Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
róbmy wszystko tylko nie doprowadźmy się do takiego stanu ale ma gościówa dupsko http://szafa.pl/c10367415-stroj-kapielowy.html
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hehe a ja dzisiaj robię spaghetti a wczoraj na deser miałam brzoskwinie z puszki z bitą śmietaną , Malutka nie rozumiem co ty w tym widzisz złego a w zeszłą sobotę w czadziłam całą dużą pizze przecież nie można się karcić
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
wczoraj byłam na rowerze tylko trochę zimno było i dzisiaj niestety jestem chora na razie karar i kichanie nie wiem co dalej będzie ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
człowiek się całe życie uczy na błędach a głupim jeszcze umrze będzie dobrze jesteś jeszcze bardzo młoda i zaczniesz życie na nowo
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łłooojj to nie ciekawie ale trzeba sobie tylko zdać z życia sprawę i iść dalej
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
żarcik ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka a po imprezce ok chociaż nie lubię takich przyjęć tylko się siedzi i je masakra a propos ślubu to gratulacje masz już termin ustalony ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no hehe dzieci już przygotowane , mąż też tylko oczywiście ja zostaje ale zaraz zacznę prasowanko żeby jutro tylko wstać zjeść śniadanko i wyruszyć
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
w poniedziałek się przejdę po mieście hehe ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- kurcze jutro mam komunie u siostry i jak zawsze mam ten sam problem ,,co ubrać '' ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Malutka dzięki za PW
-
Spoty Olsztyńskie
łłooo rzesz co oni z tym autem zrobili
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
haha dobre tata się pewnie zdziwił
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
lepiej nie nie radzę takie suplementy wspomagające odchudzanie to pic na wodę i zazwyczaj dzieję się tak że jest mega efekt jojo:kwasny: kilka lat temu właśnie mi się coś takiego przytrafiło z BioCla
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a co do kosmetyków to ja już chyba przestałam w jakiekolwiek wierzyć
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łłłooo to podziękowania również dla tego kogoś wyjątkowego , normalnie mi się aż humor poprawił
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja mam fioletowe na nogach i brzuchu latem jest to trochę mniej widoczne jak uda się je opalić ale w inne pory roku to masakra ciągle trzeba to ukrywać bo niesmacznie to wygląda ale cóż my kobiety mamy zrobić taka nasza natura
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ty się martwisz ,,pomarańczowymi plamkami '' ja jestem cała w rozstępach to dopiero jest problem i najlepsze jest to że nic na to nie ma ale daj nam znać czy ten balsamy z serii eveline coś pomaga , myślę że tak po 2-3 tygodniach już coś powinno być widać
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka no jakieś nieporozumienie tu ostatnio u was czy to zmiana nowego forum to zrobiła że tu taka cisza ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
eee no nie przesadzajmy jakieś przyjemności w życiu też trzeba mieć ... a te foty niektóre aż nie do wiary , biodra zawsze zostają nie da się ich zgubić ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- eee no nie przesadzajmy jakieś przyjemności w życiu też trzeba mieć ... a te foty niektóre aż nie do wiary , biodra zawsze zostają nie da się ich zgubić ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- ciekawa jestem czy to coś u mnie się dzieje czy na forum że dwa razy wszystko wyskakuje wczoraj wieczorkiem też tak było ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- ciekawa jestem czy to coś u mnie się dzieje czy na forum że dwa razy wszystko wyskakuje wczoraj wieczorkiem też tak było
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
z tą figurą to nie przesadzaj ale nie widziałaś mnie przed ciążą byłam małym pączkiem hehe ważyłam 64kg ale potrzeba chęci i wszystko się uda ... nieraz to nawet niemożliwa staje się możliwe ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hehe ja to muszę się do czegoś przyznać ... minął już rok jak przestałam ćwiczyć hmm teraz to dla relaksu jeżdżę wieczorami na rowerku ale staram się utrzymać wagę którą udało mi się uzyskać w 8 miesięcy po ciąży schudłam z 72kg na 55kg i tak się utrzymuję
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
haha jaka ta nasza mniejszość jest aktywna nie ma to jak wyrażenie swoich opinii , ale przynajmniej się coś dzieje ...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no niech linka wrzuci
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dopiero z lądowałam nic specjalnego hmm