Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. no właśnie coś słabo ostatnio w tym wątku ale to pewnie przez super pogodę wszyscy którzy mogą spędzają wolny czas na świeżym powietrzu :wink:a nie w domu przed laptopem ... ja ostatnio trochę się przeziębiłam a to pewnie przez kąpiele w jeziorku a wczoraj jeszcze prawie dwie godziny na rowerze spędziłam późnym wieczorem to się doprawiłam ,mam tylko nadzieję że mi szybko przejdzie
  2. donuska gdzie robiłaś dziarę ? ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- ale to fajne hehe jakie ciałka wyrzeźbione The Hottest @Abercrombie & Fitch Guys, "Call Me Maybe" by Carly Rae Jepsen - YouTube
  3. donuska współczuję w końcu robi się u nas jakaś konkretna pogoda a Ty chora ale trzymaj się jesteśmy z tobą ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- a to dwóch przystojniaków którzy wpadli mi dzisiaj w ,,ucho'' WRZUTA - MARCIN KINDLA & PIOTR KUPICHA - "JESZCZE SIĘ SPOTKAMY" - OPOLE 2012 (odsłuch) i po raz czternasty dzisiaj
  4. ok już dotarło do mnie hehe szukam sobie nowego
  5. wszystko się zgadza tylko chodziło mi bardziej o to czy staralibyście się go oddać czy mam go szukać raczej na allegro ,tablicy czy jeszcze czymś innym
  6. nie róbcie sobie jaj z poważnych ludzi ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- a tak na marginesie co byście zrobili gdybyście znaleźli aparat fot ??
  7. no co mam powiedzieć musiały mi się gdzieś zawieruszyć albo możne się jeszcze tym wytłumaczę że zupełnie o czymś innym myślałam jak pranie robiłam hehe ps... poradziłam sobie już z tym tylko trzy bluzki zostały są takie ślady że nawet vanisch nie pomógł ale pogodziłam się z tym i pożegnałam z nimi hehe
  8. h.j z aparatem ale te zdjęcia masakra ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- znowu się wszystko zaczyna pier**lić wyjęłam właśnie pranie z pralki i i i patrze i oczom nie wieże na białych rzeczach różowe plamy przez przypadek do białego pranie włożyłam ciemno różowe leginsy córki nie nie co mnie dzisiaj jeszcze spotka
  9. siemka weekend nad morzem super :kox:tylko w sobotę miałam pecha zostawiłam na ławce w Brzeźnie aparat fotograficzny zaczynam ćwiczyć od dzisiaj bo przybyło mi 3kg ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- hmm nasz stadion robi wrażenie <br /><br /> zdjęcie już tylko teraz z siostry aparatu
  10. ja to raz na jakiś czas sobie mogę tylko na coś takiego pozwolić mam dwójkę dzieci i niestety jest przejebane bo nie mam ich z kim zostawić a dzisiaj zostają z mężem babski wypad robimy jutro zmiana kolej ma męża na mecz idzie he a ja zostaje w domu z dziećmi
  11. oczy dookoła głowy dobre
  12. łee od czasu do czasu nawet trzeba sobie na coś pozwolić bo nie długo będę jak matka polka w domu tylko z dziećmi i pranie ,sprzątanie , gotowanie fajny klimacik tam nie ma żadnych małolat przewracających się albo przypalających Cię fajką ful kultura no i muzyczka lata 90-te (no nowości też lecą )
  13. Edyta jutro około 20-stej będę ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- a na wieczór chcem jeszcze tu uderzyć Klub | Hotel SPA Bazuny zaprasza - Odkryj Kaszuby na nowo
  14. no w sumie nie i pewnie Pablo zapytał się jeszcze Ciebie czy nie będziesz zał
  15. ależ czemu nie co się tak od razu poddajesz kto chce niech wstawi swoje zdjęcie a kto nie to nie w końcu świat do odważnych należy
  16. no właśnie donusia a może my wcale takie brzydkie nie jesteśmy tylko tak siebie same osądzamy
  17. ok w porządku może to mnie trochę poniosło ale jak widzę te napisy pod zd : bzykną bym ją czy coś podobnego to ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- i dokładnie święta prawda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.