Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. róbmy wszystko tylko nie doprowadźmy się do takiego stanu ale ma gościówa dupsko http://szafa.pl/c10367415-stroj-kapielowy.html
  2. hehe a ja dzisiaj robię spaghetti a wczoraj na deser miałam brzoskwinie z puszki z bitą śmietaną , Malutka nie rozumiem co ty w tym widzisz złego a w zeszłą sobotę w czadziłam całą dużą pizze przecież nie można się karcić
  3. wczoraj byłam na rowerze tylko trochę zimno było i dzisiaj niestety jestem chora na razie karar i kichanie nie wiem co dalej będzie ...
  4. człowiek się całe życie uczy na błędach a głupim jeszcze umrze będzie dobrze jesteś jeszcze bardzo młoda i zaczniesz życie na nowo
  5. łłooojj to nie ciekawie ale trzeba sobie tylko zdać z życia sprawę i iść dalej
  6. siemka a po imprezce ok chociaż nie lubię takich przyjęć tylko się siedzi i je masakra a propos ślubu to gratulacje masz już termin ustalony ?
  7. no hehe dzieci już przygotowane , mąż też tylko oczywiście ja zostaje ale zaraz zacznę prasowanko żeby jutro tylko wstać zjeść śniadanko i wyruszyć
  8. w poniedziałek się przejdę po mieście hehe ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- kurcze jutro mam komunie u siostry i jak zawsze mam ten sam problem ,,co ubrać '' ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------
  9. łłooo rzesz co oni z tym autem zrobili
  10. haha dobre tata się pewnie zdziwił
  11. lepiej nie nie radzę takie suplementy wspomagające odchudzanie to pic na wodę i zazwyczaj dzieję się tak że jest mega efekt jojo:kwasny: kilka lat temu właśnie mi się coś takiego przytrafiło z BioCla
  12. a co do kosmetyków to ja już chyba przestałam w jakiekolwiek wierzyć
  13. łłłooo to podziękowania również dla tego kogoś wyjątkowego , normalnie mi się aż humor poprawił
  14. ja mam fioletowe na nogach i brzuchu latem jest to trochę mniej widoczne jak uda się je opalić ale w inne pory roku to masakra ciągle trzeba to ukrywać bo niesmacznie to wygląda ale cóż my kobiety mamy zrobić taka nasza natura
  15. ty się martwisz ,,pomarańczowymi plamkami '' ja jestem cała w rozstępach to dopiero jest problem i najlepsze jest to że nic na to nie ma ale daj nam znać czy ten balsamy z serii eveline coś pomaga , myślę że tak po 2-3 tygodniach już coś powinno być widać
  16. Siemka no jakieś nieporozumienie tu ostatnio u was czy to zmiana nowego forum to zrobiła że tu taka cisza ?
  17. eee no nie przesadzajmy jakieś przyjemności w życiu też trzeba mieć ... a te foty niektóre aż nie do wiary , biodra zawsze zostają nie da się ich zgubić ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- eee no nie przesadzajmy jakieś przyjemności w życiu też trzeba mieć ... a te foty niektóre aż nie do wiary , biodra zawsze zostają nie da się ich zgubić ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- ciekawa jestem czy to coś u mnie się dzieje czy na forum że dwa razy wszystko wyskakuje wczoraj wieczorkiem też tak było ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- ciekawa jestem czy to coś u mnie się dzieje czy na forum że dwa razy wszystko wyskakuje wczoraj wieczorkiem też tak było
  18. z tą figurą to nie przesadzaj ale nie widziałaś mnie przed ciążą byłam małym pączkiem hehe ważyłam 64kg ale potrzeba chęci i wszystko się uda ... nieraz to nawet niemożliwa staje się możliwe ...
  19. hehe ja to muszę się do czegoś przyznać ... minął już rok jak przestałam ćwiczyć hmm teraz to dla relaksu jeżdżę wieczorami na rowerku ale staram się utrzymać wagę którą udało mi się uzyskać w 8 miesięcy po ciąży schudłam z 72kg na 55kg i tak się utrzymuję
  20. haha jaka ta nasza mniejszość jest aktywna nie ma to jak wyrażenie swoich opinii , ale przynajmniej się coś dzieje ...
  21. dopiero z lądowałam nic specjalnego hmm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.