Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. szczerze mi to nie przeszkadza
  2. hmm czy ja wiem kupiłem nowy komplet opon zimowych
  3. o maj gad :kox: :kox: [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 08:59_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c o jezu co za bałwan gamoń
  4. i ciebie tu p rzywiało [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 06:00_________________________________________________no i BiXenon rzeczywiście nie pasuje lipa przeokropna letallec na spocie bedziesz we wtorek to ci lampy przywioze
  5. ja jak kupiłem miał na liczniku 139 kkm potem okazałos ie ze ma 239 kkm teraz ma 280 i jezdzi jak zły ;P
  6. Poszla babka do ginekologa, rozlozyla sie, lekarz patrzy. - Kur..! Pierwszy raz cos takiego widze! Dziura jak po bombie! Babka sie obrazila, zwyzywala lekarza i poszla do kolezanki, opowiedziala o wszystkim. Rozlozyla sie, kolezanka patrzy. - Kurde, wiesz.. ten lekarz to chyba racje mial... Wkur.. wrocila do domu, zdjela lustro ze sciany, polozyla na podlodze, rozebrala sie, stanela nad lustrem i oglada... Wchodzi maz do pokoju. - Co Ty robisz? - Aerobik cwicze. - To lepiej uwazaj zebys sie w ta dziure w podlodze nie wjebala
  7. nie za bardzo to rozumiem mozesz mi to wytłyumaczyc ?? hmm bo nigdzie tych kabli na schematach nie ma
  8. Matka miała trzy córki i, ponieważ była wścibska, za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich, żeby napisała do niej o życiu płciowym. Pierwsza z córek napisała list zaraz na drugi dzień po ślubie. W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe". Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie: "Nescafe - satysfakcja do ostatniej kropli.". I była szczęśliwa, że córka tak wspaniale trafiła. Druga z córek napisała dopiero tydzień po ślubie. W liście było słowo: "Marlboro". Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazetach. Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size". I znowu była szczęśliwa. Trzecia córka napisała dopiero po czterech tygodniach. W liście było napisane: "British Airways". Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu, aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane: "British Airways - trzy razy dziennie, siedem dni w tygodniu, w obie strony. - Dlaczego blondynka poprzestała na trzecim dziecku? - Bo słyszała, że co czwarty urodzony człowiek to Chińczyk Na budowie Kowalski lata w te i z powrotem z pustą taczką. Widząc to kierownik, pyta: - Co tak z tą pustą taczką latacie? - Panie kierowniku - mówi Kowalski - taki zapierdol, że nie ma kiedy załadować. ------------------------------------------------------------------------------- Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta: - Nie lepiej byłoby na taczce? - Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie... Do klasztoru przychodzi nowy młody mnich. Starszy mnich oprowadza go po klasztorze i opowiada: - Tu jest biblioteka. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek. Idą do sauny. - Tu jest nasza sauna. Możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz, tylko nie w czwartek. Idą do stołówki. - Tu jest nasza stołówka. Możesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz i jeśc ile chcesz, tylko nie w czwartek. Obeszli cały klasztor i młody mnich dowiedział się, że wszędzie będzie mógł przychodzić, za wyjątkiem czwartku. Na koniec stary mnich przyprowadza młodego na strych, a tam szafa. Stary mnich otwiera ją, a ze środka wystaje czyjaś d..a. - Tu jest d..a. Możesz tu przychodzić, kiedy zechcesz i robić co zechcesz, tylko nie w czwartek. - Wszystko super, ale dlaczego tych wszystkich rzeczy nie mogę robić akurat w czwartek ?? - Bo w czwartek masz dyżur w szafie. Mężczyzna z kobietą całują się na ulicy. Podchodzi do nich jakiś gość i zagląda im przez ramię. Raz zagląda, drugi raz zagląda, obchodzi w kółko i znowu zagląda i tak dłuższy czas. W końcu całujący pan zdenerwował się i mówi do gościa: - Panie! Coś pan! Zboczeniec jakiś??? - Nie, ale żona ma klucze... > Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u kelnera > zgiętego w ukłonach zamawia kawę. Gdy ją już dostaje kilkakrotnie podnosi > do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na dół. > W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi > - kelner, ta kawa cuchnie brudnym *ujem! > ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia mówiąc > - pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam. Wleźli do domku myśliwego no i po ciemku macają co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantow, ale Jeżyk też daje radę. W pewnym momencie Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust... ...Huk, wystrzał.... Krecik leży bez głowy na podłodze i trzęsie sie w konwulsjach. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi: -k**wa c**ju, nie śmiej sie, bo ja chyba ogłuchłem!
  9. http://pl.youtube.com/watch?v=sIrRz_CFu2s :polew: :polew: pomocy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  10. http://uk.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk :kox: :kox: :kox: :kox:
  11. boberek odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    o drugi malik tylko ze w A3 Klub
  12. spoko będe wdzięczny usiąde 4 dni lookne wszytsk oi bedzi espokój
  13. no widze ze ragga zaczał prace
  14. mozes zmi nagrać na DVD cały 3 i to z czwartego co masz zapłace za przesyłke i za płyty
  15. boberek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    tak najczęsciej kabelki przy macie grzewczej sie albo wyrywaja albo luzuja trzeba rozebrać siedzenie
  16. yooł .. rzeczywiście spocik był przedni ... a Raggus nie ma sobie równych w zawijaniu Klientów - byłem świadkiem jak podszedł gość, zadał pytanie ..sam sobie odpowiedział i był zadowolony ....podczas gdy Ragga wyłącznie z kamienną twarzą wysłuchał faceta :polew: no śmiesznie było kobiety zajeły sie soba a my moglismy pogadać ;P
  17. boberek odpowiedział(a) na wojtas78 temat w 1.9TDI
    nie ma sie co martwić jak dym nie jest biały jak jest czarny albo szaroczarny to jest OK no prawie
  18. no brawo fotexa mmsem dostałem tylko ktos zzasłaniał mi to piekne auto :
  19. no dawać leszcze kurde to co nas bedzie 3 szt
  20. własnie stoje na parkingu w arkadii ;P wiec śmiało jedziemy na spota
  21. ej no kino w arkadi jest czynna to pewnie parking tez bedzie otwarty zreszta ja tam nie wiem ;P około 19 przejade koło arkadi i jak bedzie otwarte to wjade [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 15:55_________________________________________________a dla mnie to dziś jakos nie świeto normalny nudny dzięn jak kazada niedziela
  22. będe na spocie ;P o 19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.