Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. słodcy chyba jak milczą albo śpią
  2. ale k**wa śmieszne
  3. Nie zamknął w sobie tylko po prostu taki charakter kwestia przyzwyczajenia Fazy to teraz poważną życiową inwestycję prowadzi stąd ten brak czasu a co do budowlanki to tak zajmuję się tym
  4. mi jak zwykle nic nie idzie i ciągle powtarzam sobie że od jutra zaczynam ale muszę w końcu wziąć się za siebie bo już się powoli nie dopinam w to co nosiłam jeszcze 2-3miesiące temu
  5. no na reszce już myślałam że zapomnieliście wszyscy o naszym wątku i jak tam biegasz Malutka ?
  6. a ja nie mam się czym wytłumaczyć ale kiedy zbliża się wieczór to po całym dniu spędzonym z dziećmi padam na pysk i o niczym innym nie maże niż o łóżku po prostu nie miałabym sił żeby jeszcze ćwiczyć
  7. nie nie byliśmy jak zwykle nie miałam z kim dzieci zostawić ale przeżyje , pamiętam że najlepsza imprezka tam zaczynała się zawsze w sobotę wieczór PS https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401193476610300&set=a.401193403276974.93842.100001589525744&type=1&theater [h=2]Zawartość chwilowo niedostępna[/h] ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Malutka imprezka u nas na pomorzu była VW MANIA
  8. zostaliście na noc ?? bo masakra była w nocy i tak sobie myślałam że współczuję tym co zostali w namiotach
  9. siemka i jak tam po weekendzie ?? Edyta dawaj jakieś foty z Mani
  10. no jasne wow nie jeden chciałby Cię zobaczyć jak biegasz hehe:naughty:
  11. w coś lekkiego Malutka na pewno wybrałabym spodenki a na górę to wszystko jedno no i wygodne buty oczywiście
  12. Dzisiaj w Stężycy koło Bedronki o godzinie 19 widziany czarny avant b6 z klubowymi ramkami GD 21..Y Pozdrawiam kolegę
  13. siemka wszystkim nareszcie jakaś normalna pogoda u nas więc opalanko dzisiaj PS: bieganie najlepsze ja też po bieganiu zrzuciłam to co trzeba
  14. no no no jaki doświadczony kolego
  15. Malutka nie ma za dużo do zmiany oczywiście przesadza
  16. jak to nie ma one to jakoś tak sztucznie wyglądają
  17. ten pierwszy to bardziej wywiera na mnie nie smak a ten drugi to jeszcze pół biedy nie nie nie mogę tego słuchać
  18. Łukasz powalasz dzisiaj z samego rana
  19. a tu mam coś dla Edyty 10m i znak Zakopane około 2 km do centrum i chociaż właściciele są na tym samym podwórku to nikt się tobą nie interesuje nie zagląda a domek wypas i z kasą nie jest źle da się przeżyć Chatka Puchatka, Poronin - Fotogaleria, zdjęcia naszego obiektu ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- dobrze że ja nie muszę do Ciebie dzwonić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.