Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka sobota na działce, niedziela w terenie weekend zaliczam do udanych no no widać że chłopaki w teledysku to mają wprawę do robienia pompek :polew:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
fajnie ale już czas na mnie muszę spadać bo mnie szpiegują hee do jutra
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ok mam rozumieć że zabrakło Ci słów aby wyrazić co czujesz
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dokładnie każdy facet jest ideałem i nigdy się nie myli ... a teraz napisałam to co chcieliście usłyszeć :polew:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hmm a od kiedy to faceci mają kompleksy ? przecież jesteście chodzącymi ideałami
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hehe dobre a ile w ogóle ważysz ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hehe nie bierz tego tak do siebie to ta wieczorna pora tak pewnie na mnie działa haha ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- obiecuje postanowienie poprawy a jak tam twoje bicepsy ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
lenia mam a na policzku aż rękę odbitą mam od podpierania się z drugiej zmiany nie to dzisiaj wyjątkowa sytuacja jeszcze muszę jechać po niego bo tak to pewnie bym już,, spała'' albo czekała w pełnej gotowości
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
padało i nic mi się nie chciało ... a teraz czekam na męża i nudzi mi się jak cholera
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie można pisać ? Ty to masz jakieś dziwne skojarzenia
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale dziś ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hee bajera musi być
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie żałujesz że jesteś po ślubie? nie żal ci tych młodych lat? między wami jest 15 lat różnicy ?? postaw przed nim 16-kę z dobrymi walorami zobaczymy czy ożyje hmm nie żałuje tego co mam (dwie wspaniałe córeczki ) i pocieszam się że zawsze mogło być gorzej
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a czyja chyba nie nasza matek polek no chyba że jesteśmy naprawdę zbyt wymagające
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja też nie byłam wczoraj nawet na rowerze coś h.jowo się czuję ale dzisiaj postaram się wypić grzańca wieczorkiem hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić... tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hmm w październiku będzie siódma rocznica ślubu i ostatnio zauważyłam że straszna monotonia wpierdala się do naszego związku ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- jakiś patent na to ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
eehh na plaży mówisz z kremem i językiem na wierzchu nnoo takie rzeczy to były ale dawno temu i przed ślubem
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
i sierpień tez pewnie taki będzie
-
Spoty Olsztyńskie
może pomożecie koledze http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/wakacje-mazurach-oferty-ktos-zna-cos-wie-240137/
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
pada ? u nas słońce jeszcze świeci ale pewnie za nie długo tez będzie padać ...nie nie co za pogoda ani się opalić nie da
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
heh ja już trzy razy w tym roku się kąpałam mówię trzeba korzystać bo w zeszłym roku to ani razu nie pływałam w jeziorze tylko na basen musiałam jeździć a na męża to ciężko coś powiedzieć to musi być jakiś odmienny gatunek jak mój nie chce to sama jadę ale jak już naprawdę chcę żeby jechał ze mną o ubieram się w kostium kąpielowy , poprawiam włosy i pytam czy ładne hehe wtedy zawsze mówi a gdzie moje kąpielówki i pierwszy w aucie siedzi
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no gość z za***istym poczuciem humoru chociaż wydawać by się mogło że kpi sobie z nas ale tak to napisał że nie można się obrazić hehe
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
to pewnie Edyta
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dzisiaj już nie da rade bo garść tabletek wzięłam ale jutro może spróbuje