Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
słodcy chyba jak milczą albo śpią
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
eehhh ci faceci
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale k**wa śmieszne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie zamknął w sobie tylko po prostu taki charakter kwestia przyzwyczajenia Fazy to teraz poważną życiową inwestycję prowadzi stąd ten brak czasu a co do budowlanki to tak zajmuję się tym
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
<br /><br /> Edyta super fotka
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
mi jak zwykle nic nie idzie i ciągle powtarzam sobie że od jutra zaczynam ale muszę w końcu wziąć się za siebie bo już się powoli nie dopinam w to co nosiłam jeszcze 2-3miesiące temu
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no na reszce już myślałam że zapomnieliście wszyscy o naszym wątku i jak tam biegasz Malutka ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
czy tu już nikt nie zagląda ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a ja nie mam się czym wytłumaczyć ale kiedy zbliża się wieczór to po całym dniu spędzonym z dziećmi padam na pysk i o niczym innym nie maże niż o łóżku po prostu nie miałabym sił żeby jeszcze ćwiczyć
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie nie byliśmy jak zwykle nie miałam z kim dzieci zostawić ale przeżyje , pamiętam że najlepsza imprezka tam zaczynała się zawsze w sobotę wieczór PS https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401193476610300&set=a.401193403276974.93842.100001589525744&type=1&theater [h=2]Zawartość chwilowo niedostępna[/h] ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Malutka imprezka u nas na pomorzu była VW MANIA
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
zostaliście na noc ?? bo masakra była w nocy i tak sobie myślałam że współczuję tym co zostali w namiotach
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka i jak tam po weekendzie ?? Edyta dawaj jakieś foty z Mani
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no jasne wow nie jeden chciałby Cię zobaczyć jak biegasz hehe:naughty:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
w coś lekkiego Malutka na pewno wybrałabym spodenki a na górę to wszystko jedno no i wygodne buty oczywiście
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Stężycy koło Bedronki o godzinie 19 widziany czarny avant b6 z klubowymi ramkami GD 21..Y Pozdrawiam kolegę
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka wszystkim nareszcie jakaś normalna pogoda u nas więc opalanko dzisiaj PS: bieganie najlepsze ja też po bieganiu zrzuciłam to co trzeba- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no no no jaki doświadczony kolego- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Malutka nie ma za dużo do zmiany oczywiście przesadza- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
jak to nie ma one to jakoś tak sztucznie wyglądają- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ooo my god- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ten pierwszy to bardziej wywiera na mnie nie smak a ten drugi to jeszcze pół biedy nie nie nie mogę tego słuchać- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Łukasz powalasz dzisiaj z samego rana- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a tu mam coś dla Edyty 10m i znak Zakopane około 2 km do centrum i chociaż właściciele są na tym samym podwórku to nikt się tobą nie interesuje nie zagląda a domek wypas i z kasą nie jest źle da się przeżyć Chatka Puchatka, Poronin - Fotogaleria, zdjęcia naszego obiektu ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- dobrze że ja nie muszę do Ciebie dzwonić- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:polew: - dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>