Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. hmm moze dobrze wyczyśc koncówki bo moze zasniedziały
  2. kurde nie wiem jak ci pomóc ciezko jest to wytłumaczyć a lampa napewno nie ejest wklejona
  3. nie koniecznie ja mam 2003 z lipca i mam diody ;P a żeby wyciągnąc hmm trzeba sie troceh pomantykowac ;P mały wkrętaczek i trzeba żeby takie zaczepy powciskać troche z tym zabawy jest ;P
  4. kierownica jest tylko inna
  5. boberek odpowiedział(a) na porter temat w Audi A4 B6/B7
    przód to pikuś w porównaniu z tyłem
  6. ragga włącz GG
  7. na co ślepemu oczy
  8. poszukaj na forum kasowanie inspekcji wpisz
  9. ragga dawaj emaila
  10. powiem tak jak masz do 2003 roku to moze masz żarówki jak masz po 2003 to są diody i d*pa trzeba wymienic całą lampe
  11. boberek odpowiedział(a) na porter temat w Audi A4 B6/B7
    ja 1BE kupiłem za 700 zł razem z amorkami i spręzynami po 50 kkm trafiło mi sie od B7 i zalozylem bez problemu wszystko pasowało kurde ale jak masz to zmieniać sam to se daruj wyjąc tylną spręzyne to masakra ;P
  12. 18 to jest optymalna na nasze drogi ale na 19 tez da sie jezdzic bez problemu
  13. jesli masz kolorowy wyświetlacz to sie nie da bynajmniej mi sie nie udało prubowałem i sie nie dało naprawde tylko VAG
  14. no pierwszy po godzinie nastepny raz po 2 godzinach nasteplny po 4 godzinach
  15. mam Ci porobić zdjęć jakich chce ;P no problemo ;P nie za bardzo rozumiem "skrzyżowanie" co to ma być poporstu skrzyżowanie na drodze ?? "stół" poprostu stół ??? "kontrast" rozumiem biała d*pa z carna d*pą "gra" jaka gra zespołowa komputerowa czy cos takiego "jesienne melodie" to listki piekne itp mam jedno taki ładne ;P ale Docia na nim jest też ;P
  16. szpara hmm taki kolor i tak widać wszytsko z nim jest git
  17. hmm czy ja wiem ;P podobaja mi sie srebrne ale moze pomyśle miałem nic nie robic z tym autem ;P ale widze ze mi nie wyjdzie ale sporo wytrzymałem ;P bo prawie rok aha i jeszcze DVD ;P
  18. nie szybki ściemnie bardzo lekko virus i bixenon i moze 18 na lato
  19. no moze cos ci dzis zrobie ale nie wiem czy o to bedzie chodziło
  20. no to zawias S-lina jest ;P udało mi sie znaleść za 700 zł komplet z B7 po 50 tys km kolejne mody juz w planach ;P
  21. Stary skrzyżowanie pójde ci dzis zrobie znajde jakies w tej mojej wiosce a co do kotrastu to jedną dupe białą mam hmm ttylko gdzie ja kurde w tej mojej wsi znajde murzyna Nie wiem czy wiesz..ale te tematy sa za***iście ogólnikowe Pełna dowolność formy Stół - pupa ...kontrast - czarna pupa z białą d*pą ...itp Nie no Panowie to tak na serio ..to prosiłbym o ta pomoc
  22. kurde o tym ze gada z tylnego głosnika to chyba normalne Adaho ma to samo kazdy ma to samo po wgraniu ViM
  23. ooo ale żeś dał temat ja to ci mge jakies d*py porobić a nie skrzyżowania
  24. poczekaj bo długo nie pisal pewnie myslal 30 min na tym Czy to ze stresu wymyślasz takie teksty?
  25. :polew: :polew: ja napisze tyle :polew: komentarz na TVN24

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.