Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ty a może od razu wyjmiesz grill i wstawisz sobie coś takiego <br /><br />
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a nawet niektóre osobówki są gorszymi spowalniaczami niż tiry a poza-tym to w jakich czasach oni żyją teraz to tiry jeżdżą 90km/h a nie jak kiedyś jelcze czy stary hahaha:decayed: ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- a no właśnie widzę że ty to jesteś wszędzie chłodnice sobie chcesz zasłonić hee już chciałam napisać że masz zrobić zdjęcie jak to będzie wyglądało
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hee to nie ja lubię róż ale może być ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- przed chwilą czytałam to http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/mandat-zimowa-pora-253851/index3.html#post3175033 jaki dym się rozkręcił ooch ci faceci ale się filmują
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
taa dla mnie w 100% pozytywniejszy niż palenie papierosów bo nie pale ani nie pociąga mnie to ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Ps palenie źle wpływa na człowieka i na jego cały organizm
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
eehh wczoraj późno do domciu wróciłam i jakoś tak tylko obleciałam nieprzeczytane wątki i w piórka poszłam to forum to już jak jakiś nałóg
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no ładne ładne ale powiem wam że z tymi bransoletkami to tak jak z perfumami każdemu się inny podoba
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ok to kup jej coś spokojnego i złotego będzie wartościowsza tak na przykładzie Aparta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoletka Apart - Złoto, biżuteria złota - Złota bransoleta ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- ps ale to tylko moje zdanie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Ty a ile ta twoja dziewczyna ma lat ? bo te kolorowe pierdółki to masakra widzisz każda kobieta ma inny gust
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łłliii tam spale te kalorie hehe:grin: a jak tam wasze fury u nas dzisiaj -10 stopni miałam co robić rano
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
cholera ale jestem głodna haha
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dobra idę pod prysznic i do łóżka
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
kurde nie mogę jak to oglądam ale zapominałam że ty to nie posiadasz takiego talentu ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- hehhh jak zwał tak zwał
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a to dzisiaj rano donuska wystartowała na ręcznym tylko nie to auto pani puści ręczny - YouTube
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a może to od wczoraj Cię jeszcze trzyma ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
aa dzięki ty to ostatnio miałeś jakieś z 6 w ciągu 30minut nie nadążam za tobą jestem wzrokowcem więc rozpoznaje Cię tylko po tych proszkach z Niemiec ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- a Ty nie pij więcej
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
za mała klawiatura w telefonie jednym palcem (paznokciem ) naciskasz 3 guziczki
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
właśnie widzę że się coś usunęłooo haha:grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
oo nie ten róż zdecydowanie odradzam
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ooj donuśka ty to chyba do różowego większą uwagę przykuwasz
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no a u nas to masakra po dwóch godzinach stania w korku w końcu zjawił się pług (piaskarka ) ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- a wczoraj jak zaczęło sypać przed 10 to pierwsza piaskarka jechała coś koło16 cięcia w budżecie czy jak
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
jop z dwóch strom wypadek w tym samym czasie ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- ale ślisko jest jak nie wiem co i oczywiście zima zaskoczyła drogowców jak zwykle
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
tez zauwazylam Chyba trzeba go troszkę ośmielić kurde co u nas się dzieje droga w oba kierunki zablokowana już półtorej godziny
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łoj to nie dobrze źle się tak jeździ ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- w delegacje czy na wakacje ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale szklanka dzisiaj u nas trochę popadało i już się zaczyna średnia 40km/h