Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale ja nie mogę pić bo nie wiem co robię i grandzę
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
szukaj czegoś innego
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ty a przypomniało mi się w sumie masz mi do postawienia browarka za nr tel do kolegi Tomka hahaha ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- ja nie wiem co ty masz za mechaników
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no ty dobra jesteś ja już 2 lata jestem zalogowana ale jakoś mi to nie idzie hehe może przez to że nie mam audi ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- aa pivo raczej niet bo jak będę wracać ale ciepłą czekoladę czemu nie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
na święta proszę o to hihi <br /><br />
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no to my juz nie bedziemy nic sie odzywac tylko dawac tylki ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- my z wujkiem wladim bedziemy jako jury :polew: wladi awansowałeś :polew:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no właśnie podobno tak mówią : ta krowa która dużo ryczy mleka nie da hahaha
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie nie sami erotomani
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no donuska ty to chyba nie masz się czego obawiać przy twojej wadze miałaś 50kg a teraz ile masz 51kg
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ty on biegał 12,5 na godzinę taka miał prędkość ja to najdłużej 35 minut wytrzymałam w takim tempie no nie chwal się nie chwal dobry jesteś
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dokładnie Edyto dokładnie wczoraj biegałam na bieżni obok gościa bez koszulki 80 minut napierdzielał 12,5 km/h masakra a ja niestety małą kontuzję mam i 15min tylko wczoraj kurde boli mnie brzuch po lewej stronie na dole i nie wiem co to a więc wczoraj wszystko po troszku
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Malutka i tak trzymać dupka musi być a reszta wedle uznania:decayed: dupka jak to ładnie ujął :grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a w domu prócz sex-u nic innego
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie witam się bo już się witałam u mnie jest postanowienie na Grudzień 2 razy w tygodniu fitness a co dalej to zobaczymy
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja też nie :grin: ale zobaczymy co z tego wyjdzie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no dlatego do dziś albo nie od jutra haha będę siedzieć tylko do południa no i chwilkę po a wieczorem będę go chować do szafy hehe tak na zapas :polew:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:nabijasie: donuska nie kupie bo wszystko musi być w miarę rozsądku
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dokładnie siostra mi już mówi że mam się dać leczyć bo ciągle przesiaduje przed lapkiem , a mąż chce go przez okno wyrzucić i co dziennie mi to powtarza:decayed: dlatego staram się teraz wieczorami ograniczać ,kurde z trzeciego piętra jakby wyleciał przez okno to nie byłoby co zbierać
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no w ogóle sobie nie wyobrażam jakby przerwa techniczna miała trwać cały dzień
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
niiee chyba wysłałam pw do nie właściwej osoby bo po wysłaniu sprawdziłam i gość ( administrator ) był ostatnio na forum dostępny miesiąc temu ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2012 at 08:41 ---------- kurcze taka przerwa techniczna forum powinna być co dziennie z rana chata wysprzątana jak talala
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
no donuska nie mogłaś lepiej trafić [h=1]devastation to prawdziwy fachowiec [/h]
-
Prośba o głos
ja z 40m spadła i działa poszło
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
eehh Edytko te tiry to temat rzeka a u nas zawiało pełno śniegu wszędzie ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ---------- ooo Edyta Wszystkiego Naj najlepszego :kwiatek:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dobra jesteś :grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:polew: