Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. a ja musze dziś kupic bo jedna sie wczoraj przepaliła moze max 5 tys km i jeszcze pewnie dzis sie druga przepali
  2. no to czemu nie mozna by pania Magde zabrac trzeba do niej napisac Ona mówiła ze bardzo chetnie zobaczy co sie robi na takich spotach ;P [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 15:19 _________________________________________________i jak robimy wszystko razem :polew: :polew:
  3. oj chyba Pani ma ochotę 'popstrykać' z Wami no nie zapytałem o to powiedizała ze jak cos bedziemy chciali kupic to napewno nam załatwi dobry rabat ;P i ze napewno bedziemy zadowoloeni [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 15:07 _________________________________________________poziek pani nie czyta bo ja sie logowałem z mojego konta panie sie nie rejestrowała
  4. aha no bo byłem dziś sobie u tej pani pogadać o biektywach wchodze a ona już sie śmieje z daleka i mówi ze był tu jakis kolejny kolega i mówi ze on ceny wszytskie zna i ze chce taka samą jak tamci pozostali pogadąłem sobie jest przesympatyczna i prześmieszna pokazałem jej na forum ze bardzo ładnie piszemy o jej sklepie i wogule cały czas sie pyta gdzie mamy spoty i co my na nich robimy i po co sie spotykamy itp :polew: bo mówi ze Adam powiedział ze my jako klub A4 robimy wszytsko razem :polew: i mówi ze chciałby zobaczyć jak to wygląda
  5. przyznać sie kto kupił kolejną sztuke 400D bo pani sie śmiala ze nie dośc ze 4 kupilimy to przyszedł ktos jeszcze
  6. Boberek czytaj a no fakt lipa ten aparat masz racje Pozniek co my kupilismy szkoda ze nie ma jeszcze odtwarzacza video i MP3 WMV MPG i RADIA no ale co mozna wymagac od lustrzanki lustrzanka to taki ogólnie kiepski pomysł :polew: :polew:
  7. ja naprawde z czystym sumieniem polecam canona 400d w tym przedziale cenowym nie ma chyba lepszego lustrznkowego cyfrowego aparatu
  8. ja mam taki ejeszcze troche przerobione ale fajnie wyglada
  9. A to niby czemu? Jeśli wklejamy tylko linki do zewnętrznych galerii to server na którym stoi forum nie jest obciążany. no dokładnie ja wklejam na fotosika na serwer nawet nie wiedziąłem ze sie da
  10. no jeszcze niech twoje wrzuci
  11. hmm najpierw umyj benzyna ekstrakcyjna a potem MR MUSLE z alcoholem onnaprawde był brudny na zime zostal nawoskowany i to jego druga jazda w sezonie wiec cały kurz na nim widac poczekajcie jak go nawoskuje "makgłjersem" to bedzie lalka a tu fota od emnie mojego paździocha
  12. ale jakie brudne
  13. to sprawdz czujnik sprzęgła który jest przy pedale zapytaj Alvara na których kablach zrobic zwroke
  14. ja dziś na spota przyjede chyba swoim bezdachowcem bynajmniej taki mam plan
  15. wystarczy [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!]
  16. [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!]
  17. zrobiłes aktywacje tempomatu
  18. pokazuje kfiatki bo obiektyw nie pozwala z duzych odległosci roboc innych zdjec bo ma za mały zoom ale jade w tym tygodniu negocjowac cene za obiektyw chciałem wam pokazac jaki ten aparat jest wstanie zorbic fote dupeczki będa z czasem jak bedzi eobiektyw z duzym zoonem :polew:
  19. narazie będa takie obiektywy narazie bedzie ten z wiekszym zoomem a kit pozostanie do fotografowania z mniejszej odległosci a ten obiektyw 50 f/1.8 bedzie z czasem mysle ze ten tlele obiektyw i obiektyw kitowy uzupełnia moje potrzeby
  20. no ja tez jestem zadowolony i to bardzo narazie strzeliłem takie foty ;p ja statyw juz mam a co do obiektywu to chce miec te oba poniżej brakuje mi strasznie zoomu wiec ten pierwszy pojede chyba kupic w tym tygodniu http://www.allegro.pl/item352868789_fotojulia_canon_90_300_warszawa_sklep_nowy_.html http://www.allegro.pl/item352108025_fotojulia_canon_50_1_8_warszawa_sklep_nowy_.html jestem tak zadowolony z tego aparatu ze to szok cały czas sie ucze zamówiełm juz soczewki makro zobaczymy czy da sie inne dziwne stworzenia fotografować ale mysle ze fotografia moze stac sie moim kolejnym kosztownym hobby
  21. wydaje mi sie ze powinno byc u ciebie 312 a jesli nie to musisz zmienic jarzma i kupic tarcze
  22. no ja tez studiuje instrukcje dzis pójde w plener robic foty
  23. znaczy komplet to body i kitowy obiektyw najtaniej jak znalażłem w warszawie do tego pani powiedziała ze jeszcze da jakis mały rabat [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2008, 12:03 _________________________________________________no to wczoraj jak z poźkiem odebraliśmy aparaty cena 1750 zł kit karta 2 GB 100 zł Sandisk III extreme i torba 50 zł komplecik nas kosztowal 1900 zł uwazam ze to uczciwa cena
  24. cos na temat tych ksiązek ;P Kiedy facet jest wart 5 zł Gdy w Makro pcha wózek na zakupy. Czemu nie ma kawałów o facetach Bo to nie ładnie jest śmiać się ze stworzeń "inteligentnych inaczej". Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a E.T. E.T. dzwonił do domu... Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny,który każe ci przestać odkurzać i trochę odpocząć Prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora. Dlaczego faceci tak lubią kawały o blondynkach Bo mogą je zrozumieć... Jak sprawić,żeby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni Przenieść tam telewizor. Po czym poznać,że facet ma orgazm Przewraca się i zaczyna chrapać. Jaka jest różnica między mężczyzną a lekarzem -Lekarz jest uprzejmy,gdy prosi,żebyś się rozebrała, -Lekarz słucha,gdy narzekasz, -Lekarz myje ręce zanim cię dotknie. Co to oznacza,gdy jesteś w domu,a facet okazuje ci nagle zainteresowanie i sympatię Pomyliłaś domy... Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki 30 sekund i gotowe...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.