Treść opublikowana przez boberek
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
Łukasz działaj
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
no i odrazu człowiek normalnie gada nie chadzi powiedz tylko powiedz ze zrobisz i za ile i luz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to napitalajmy
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
w ASO to bedzi ekosztował jakies 600 a 800 zł proponuje poszukać na allegro
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
poszukaj najlepiej nowego tunelu
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
no to nie zalezy od przebiegu mi tez w niekórych miejscach schodzi ale to raczej używanie złych kosmetyków tak na to wpływa jakby ni epatrzec na pierwszej focie jest WND a nie WPN wiec sie tu ze mnią nie sprzeczaj
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
a to przepraszam włąsnie zobaczyłem ze to częsc jednej z firm tjuningowych i sądząc po odddziale warsawskim to raczej nie bedzie pomocy na 100% tylko hajs hajs hajs nie masz hasju to wpie.......... z takim przyjeciem spotkałem si ekiedys włąsnie w tej wfirmie chciałem tylko porady a zostałem zrównany z ziemią bo jestem człowiekiem kóry ni echciął zapacic za prostą informacje lub porade wiec panie CTV prosze pozdrowić swojego głównego pracodawce bo naprawde człowiek z niego jest niemiłosiernie nie miły i nie sympatyczne i przepraszam ze do pana wysłałem PW niech pan poda numer konta to wpłace jakas kwote za to ze pan tu wogóle zagląda i czasem odpisze swoim bełkotem pozdrawiam
-
[ALL B6] navi plus
oczywiście nie mówie o RNSie tylko navi Plus DX to robia firmy zajmujące sie np rozkodowywaniem radi
-
nasze hobby / co lubimy
no to dodajcie mnie jeszcze do tego Duetu to będzie tercet nie do pokonania
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
o WND to gdzies z moich okolic ;P dokłądki w kolor delikatna gleba i bedzie OK
-
[ALL B6] navi plus
spokojnie mozna trzeba ustawić język na English metric czy jakos tak chodzi o mapy DX jesli chodzi o menu to trzeba wgrac nowy soft koszt okoo 100 zł
-
[B6 AWX] Wymiana dwumas + sprzęgło - pytanie !!!
no to ciekawe zobaczymy róznice
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
pewnie przez taka złoścliwosć to napewno kolega CTV nam nie pomoże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to nie zła akcja sie działa
-
nasze hobby / co lubimy
widze ze tu nas troche jezdzi na MTB moze załozymy druzyne MTB A4 Klub i zaczniemy startować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz jak by zrezygnował uznał bym go za kochającego inaczej
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
no własnie co oznacza??
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
no to ja bym chciał zeby sie tym podzielił chyba forum jest po to aby sobie pomagac wiec CTV napisz nam jak to sie robi !!!
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
ze nic norma jest -+2.8
-
[B6 AWX] Modul tempomatu
proponuje poszukać N znaczy cos z B6 bo jak bedziesz chciałkiedys MF załozyć to ni ebedzie działał ale spokojnie działa Q i R z B7 ale nie działa wtedy MF w B6
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
no kiedys taki temat porusząłem ej napiszcie cos fajnie by było miec cos takiego
-
[B6 AVF] Podgrzewanie lusterek - jak zrobić?
ja kupiłem lusterka na allegro znaczy wkłady podgrzewane oryginalne za 200 zł wyciagnąłem stare wpiąłem kabelki i działaja audi jest przstosowane to tego ma juz kable w lusterkach wystarczy kupić tylko wkłady
-
[B7] S4 V8 Supercharger
będe odrazu za Toba
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Malik co to tylnej rejestracji to na allegro robia na wymiar mysle ze jak soebi taka sprawisz to specjalnie policja nie bedzie sie czepiać tylko rygnał będziesz musiał wozic w bagażniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie już mocno telepie przy ruszaniu - dlatego robię. A dodatkowe objawy to trzesawka budy i silnika. Plecionka jest OK - wina po stronie koła 2-masowego kurde u mnie telepie budą cały czas odkąd kupiłem przy ruszaniu nie telepie no moze troche ale ja juz zorbiłem 40 kkm i nie widze żadnej zmiany jak jest tak było