Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no to by sie przydało wiec powiedz jaka cena bo miałem parktronik instalować ale chyba sobie daruje ale jak ładnie pasuje to specjalna do audi czy co ??
  2. a co ci sie stało znowu ??
  3. masakra :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 10:49_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/PieknaIBestia/PieknePJ/Galeria/Fiat,126/521 o kurrrrrrrrrrr :kox:
  4. 3,97 ON na BP w Nowym Dworze Maz
  5. no dla mnie bomba :kox: :kox: :kox:
  6. boberek odpowiedział(a) na Aydaho temat w 1.9TDI
    posiedz w moim samochodzie to ci wszystkie drgania w twoim przejdą
  7. jezu jak mozna jechac bez oleju no nie moge :polew: :polew:
  8. wczoraj modlińska w warszawie na BP 3,79 ON
  9. boberek odpowiedział(a) na Aydaho temat w 1.9TDI
    no wartości massz spoko wiec nie masz sie co martwic musisłbys moje zobaczyć
  10. ja załoze jak spadnie snieg ;P czyli w marcu ;P 2009
  11. to co grupowa składka ?? i ONIAK przegrywa
  12. jak wsiądziesz z takiego kapciowego avanta gnojowoza do normalnej benzynki to będziesz wygladał tak: http://pl.youtube.com/watch?v=IQ-9L9cIcwc&feature=related :polew: :polew: o jaki koles :polew:
  13. poziu żaden problem wystarczy błedy skasować :hi: :kox:
  14. jutro weź laptopa bo musze inspekcje sobie skasowac
  15. oj tam Michał nie jest taki spostrzegawczy ;P
  16. tu jeszcze kilka fot
  17. a nie NIEBIESKI BIAŁY ZIELONY ??
  18. a ja na Admina bo ciagnął zawodowo w sobote :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 10:27_________________________________________________oczywiście pstrągi ;P
  19. bierz sam przód tył sie znajdzie
  20. :kox: bo sie zaraz pobijecie
  21. no Łukasz ale rybaaaaaaaaaaaaaaaaa http://pl.youtube.com/watch?v=aEry8YK6OFg
  22. Majek 9:26:53 0.1 litra - demo version 0.25 litra - trial version 0.5 litra - personal edition 0.7 litra - professional edition 1.0 litr - network edition 1.75 litra - enterprise edition 3 litry - small business edition 5 litrów - corporate edition Wiadro - home edition Polmos - Software House Monopolowy - Authorised Distributor Pub - System Integrator Popijawa - System Installation Popitka - Support Pack Klin - Service Pack Rosól - Recovery tool Zakaska - plugin Alkohol metylowy - wirus, adaware Palec w gardle - kon trojanski Kac moralniak - postimplementation analysis Piwo - kompilator Bigos - debugger Bimber - open source license Poprawiny - upgrade Toast - end user license Izba Wytrzezwien - Crash Analysis Toolpack Paw - stack overflow
  23. ta ja wtedy miałem kaca dlatego tak wyglądałem ;P :polew:
  24. a nie uważasz ze do TDI i TDI zawsze będzie drgał
  25. w ASO to nie będą wiedzieli o co chodzi napewno nie przekoduja to jest 3 min roboty zeby to działało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.