Treść opublikowana przez boberek
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
no mi po wyciągnięciu kluczyka otwieraja sie wszytskie drzwi zawsze jak ktos nowy wsiada do auta to zawsze mówie pociagnąc dwa razy za klamke zeby przypadkiem ktos nie urwał
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
o nie nie nie cabrio nie marźnie ani nie moknie
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
a co to jest deszcz i snieg ten samochód nie jedzi w taka pogode
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
tez bym chciał zobaczyć ale nie wiem kiedy mam tego szukac [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:12 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=mtLyLWrUDww
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
którego ?? Z pewnością kciuka o bidula a miałeś odpocząć a nie łamać sobie palce ale bardzo sie połamał ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ładnie a to moje zdobyczne z tego weekendu ;P jak ktos zorbi temat to takich fot mam juz ze 40 szt
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
oczywiście ze da sie wgrać nawet na stronie canona jest odpowiednia akltualizacja Zreszta canon ma juz od jakiegos czasu fabrycznie wgrywane PL menu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przychodzi biały na basen, wkłada męskość do wody i mówi: -Hmm... 33°C Przychodzi czarny, wkłada i mówi: -Hmm... Dwa metry głębokości Wraca koles z safari w afryce i chwali sie kumplowi - bylo swietnie. upolowalem 3 zyrafy, 2 lwy, 4 slonie, pare antylop i 40 plisnołów - a co to te plisnoły? - a to takie smieszne czarne. jak w nie mierzysz to uciekaja na drzewo i krzycza please no, please no Rozbił się okręt. Na bezludnej wyspie wylądowało 50 facetów i 1 kobieta. Po miesiącu kobieta mówi: - Dosyć tych świnstw! - i popełnia samobójstwo. Po trzydziestu dniach zebrali się faceci i zadecydowali: - Dosyć tych świństw! Trzeba ją pochować. Mija następne 30 dni. Faceci podejmują decyzje: - Dosyć tych świństw! Wykopujemy ją z powrotem. :polew: :polew:
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
unibike straszna bida z niego i wygląd ma nie zaciekawy ten drugi ujdzie ale lepioej za ta same kase Kupic Scotta Sportstera P5 przynajmniej jest fajny napis
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
a tak napradde zobacz na tego http://www.allegro.pl/item394083142_kross_level_a6_deore_lx_wyprzedaz_polecam.html model wyżdzy niż A4 a osprzet taki co w rowerze za 3 tys zł
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
namącilismy Ci w głowie teraz ze szok ale mam nadzieje ze sobie poradzisz
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
jakby miał ze 3 a 4 tys to ja bym mógł wydac i poskałdać mu cos fajnego nietypowego nie seryjnego
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
tak jestem za wiec moje typy to Scott Aspect model 40 lub 50 Kross Level A4 Kelly's QUARTZ lub OXYGEN lub SPIDER podobne ceny osprzet podobny UniBikea nie znam wiec nie pomoge ;P reszta zalezy od tego co kolega chce a tak naprawde zobacz która rama jest najfajniejsza Mozesz również popatrzec na MERIDA SUB 20-V Merida SUB 40-D jest tego troche wszytskie maja podobny osprzet oprócz Krossa Kross ma najlpeszy a reszta to kwestia ramy i osprzet bedzie na poziomie Shimano ACERA ALTUS ALIVIO
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
to fakt W kellysach pękaja ramy dość często słabo sa jakos spawane na włąsne oczy widzialem 3 pękniete "saboterze" no do kwoty 1500 zł to jest jakis wybór napewno tylko teraz trzeba patrzec nie na rame tylko na osprzet równie dobrze mozna jechac do decathlonu i kupic rockridera 5,1 za 999 zł jest cały na SRAM 5.0 kolega kupił i jest zadowolony
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
ale mijamy sie z celem jak kolega wcześniej napisał ma 1000 a 1500 zł na rowerek wiec za te pieniązki nie kupimy speca,chyba ze samą rame ale wydaje mi sie ze to bedzie mało corrateca również nie za specjalnie idzie kupic za 1500 zł czy dobrego Garego ;P mam racje ?? do A4 równiez pieknie pasuje Scott
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
no to fakt ze pół polski tym jezdzi ale wadomo dlaczego bo jest poprostu the best jak za ta cene a ten unibike to na lipa osprzet w porónaniu z A4 i to sporo gorszy
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
niby tak ale za renome firmy płacisz lekko ponad 1000 zł masz racje z tylnym amorkiem yo kupa straszna oczywiscie mówie o jakis marketówkach tylko porównaj soebie ze sprzętu shimano MTB jest okioło 7 a 8 grup sram jest około 6 grup wszystko jest podobne działa podobnie tylko jedno bardziej precyzyjnie a drugie mniej napewno altus za 39 zł nie bedzie działałą tak samo jak XTR za 400 zł to chyba logiczne
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
najtańszy scott scale to jest ten http://www.scott.pl/lato/product.php?uid=16 kosztuje 2500 zł a te same graty ma Kross nawet troche lepsze zobacz jaka róznica w cenie ponad 1000 zł a róznią sie tylko ramą
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
tez tak uważam ale za 1500 zł to cięzko bedzie w którymś magazynie rowerowym był tez MTB do 2 tys zł dzis postaram si eposzukać tego numeru to wkleje skany [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 14:44 _________________________________________________i powiem tak ze Kross A4 wygrał pod względem cenowym i osprzetowym a reszty nie pamietam ale naprawie to wieczorem ;P
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
scott to tylko rama osprzet to i w najsłabszym scocie jest do bani a tak jak mówie Kross A4 ma najlepszy stosunek jakosci osprzetu do ceny a kross to tylko rama któa w testach wypada bardzo pozytywnie
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
no ale jak to trzeba jezdzć zeby połamac rame ja jestem mile zaskoczony scottem naprawde ma bardzo fajna geometrie ramy itp jezdzi sie bardzo wygodnie nic nie boli nie drętwoieje ale ceny scotta sa dośc spore najtańszy scale kosztuje cos około 2700 zł a ma osprzet gorszy od krossa A4
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
zalezy tez od tego ile si ejezdzi rocznei na rowerze
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
kurde a co sie w rowerze psuje ??? nie rozumiem to nie auto ze bedzi estało w serwisie a A4 ma naprawde super osprzęt w porówniau do V6 ale to nie moja decyzja ja jako pasjonata rowerowy mówie co widze i oceniam po osprzecie a nie po firmie czy to bedzi ekros czy to bedzie merida czy scott to nie ma znacznia w rowerze w kazdym jednym jest taki sam osprzet i to on sie psuje a nie ramy czy amorki kupisz meride z takim samym osprzetem jak kross i zapłacisz 2 tys a jak chesz kupiuc scotta apłacis 3 tys a bedziesz miał to samo tylko z innym napisem inna sprawa kupują rower za 7 tys wtedy trzeba szukąc czytać itp na temat ram i amorków ale rower za 1500 zł w kategorii Kross wygrywa zdecydowanie
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
jesli masz zamiar wydac tyle to porponuje KROSS Level A4 jest najleposzy pod względem osprzetu wagi i praktyczności i wytrzymałości reszta rowerów za 1000 a 1500 zł to jest kupa bo płacisz 30% za marke http://www.allegro.pl/item396282265_kross_level_a4_2008_rock_shox_deore_wyprzedaz_.html osprzetowo ten wypada bardzo dobrze http://www.allegro.pl/item397925282_kross_level_a4_rock_shock_dart3_lock_aut_najtaniej.html ten wypada jeszcze lepiej duzo lepszy amor bo z blokadą skoku http://www.allegro.pl/item397236883_nowy_rower_kross_level_a4_1379zl.html albo ten ma dobrą przezutke z tyłu ale amor jest DATR 2 a nie dart 3 ale tez ma blokade skoku ale ma manetki rapid fire zastanowił bym sie miedzy 2 a 3 pozycja skłaniałbym sie jednak w strone pozycji NR3 ze względu ze ma manetki RAPID FIRE a nie DUAL CONTROL Rapid Fire dziąłaja duzo szybciej bo jest mniej kombinacji a w Dual hamowanie i zmiana przeżutek jest w jednej dzwogni i jest to nie wygodne bynajmniej dla mnie proponuje kupic pozycje NR3 i cieszyć sie jazdą pozrdro jesli chcesz jakies info jeszcze to pisz
-
[B6 AWX] Błysk i połysk w środku
tak w B5 to mozna plaka używac w B6 juz deska ma inna strukture i jak sie ja poplakuje to wyglda tragicznie ja używam ściereczki microfibry bez zadnych specyfików jesli mam jakies zabrudzenie to woda z odrobiną płynu