Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. hmm ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- PS Aśka co z twoim lusterkiem ? puknęłaś się z kimś ?
  2. nie przesadzaj załek 0,5 przed wejściem i gitara haha:decayed:
  3. no właśnie bo to pierwsze parę dni cieszy że jest coś nowego i jest motywacja a później motywacja niestety znika
  4. cholera chyba muszę sobie coś do ćwiczeń w domu kupić ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- ps ... rowerek coś pomaga ? ma ktoś ?
  5. kurde ale tu cisza i spokój ostatnio ,czy wszyscy tyją zamiast chudnąć (tak jak ja) i nie ma się czym chwalić
  6. ten odkurzacz to był zupełnie spontaniczny zakup , stary mi się zepsuł to weszłam do sklepu i kupiłam ale będę walczyć cholera teraz napiszę że chcę aby mi kasę zwrócili ciekawe co odpiszą <br /><br />
  7. korzystając z wątku podepnę się pod temat reklamacji przeczytałam kolegi problem i powiem że mam gorszy pod koniec kwietnia kupiłam odkurzacz z Neonet firmy zelmer bez workowy i od maja jest ciągle w reklamacji , pierwszy raz oddałam go do reklamacji po dwóch tygodniach bo obroty w trakcie odkurzania same spadały otrzymałam go po trzech tygodniach zepsuty bo stwierdzili że mogła być zapchana rura :doh:i nic z nim nie robili po dwóch dniach oddałam go ponownie do reklamacji no i teraz już będzie czwarty raz jak go oddaje ponieważ ciągle pali się czerwone światełko które informuje o tym że jest coś nie tak ,po między czasie byłam w biurze praw konsumenta i z panem napisaliśmy ciekawy list do nich z prośbą o wymianę na nowy towar bez wad (dostałam od nich jeszcze ciekawszą odpowiedź: że są w stanie to naprawić i nie należy mi się nowy odkurzacz ) cholera co z nimi zrobić bo to już nie jest dla mnie śmieszne
  8. no właśnie jeszcze nie było okazji poznać za młodu mówisz
  9. Ryba22 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Lifestyle i Hydepark
    hehe temat podąża w jednym kierunki
  10. ale może jakiś komplement hehe wcale nie widać tych 43 lat u Ciebie ps: ten troszku siwy połysk jest
  11. Dzisiejsze tylko no popatrz nieraz tak jest a najgorsze jak jeszcze ten ktoś stoi tyłem do Ciebie a ty jesteś prawie pewna że to ta osoba którą chciałabyś zobaczyć i nagle tu zonk a jednak się czymś różni ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa a od kiedy prezes się takimi pierdołami zajmuje ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- mam Cię moskal haha jak wolicie dziewczyny w blondzie czy to drugie lepsze nie <br /><br /> <br /><br />
  12. Ryba22 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Lifestyle i Hydepark
    donuska nie rozkręcaj się :grin:
  13. ale te wszystkie razem czy tylko to dzisiejsze ?
  14. wysłałam doszło ? bo chyba mi coś szwankuje nie mam w wysyłanych cholera nie wiem co jest ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 19:18 ---------- halo ratunku nie mogę wysyłać PW co robić ??
  15. szkoda doszło do Ciebie moje PW bo nie mam w wysyłanych ?
  16. Ryba22 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Lifestyle i Hydepark
    bab? :bicz: po gołej mu po gołej :thumbup1:
  17. no ja też miałam na myśli te budki z lodami jest ich pełno w Kościerzynie ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- a drogę to teraz troszku pod remontowali ,zakleili te zapadnięte miejsca ale to kropla w morzu
  18. Ryba22 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Lifestyle i Hydepark
    bab dobra jest
  19. łłoo no popatrz ,popatrz Kościerzyna to ogólnie fajne miasto gdyby nie te korki które są to byłoby jeszcze lepiej jedzonko na rynku w miarę ale lody to mamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.