Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. ty a może od razu wyjmiesz grill i wstawisz sobie coś takiego <br /><br />
  2. a nawet niektóre osobówki są gorszymi spowalniaczami niż tiry a poza-tym to w jakich czasach oni żyją teraz to tiry jeżdżą 90km/h a nie jak kiedyś jelcze czy stary hahaha:decayed: ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- a no właśnie widzę że ty to jesteś wszędzie chłodnice sobie chcesz zasłonić hee już chciałam napisać że masz zrobić zdjęcie jak to będzie wyglądało
  3. hee to nie ja lubię róż ale może być ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- przed chwilą czytałam to http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/mandat-zimowa-pora-253851/index3.html#post3175033 jaki dym się rozkręcił ooch ci faceci ale się filmują
  4. taa dla mnie w 100% pozytywniejszy niż palenie papierosów bo nie pale ani nie pociąga mnie to ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Ps palenie źle wpływa na człowieka i na jego cały organizm
  5. eehh wczoraj późno do domciu wróciłam i jakoś tak tylko obleciałam nieprzeczytane wątki i w piórka poszłam to forum to już jak jakiś nałóg
  6. no ładne ładne ale powiem wam że z tymi bransoletkami to tak jak z perfumami każdemu się inny podoba
  7. ok to kup jej coś spokojnego i złotego będzie wartościowsza tak na przykładzie Aparta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoletka Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- ps ale to tylko moje zdanie
  8. Ty a ile ta twoja dziewczyna ma lat ? bo te kolorowe pierdółki to masakra widzisz każda kobieta ma inny gust
  9. łłliii tam spale te kalorie hehe:grin: a jak tam wasze fury u nas dzisiaj -10 stopni miałam co robić rano
  10. dobra idę pod prysznic i do łóżka
  11. kurde nie mogę jak to oglądam ale zapominałam że ty to nie posiadasz takiego talentu ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- hehhh jak zwał tak zwał
  12. a to dzisiaj rano donuska wystartowała na ręcznym tylko nie to auto pani puści ręczny - YouTube
  13. a może to od wczoraj Cię jeszcze trzyma ?
  14. aa dzięki ty to ostatnio miałeś jakieś z 6 w ciągu 30minut nie nadążam za tobą jestem wzrokowcem więc rozpoznaje Cię tylko po tych proszkach z Niemiec ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- a Ty nie pij więcej
  15. za mała klawiatura w telefonie jednym palcem (paznokciem ) naciskasz 3 guziczki
  16. właśnie widzę że się coś usunęłooo haha:grin:
  17. oo nie ten róż zdecydowanie odradzam
  18. ooj donuśka ty to chyba do różowego większą uwagę przykuwasz
  19. no a u nas to masakra po dwóch godzinach stania w korku w końcu zjawił się pług (piaskarka ) ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- a wczoraj jak zaczęło sypać przed 10 to pierwsza piaskarka jechała coś koło16 cięcia w budżecie czy jak
  20. jop z dwóch strom wypadek w tym samym czasie ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- ale ślisko jest jak nie wiem co i oczywiście zima zaskoczyła drogowców jak zwykle
  21. tez zauwazylam Chyba trzeba go troszkę ośmielić kurde co u nas się dzieje droga w oba kierunki zablokowana już półtorej godziny
  22. łoj to nie dobrze źle się tak jeździ ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- w delegacje czy na wakacje ?
  23. ale szklanka dzisiaj u nas trochę popadało i już się zaczyna średnia 40km/h

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.