Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. ja nie mam nowe turbo ja nie zmieniałem sprzęgło jeszcze daje rade 330 NM ciagnie to 380NM tez da rade ale nie długo a z moim moczem jest wszystko OK jesli to chciąłes wiecdziec
  2. ale po co mi wtryski moje są dobre nie wiem cos ty sie tak uczepił
  3. no to ja juz odrazu odkładam na sprzegło i turbo
  4. oooo ja juz tez sie zajarałem ;P w weekend patrze jak to dziąła i bede chyba przygotowywał sie do rezania
  5. no ja mysle ze początek grudnia moze bym dał rade a jak nie to w przerwie między wigilia a sylwestrem a najlepiej pierwsza połowa stycznia
  6. Poziek .. o ile sie nie myle to prosziłem wczoraj szanowenego o tytuły / autora tego nuciwa co leciał u ciebie w kredensie Adaho , Panie Bobrze i reszta ferajny Szykujeta sie na CZIPA po nowym roku ? Bo nie wiem czy mam napierdlać na dwie zmiany czy nie napierdalaj - jak będę miał luźny cash to w styczniu będzie 180 KM i ze 380 Nm jestem za po nowym roku juz zaczynam odkładac [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 11:18_________________________________________________jak ma sie rozsypac to z wielką pompą i z fajerwerkami [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 11:20_________________________________________________
  7. wit.s jestem ZA
  8. to znowu koledzy Flyera ??? teraz juz Biali a nie to Poziek Spanky i Łukasz :kox: :kox:
  9. no to mnie tez to czeka
  10. opis :polew: :polew: [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 07:54_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A tylko z głosem :polew: :polew:
  11. :polew: :polew: no moze i tak Adaho to lepiej weź panadol :kox: :kox:
  12. 4 ibupromy i cola i bedziesz wyglądał tak jak ja wczoraj
  13. Sterujący Ci podobno nie działa Ja to juz bym wolał doinwestować ..zawsze to więcej tyk KM/NM mój główny wtrysk jest w super kondycji a pozostałe 4 szt w audi sa w dobrym
  14. a po co moje są dobre prawie wszytskie dwa
  15. dobra nie ciągne tego wątku dalej bo nie ja tu jestem od ciagnięcia :evil: :evil: :evil:
  16. ..albo nowa koleżanka w pracy ...albo znalazłe nie ten ołówek co trzeba ..i przypadkowo zastrugała :polew: :polew: :polew: zazdrośc oj zazdrość przemawia przez Ciebie
  17. zapytaj, może nas zaskoczy thnx[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 14:38_________________________________________________ Boberek o czym myślałem pisząć ten tekst ?? Bo jakoś tak strasznie dużo tych języków powklejałeś oooj chyba koleżanka z pracy szukała "długopisu" pod Twoim biurkiem ...strasznie Cię rozkojarzyło Piter upssssssss cicho bo sie wyda
  18. no mysle ze na poczatku roku bym był wstanie narazie parerzeczy trzeba ogarnąć ale pertraktować zawsze mozna moze przestanie takie kopciuchy walić ale dowiem sie jeszcze i Poniedziałka bo mój kolega ma z nim jakas spółe wiec moze cos ogarne
  19. o kurde teraz to mi zabiłeś ćwieka za cholere nie pamiętam ale zaraz poszukam :evil: wpisujesz teoretycznie ja mam 31001 a tak naprawde ostatnia cyferka albo 0 albo 1
  20. to się da poprawic ..ale trochę rypania będzie niestety. Generalnie autko i to z softem Adas moze kurde czas tez na nas
  21. u mnie nie było zmieniłem kodowanie i działa
  22. :polew: :polew: :polew: :polew:
  23. <krn> dziś nam facet na elektrotechnice dał cenną radę <krn> "Tylko czasem nie próbujcie sprawdzać jak działa laser w CD-romie, bo laser można w życiu zobaczyć dwa razy... Raz lewym, a raz prawym okiem..."
  24. no kurde a wyglądał pieknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.