Treść opublikowana przez boberek
-
[ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
no to dokładnie masz racje dobry Gwint HR na Bilsteinie B6 lub B8 jest komfortowy w stosunku do seryjnych miekkich sprężyn - 30 i seryjnych amorków ale cena takiego gwintu waha sie od 1500 do 2000 ojro za nowy ;P ale warty swoejj ceny
-
[B7 BKE] Kontrolka Systemu Kontroli Paliw
no to fajnie ze kolejne A4 w okolicy to jak cos to wpadaj jutro na spota na 19 do arkadii to zdiagnozujemy to A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba to by był jakis fajny pomysł moglibysmy gdzies potańczyć ale D pewnie tez by chciął iść :polew: a po co drzewo do lasu a tego jej nie wytłumacze ze wróce w nocy
-
[B7 BKE] Kontrolka Systemu Kontroli Paliw
:polew: :polew: :polew: :polew: siema sąsiad :polew: [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 11:45_________________________________________________Czemu Turana sprzedałeś ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko poinformuj mnie o tym wcześniej żeby potem nie było wtopy spoko D nie ma numeru do Ciebie zreszta ja nie robie takich akcji za pożądny zemnie Puci :polew: no chyba ze popije ostro to mi si emoze pomylic :polew: :polew:
-
[ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
to jak tak to zostaw tak jak masz jak przejdziesz z 15 na 17 i profil 45 to twierdze ze to juz odczujesz nie ma takich spręzyn co obnizaja 30 mm a są twardoscia jak seryjne jakby tak było to bys walił cały czas podwoziem o asfalt jak zastosujesz gwintowane zawieszenie to raczej komfortu ni bedzie wiem bo miąłem w 3 samochodach i to nie firmy krzak opony na 17 cali to 22545 albo 235/45 dopiero zobaczysz jak będzie sie lipnie auto zachowywało w koleinach wiec zastanów sie co ty chcesz od auta albo zostaw tak jak jest i ciesz sie komfortem albo musisz troche z tego komfortu zrezygnowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ciśnie ale po co mi problemy lepiej powiedziec ze sie jedzie do łukaszar na kurs VAGa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"...Kochanie ..idz pooglądaj skazanego ...ja se Tu ciachne zraza ..." Jak coś to krzycz ..dam Ci namiary spoko spoko :polew: przez 3 miesiące nigdzie nie wyjde bo wczoraj spóźniłem sie 30 min :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No akurat ja nie miaszkam z rodzicami od 2 lat ..także nie mam tego kłopotu ... hehe nie mam takiej opcji.. vagine byś zvagował ..a nie tam za VIAGRE sie bedziesz brał hmm nie wiec co na to przyszła twoja zona zebym to zrobił ale hmm lepiej nie nie namawiaj mnie do taich rzeczy bo sie D dowie i będzie lipa :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie racja ... moja A. też nie byłaby zachwycona jakbym w domu chciał ciachnąć jakąś inną laskę no tu masz racje dlatego trzeba mieć wiecej lokalizacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No BA..jeszcze bedziesz leżał napruty z Adaho w objęciach ...po tym bimberku :polew: no to ja juz sie doczekać nie moge ale będziemy napruci VAGować VIAGRE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co juz było za późno :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to trzymam Cie za słowo ale zeby pieczoną kaszanką a gorącym świniakiem był jeszcze bimberek to juz wogule czuje sie zaproszony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taki ze nie chce sie sprzedac tego co sie ma
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
dokładnie wiec szkoda czasu i papierków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: oj ragga to raczej do 40 poczekamy
-
[B7 BKE] Kontrolka Systemu Kontroli Paliw
moge to byc również ja nie tylko Ł zresztą Ł ju znie zabiera laptopa na spoty :polew: :polew:
-
[B7 BRE] Nagły ubytek oleju
no to kurde dziwny objaw posprawdzaj dokładnie wszytsko nalej oleju i zobacz moze korek miałesnie dokręcony moze jakas uszczelka pusciła turbo to raczej nie bo by wydechem wywaliło wszytsko
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
nie będzie źle malikowi sie udąło w B6 to tobie si euda w B7
-
[ALL B7] B7 TEIN Super Street Damper fotostory by Vario-Tech (B6) też podejdzie
no wygląda fajnie ale ja juz miałem 3 samochody na gwincie i 4 juz nie chce ale respekcik wygląda naprawde fajnie
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
no naprawiasz to na własną ręke niestety nikt nikomu nic nie udowodni albo z AC albo z własnej kieszeni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to masz przecie na przeciwko pizze lazanie pierogi i hamurabiego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aha a co McD działał szybko jak ACTIVIA i boisz sie ze jeszcze przychudniesz
-
[B6 AVF] Kierunkowskazy
no to ja tego nie mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o ragga cos sie dziś ociagasz duzo KLIJENTÓW