Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hmm ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- PS Aśka co z twoim lusterkiem ? puknęłaś się z kimś ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
czegoś tam ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
wow jaki czujny
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Siemka
-
Spoty Olsztyńskie
nie przesadzaj załek 0,5 przed wejściem i gitara haha:decayed:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no właśnie bo to pierwsze parę dni cieszy że jest coś nowego i jest motywacja a później motywacja niestety znika
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
cholera chyba muszę sobie coś do ćwiczeń w domu kupić ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- ps ... rowerek coś pomaga ? ma ktoś ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
kurde ale tu cisza i spokój ostatnio ,czy wszyscy tyją zamiast chudnąć (tak jak ja) i nie ma się czym chwalić
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
żyjecie ?
-
Reklamacja butów
ten odkurzacz to był zupełnie spontaniczny zakup , stary mi się zepsuł to weszłam do sklepu i kupiłam ale będę walczyć cholera teraz napiszę że chcę aby mi kasę zwrócili ciekawe co odpiszą <br /><br />
-
Reklamacja butów
korzystając z wątku podepnę się pod temat reklamacji przeczytałam kolegi problem i powiem że mam gorszy pod koniec kwietnia kupiłam odkurzacz z Neonet firmy zelmer bez workowy i od maja jest ciągle w reklamacji , pierwszy raz oddałam go do reklamacji po dwóch tygodniach bo obroty w trakcie odkurzania same spadały otrzymałam go po trzech tygodniach zepsuty bo stwierdzili że mogła być zapchana rura :doh:i nic z nim nie robili po dwóch dniach oddałam go ponownie do reklamacji no i teraz już będzie czwarty raz jak go oddaje ponieważ ciągle pali się czerwone światełko które informuje o tym że jest coś nie tak ,po między czasie byłam w biurze praw konsumenta i z panem napisaliśmy ciekawy list do nich z prośbą o wymianę na nowy towar bez wad (dostałam od nich jeszcze ciekawszą odpowiedź: że są w stanie to naprawić i nie należy mi się nowy odkurzacz ) cholera co z nimi zrobić bo to już nie jest dla mnie śmieszne
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no właśnie jeszcze nie było okazji poznać za młodu mówisz
-
Pytanie
hehe temat podąża w jednym kierunki
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale może jakiś komplement hehe wcale nie widać tych 43 lat u Ciebie ps: ten troszku siwy połysk jest
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no od razu się uspokoił
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Dzisiejsze tylko no popatrz nieraz tak jest a najgorsze jak jeszcze ten ktoś stoi tyłem do Ciebie a ty jesteś prawie pewna że to ta osoba którą chciałabyś zobaczyć i nagle tu zonk a jednak się czymś różni ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa a od kiedy prezes się takimi pierdołami zajmuje ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- mam Cię moskal haha jak wolicie dziewczyny w blondzie czy to drugie lepsze nie <br /><br /> <br /><br />
-
Pytanie
donuska nie rozkręcaj się :grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale te wszystkie razem czy tylko to dzisiejsze ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hahaha bardzo śmieszne zła jestem
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
wysłałam doszło ? bo chyba mi coś szwankuje nie mam w wysyłanych cholera nie wiem co jest ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 19:18 ---------- halo ratunku nie mogę wysyłać PW co robić ??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
szkoda doszło do Ciebie moje PW bo nie mam w wysyłanych ?
-
Pytanie
bab? :bicz: po gołej mu po gołej :thumbup1:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no ja też miałam na myśli te budki z lodami jest ich pełno w Kościerzynie ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- a drogę to teraz troszku pod remontowali ,zakleili te zapadnięte miejsca ale to kropla w morzu
-
Pytanie
bab dobra jest
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łłoo no popatrz ,popatrz Kościerzyna to ogólnie fajne miasto gdyby nie te korki które są to byłoby jeszcze lepiej jedzonko na rynku w miarę ale lody to mamy