Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
niema i lepiej żeby nie było
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no ale to tylko moje zdanie ... ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- a z kąt wiesz że my ,, piękne " hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
tylko te babeczki - dupeczki to wiesz .. . ja nie chciałabym się tam znaleźć ,co -niektóre mają w tych swoich głowach żeby wstawiać na fejsa albo nk zdjęcia swoimi tyłkami :doh:według mnie to są jakieś strasznie potrzebujące
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ooo rzesz Malutka widziałaś http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/najciekawsze-naszo-klasowiczki-fejsowiczki-d-191015/index43.html
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no to 1:1 i dobranoc
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:polew:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
pewnie wszyscy no prócz Ciebie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
emocje- jak to tak można nazwać to są bardziej straszne nerwy hmm ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- jest jest ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Malutka no to zdrówko hehe <br /><br /> fajna to fotka jest
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Edyto pw poszło ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- no to oglądamy jaki wynik obstawiacie ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
oki ale po południe albo najlepiej wieczór mi pasuje
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no no człowieka już chwile nie ma a tu cała strona do nadrobienia Karolina
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tu macie jeszcze taką : Szlifierko-polerka - Makita 9227CB - AgroSerwis
-
Spoty Olsztyńskie
no no Skrzypek gratuluję furki
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
już otwieram drugie heh dzisiaj mam dobry dzień i nawet ostrość ok ale mecz pełen emocji
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no właśnie jest 1:1 heh i znowu browarek otwarty i mega paka chipsów
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Siemka jak tam po wczorajszych rozgrywkach ? mnie po jednym bro tak już skręciło że piłka w ekranie się mieniła hehe słabizna ze mnie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no wiesz Malutka z tym truskawkobraniem to akurat Ciebie nie miałam na myśli no ale chociaż na vw-manie to byś się mogła do nas wybrać
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Hejka jak żyjecie kobitki ? co powiecie na mojego nowego apetycznie wyglądającego awetara <br /><br /> ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- ktoś się wybiera może ? Odkryj Pomorze - Truskawkobranie 2012 na Kaszubach Złota Góra koło Kartuz Brodnica Górna
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no już wszystko oki :decayed:weekend też oki:naughty: a o jakichkolwiek ćwiczeniach już dawno zapomniałam a ty co Malutka na imprezce byłaś co po nocach piszesz ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dobre
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hehe ja też
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no nieporozumienie mi to wszystko zaczęło się jebać od poniedziałku ,nic mi nie wychodzi jakaś tragedia normalnie tylko jedno jest dobre że się pocieszam i czekam na nowy tydzień może coś się zmieni ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Dobrze że ten nieszczęsny tydzień dobiega już ku końcowi , a co u was ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka po długim czasie ale jestem dzisiaj zła cholera nic mi dzisiaj nie idzie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka