Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
oo Aska a ty nie chcesz wpaść w sobotę do Kościerzyny ??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Świetne wyglądasz chcemy więcej
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Wypsiu ty to jednak nie zły zbocz-uch jesteś :grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Szacun Karolino tylko puste laski myślą, że tym świat zdobędą. BTW, jak Wasze postępy? Ja muszę zrezygnować z ćwiczeń, biegów na najbliższe przynajmniej 10-12 miesięcy :> Zastępuję masażami i dalej wklepuję kremiki )) Póki co wystarczy:))) jak to jest to o czym myślę to gratulacje postępy hmm sama nie wiem czy można to tak nazwać nic mi się nie chce robić staram się tylko żeby utrzymać wagę dzisiaj bawię się w ogrodnika ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- :yes2::yes2:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
wow co za mądra przemowa oglądał ktoś z was wczoraj „Must Be the Music” była tam dziewczyna ze śląska zrobiła ma mnie za***iste wrażenie śpiewała hip hop motto życiowe : d*pą świata nie zdobędziesz
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja o 100 więcej ale to już d*pa bo to musi być tylko z tym wiekiem to przesadzają trochę
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a w pierwszej klasie dostaliśmy spis książek do kupienia w boksie 10 części książki z ćwiczeniami razem 22 muszą przerobić dwie miesięcznie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ta z tymi pięciolatkami to jakieś chore jest zabierają im dzieciństwo ,nie za bardzo wiedzą o co chodzi a już do szkoły
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:yes2: ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- Asia a propos szkoły moja mała do pierwszej już chodzi i niestety o 7;00 musimy wstawać ale na szczęście jutro sobota tydzień na boku
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Edyta h.jową pogodę zamówiłaś na dzisiaj
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
fiu fiu ,,moja droga "
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łłoo żyjesz ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ---------- no w podróży poślubnej odpoczniesz od całego stresu który teraz przeżywasz
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka donuska Malutka to chyba pracę znalazła bo się nie odzywa a o Edycie wcale nie wspominam chajta się w sobotę
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
halo halo jest tu ktoś ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:grin: na razie pokonuje 4 z jedną przerwą i to dwa razy w tygodniu , nie ma co szaleć
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
obiecuję postanowienie poprawy
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
właśnie wpierdzieliłam dwa hamburgery i marsa i najgorsze jest to że dalej jestem głodna nie nie chyba dzisiaj sobie pobiegam
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dzisiaj rano nie mogłam wstać byłam taka połamana ale teraz już jest ok rozruszałam się to był mój pierwszy bieg od ponad roku
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no to muszę się pochwalić pierwsze 30min za mną i nawet nie źle się czuję a wszystko przez to że wczoraj kupiłam sobie adki no a dzisiaj trzeba było je wypróbować
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale mnie motywujecie chyba czas wziąć się za siebie ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- na początek to idę się przebiec do garażu i z powrotem foteliki muszę wstawić
-
Spoty Olsztyńskie
:grin:
-
audi a4 b6 nie pozwala czasem ruszyć
że co ???
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a ładne nie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ooo a jaką masz bieżnie ? jakiej firmy i td...