Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no to dokładnie masz racje dobry Gwint HR na Bilsteinie B6 lub B8 jest komfortowy w stosunku do seryjnych miekkich sprężyn - 30 i seryjnych amorków ale cena takiego gwintu waha sie od 1500 do 2000 ojro za nowy ;P ale warty swoejj ceny
  2. no to fajnie ze kolejne A4 w okolicy to jak cos to wpadaj jutro na spota na 19 do arkadii to zdiagnozujemy to A4
  3. no chyba to by był jakis fajny pomysł moglibysmy gdzies potańczyć ale D pewnie tez by chciął iść :polew: a po co drzewo do lasu a tego jej nie wytłumacze ze wróce w nocy
  4. :polew: :polew: :polew: :polew: siema sąsiad :polew: [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 11:45_________________________________________________Czemu Turana sprzedałeś ??
  5. Tylko poinformuj mnie o tym wcześniej żeby potem nie było wtopy spoko D nie ma numeru do Ciebie zreszta ja nie robie takich akcji za pożądny zemnie Puci :polew: no chyba ze popije ostro to mi si emoze pomylic :polew: :polew:
  6. to jak tak to zostaw tak jak masz jak przejdziesz z 15 na 17 i profil 45 to twierdze ze to juz odczujesz nie ma takich spręzyn co obnizaja 30 mm a są twardoscia jak seryjne jakby tak było to bys walił cały czas podwoziem o asfalt jak zastosujesz gwintowane zawieszenie to raczej komfortu ni bedzie wiem bo miąłem w 3 samochodach i to nie firmy krzak opony na 17 cali to 22545 albo 235/45 dopiero zobaczysz jak będzie sie lipnie auto zachowywało w koleinach wiec zastanów sie co ty chcesz od auta albo zostaw tak jak jest i ciesz sie komfortem albo musisz troche z tego komfortu zrezygnowac
  7. nie ciśnie ale po co mi problemy lepiej powiedziec ze sie jedzie do łukaszar na kurs VAGa
  8. "...Kochanie ..idz pooglądaj skazanego ...ja se Tu ciachne zraza ..." Jak coś to krzycz ..dam Ci namiary spoko spoko :polew: przez 3 miesiące nigdzie nie wyjde bo wczoraj spóźniłem sie 30 min :polew: :polew:
  9. No akurat ja nie miaszkam z rodzicami od 2 lat ..także nie mam tego kłopotu ... hehe nie mam takiej opcji.. vagine byś zvagował ..a nie tam za VIAGRE sie bedziesz brał hmm nie wiec co na to przyszła twoja zona zebym to zrobił ale hmm lepiej nie nie namawiaj mnie do taich rzeczy bo sie D dowie i będzie lipa :polew: :polew:
  10. W sumie racja ... moja A. też nie byłaby zachwycona jakbym w domu chciał ciachnąć jakąś inną laskę no tu masz racje dlatego trzeba mieć wiecej lokalizacji
  11. No BA..jeszcze bedziesz leżał napruty z Adaho w objęciach ...po tym bimberku :polew: no to ja juz sie doczekać nie moge ale będziemy napruci VAGować VIAGRE
  12. i co juz było za późno :polew:
  13. ja to trzymam Cie za słowo ale zeby pieczoną kaszanką a gorącym świniakiem był jeszcze bimberek to juz wogule czuje sie zaproszony
  14. taki ze nie chce sie sprzedac tego co sie ma
  15. dokładnie wiec szkoda czasu i papierków
  16. :polew: :polew: :polew: oj ragga to raczej do 40 poczekamy
  17. moge to byc również ja nie tylko Ł zresztą Ł ju znie zabiera laptopa na spoty :polew: :polew:
  18. no to kurde dziwny objaw posprawdzaj dokładnie wszytsko nalej oleju i zobacz moze korek miałesnie dokręcony moze jakas uszczelka pusciła turbo to raczej nie bo by wydechem wywaliło wszytsko
  19. nie będzie źle malikowi sie udąło w B6 to tobie si euda w B7
  20. no wygląda fajnie ale ja juz miałem 3 samochody na gwincie i 4 juz nie chce ale respekcik wygląda naprawde fajnie
  21. no naprawiasz to na własną ręke niestety nikt nikomu nic nie udowodni albo z AC albo z własnej kieszeni
  22. no to masz przecie na przeciwko pizze lazanie pierogi i hamurabiego
  23. aha a co McD działał szybko jak ACTIVIA i boisz sie ze jeszcze przychudniesz
  24. no to ja tego nie mam
  25. o ragga cos sie dziś ociagasz duzo KLIJENTÓW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.