Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. no ale to tylko moje zdanie ... ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- a z kąt wiesz że my ,, piękne " hehe
  2. tylko te babeczki - dupeczki to wiesz .. . ja nie chciałabym się tam znaleźć ,co -niektóre mają w tych swoich głowach żeby wstawiać na fejsa albo nk zdjęcia swoimi tyłkami :doh:według mnie to są jakieś strasznie potrzebujące
  3. ooo rzesz Malutka widziałaś http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/najciekawsze-naszo-klasowiczki-fejsowiczki-d-191015/index43.html
  4. emocje- jak to tak można nazwać to są bardziej straszne nerwy hmm ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- jest jest ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Malutka no to zdrówko hehe <br /><br /> fajna to fotka jest
  5. Edyto pw poszło ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- no to oglądamy jaki wynik obstawiacie ?
  6. oki ale po południe albo najlepiej wieczór mi pasuje
  7. no no człowieka już chwile nie ma a tu cała strona do nadrobienia Karolina
  8. tu macie jeszcze taką : Szlifierko-polerka - Makita 9227CB - AgroSerwis
  9. no no Skrzypek gratuluję furki
  10. już otwieram drugie heh dzisiaj mam dobry dzień i nawet ostrość ok ale mecz pełen emocji
  11. no właśnie jest 1:1 heh i znowu browarek otwarty i mega paka chipsów
  12. Siemka jak tam po wczorajszych rozgrywkach ? mnie po jednym bro tak już skręciło że piłka w ekranie się mieniła hehe słabizna ze mnie
  13. no wiesz Malutka z tym truskawkobraniem to akurat Ciebie nie miałam na myśli no ale chociaż na vw-manie to byś się mogła do nas wybrać
  14. Hejka jak żyjecie kobitki ? co powiecie na mojego nowego apetycznie wyglądającego awetara <br /><br /> ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- ktoś się wybiera może ? Odkryj Pomorze - Truskawkobranie 2012 na Kaszubach Złota Góra koło Kartuz Brodnica Górna
  15. no już wszystko oki :decayed:weekend też oki:naughty: a o jakichkolwiek ćwiczeniach już dawno zapomniałam a ty co Malutka na imprezce byłaś co po nocach piszesz ?
  16. no nieporozumienie mi to wszystko zaczęło się jebać od poniedziałku ,nic mi nie wychodzi jakaś tragedia normalnie tylko jedno jest dobre że się pocieszam i czekam na nowy tydzień może coś się zmieni ...
  17. Dobrze że ten nieszczęsny tydzień dobiega już ku końcowi , a co u was ?
  18. siemka po długim czasie ale jestem dzisiaj zła cholera nic mi dzisiaj nie idzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.