Treść opublikowana przez boberek
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
hmm moze dobrze wyczyśc koncówki bo moze zasniedziały
-
[B6 AVF] Dodatkowe światło stop -przepalone żarówki
kurde nie wiem jak ci pomóc ciezko jest to wytłumaczyć a lampa napewno nie ejest wklejona
-
[B6 AVF] Dodatkowe światło stop -przepalone żarówki
nie koniecznie ja mam 2003 z lipca i mam diody ;P a żeby wyciągnąc hmm trzeba sie troceh pomantykowac ;P mały wkrętaczek i trzeba żeby takie zaczepy powciskać troche z tym zabawy jest ;P
-
[ALL B6] Podłokietnik od B7 do B6??
kierownica jest tylko inna
-
[B6 AWX] s-line
przód to pikuś w porównaniu z tyłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga włącz GG
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na co ślepemu oczy
-
[ALL B7] Kasowanie inspekcji bez komputera?
poszukaj na forum kasowanie inspekcji wpisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga dawaj emaila
-
[B6 AVF] Dodatkowe światło stop -przepalone żarówki
powiem tak jak masz do 2003 roku to moze masz żarówki jak masz po 2003 to są diody i d*pa trzeba wymienic całą lampe
-
[B6 AWX] s-line
ja 1BE kupiłem za 700 zł razem z amorkami i spręzynami po 50 kkm trafiło mi sie od B7 i zalozylem bez problemu wszystko pasowało kurde ale jak masz to zmieniać sam to se daruj wyjąc tylną spręzyne to masakra ;P
-
[B6 AVF] 18" vs. 19"
18 to jest optymalna na nasze drogi ale na 19 tez da sie jezdzic bez problemu
-
[ALL B7] Kasowanie inspekcji bez komputera?
jesli masz kolorowy wyświetlacz to sie nie da bynajmniej mi sie nie udało prubowałem i sie nie dało naprawde tylko VAG
-
problem zakodowałem navi
no pierwszy po godzinie nastepny raz po 2 godzinach nasteplny po 4 godzinach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam Ci porobić zdjęć jakich chce ;P no problemo ;P nie za bardzo rozumiem "skrzyżowanie" co to ma być poporstu skrzyżowanie na drodze ?? "stół" poprostu stół ??? "kontrast" rozumiem biała d*pa z carna d*pą "gra" jaka gra zespołowa komputerowa czy cos takiego "jesienne melodie" to listki piekne itp mam jedno taki ładne ;P ale Docia na nim jest też ;P
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
szpara hmm taki kolor i tak widać wszytsko z nim jest git
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
hmm czy ja wiem ;P podobaja mi sie srebrne ale moze pomyśle miałem nic nie robic z tym autem ;P ale widze ze mi nie wyjdzie ale sporo wytrzymałem ;P bo prawie rok aha i jeszcze DVD ;P
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
nie szybki ściemnie bardzo lekko virus i bixenon i moze 18 na lato
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no moze cos ci dzis zrobie ale nie wiem czy o to bedzie chodziło
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no to zawias S-lina jest ;P udało mi sie znaleść za 700 zł komplet z B7 po 50 tys km kolejne mody juz w planach ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary skrzyżowanie pójde ci dzis zrobie znajde jakies w tej mojej wiosce a co do kotrastu to jedną dupe białą mam hmm ttylko gdzie ja kurde w tej mojej wsi znajde murzyna Nie wiem czy wiesz..ale te tematy sa za***iście ogólnikowe Pełna dowolność formy Stół - pupa ...kontrast - czarna pupa z białą d*pą ...itp Nie no Panowie to tak na serio ..to prosiłbym o ta pomoc
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
kurde o tym ze gada z tylnego głosnika to chyba normalne Adaho ma to samo kazdy ma to samo po wgraniu ViM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo ale żeś dał temat ja to ci mge jakies d*py porobić a nie skrzyżowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poczekaj bo długo nie pisal pewnie myslal 30 min na tym Czy to ze stresu wymyślasz takie teksty?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: ja napisze tyle :polew: komentarz na TVN24