałem ale powiem Ci jedno jestes ogrony
  14. <YooY> Brat znajomego ,student IV roku medycyny ,znalazł zdechłego kota na ulicy , długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do MacDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota, wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostani jakiego wam przynosze " i uciekł
  15. to znaczy ze nie dugo bedzoe 1000 niewiasta którą zbajerowałeś
  16. ale masakra z tymi walutami kurde ze ja nie pomyslaem kupił bym ze 20 tys $ miesiąctemu i teraz bym był troche do przodu ehhhh
  17. zastanwia mnie tylko ta panna z zakopanego ciekawe na ile staraczją baterie i gdzie sie je wkłada
  18. lepiej nie kombinuj zostaw tak jak jest i tak ESP sie nie wyłącza bo poco nawet jak wyłączysz to po zgaszeniu auta znowu jest włączone wiec nie masz sie co martwić ze zapomniasz właczyć
  19. ..wezme litr sprirytusu i bedziem wyjmować dżazgi z tyłeczka ok jestem za ale spirytus to zebyśmy sie znieczulili chyba a nie do dezynfekcji bo za duzo by sie wylało
  20. Muza sie znajdzie ..któryś bagażnik otworzy ..rury nie trza .. zatańczy na filarze to może jakiś lepszy sprzęt można wziąć widziałem że jest gdzie się podłączyć to i jakieś kolorowe światełka zorganizować nikomu nie nie została rura z budowy fimc_a? chodzi o taki kawałek gdzieś ze 3mety + ta pani i spot będzie malik buduje dom moze znajdzie jakas nie o cheblowana deske
  21. jeju jak jest włączone to nic sie nie świeci a jak jest wyłączone śweci sie cos takiego JAK ŻÓŁTA KONTROLKA Z TRÓJKĄCIKIEM I WYKRZYKNIKIEM nie moge znaleść i internecie jak to wyglada zreszta podczas jazdy żadna inna kontrolka sie nie świeci tylko ta sygnalizująca włączone światła i trudno nie zobaczyć ZÓŁTEJ KONTROLKI [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 11:32_________________________________________________dobra byłem specjalnie dla Ciebie w samochodzie i zrobiłem zdjęcie
  22. ja to tylko dlatego przyjade [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 10:57_________________________________________________ Taaa przywiezie ją Spankej...w klatce tak tylko zeby jakas muza była i rurka w środku będzie ciekawiej
  23. kurde jak chce odpisać kilkiam a tam juz 5 postów każda wypowiedz juz nie ma ciągłości trzeba sie domyslac o co chodzi PS a moze dzis damy rade dobić do 2000 ?? moze spróbujemy !!!
  24. no to potem będziemy mogli przestać pisać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.