Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no frajda była nie z tej ziemi ja mam zakwasy cała ręk amnie boli i pół ramienia z barkiem
  2. wpadaj we wtorek na spota mój numer 501 18 24 84
  3. ja mma 889 albo 879 ale cos z przedziąłu 861 a 950
  4. no xenon ma to do siebie ze w deszcz to nic nie widac ;P
  5. no bez przesady 18,19 jak masz obnizone auto to OK bo inaczej wygląda to jak wóz drabiniasty na alufelgach czyli smiesznie prześwity masz takie ze szok wiec jak masz serie to tylko 17 wygląda fajnie komfort jest ja mając poprzednie auta na dziwnych rozmiarach kół i z zawieszeniem gwintowanym to ci powiem tak A4 na serii + 17 i 225/45 to szczerze powiem nie patrze na nic jade i nic mnie nie interesuje 17 to koła dla ludzi kórzy chcą zeby auto ładnie wygladało i normalnie si ejezdziło ja bynajmije tak uważam
  6. mam 225/45 17 czy 18 czy tam 19 nie robi róznicy wymien pasek i będzie po problemie
  7. http://motoryzacja.interia.pl/news/nie-mial-prawa-zyc-a-jechal,1203834 jednak Ci polecy to bija rekordy ;P 4.0 promila i jechał autem
  8. fucktycznie tylko ze czarni
  9. nie obrażaj kolegów Flyera
  10. tak tylko adaho jechał o 6 rano
  11. a to ten o kórym mówiłes ze 3 dni sie znim męczyłeś :polew:
  12. no co ty nic nie potrzeba żadnych kabli potrzebny jest odpowiedni moduł z literkami R N M Q i cos jeszcze wiec jak nie masz tempomatu to na bank musisz kupic manetka w ASO 130 zł na allegro cos w około 100 zł http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12945.0.html;highlight=wymiana+modułu pozdro
  13. ej ale bez ragga jakos nudno nikt nic nie pisze
  14. manetka do siebie powinna przeskoczyc i naciskasz guzik SET na samym czubku powinna zapalic sie lampka zielona oczywiście wszytko podczas jazdy na postoju nic nie sprawdzisz działa powyżej 30 czy tam 40 km/h góra/ dół - przyspieszanie/hamowanie
  15. no ragga cos sie dziś obija i nie szaleje
  16. w dynamicznej nie wiem :) ale na jałowym mam zero nawet jak dodam gazu
  17. ty a ty nie powienes być juz w domu jak o 6 w racy jestes
  18. o f*ck :polew: :polew: :kox: :kox: :evil:
  19. komu sie nudzi prosze wpisać www.google.pl klinkąc na grafika wpisać PLUSZOWY MIŚ i zobaczyć 3 zdjęcie pozdrawiam ;P :polew: :polew: :polew:
  20. <gocha> Misiu, daj mi 200 zł na ginekologa <bartek> cooooo ? ja Ci mogę pogrzebać za stówę ![br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:00_________________________________________________
  21. moze byc i BK tylko odrazu stój przy WC bo BK działa szybciej niż ACTIVIA :kox: :kox: :evil: :evil:
  22. <Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie? <O.o> nom.. <Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi: <Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony! <Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział: <Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...
  23. do zobaczenia we wtorek :kox: :kox: :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.