Treść opublikowana przez Ryba22
-
Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
fajny kawałek a film jeszcze lepszy- Truckerzy
Tomeks jest szefem wszystkich szefów i ewentualnie jedna z jego ekspedientek może mu oddać część swojej najniższej krajowej- Truckerzy
oglądał ktoś może dzisiaj ? mistrz drugiego planu niebieski mercedes z przyczepą obojan http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/na-mazury-mazury-mazury,150132.html- Spoty Kościerzyna
nie narzekaj to my ci już nie wystarczamy ale wieże ci że jadąc z gdyni to chciałaś chociaż zobaczyć te nasze Kościerskie mordeczki- Spoty Kościerzyna
kloro też wkurzony bo smaka załapał i co teraz- Spoty Kościerzyna
mały ? no ja myślałam że duży hehe- Spoty Kościerzyna
no no 205 na 50-siątce a czarny passat na ogonie ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- ty Edzia mogłaś sobie fotkę zrobić z przystojniakiem może by było parę punktów mniej- Spoty Kościerzyna
ok hehe stęsknił ---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- ok śmiało wpadajcie- Spoty Kościerzyna
słuchajcie w niedziele będziemy o 16-stej w domciu także spokojnie o 16 możecie u nas być a potem możemy ruszyć do K-ny- Spoty Kościerzyna
w niedziele 18 -nasta ?- Truckerzy
no tragedia Wypadek na autostradzie A2- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hej jak was tu tyle dzisiaj to może ktoś zagłosuje na moje zdjęcie Głosowanie w plebiscycie - Wybieramy Mistrza Złego Parkowania na Pomorzu - NaszeMiasto.pl- Truckerzy
słyszeliście o tym ? Autostopowe Mistrzostwa Świata moja koleżanka bierze udział w tej akcji super sprawa najczęściej właśnie zatrzymują się tiry- Truckerzy
Wypadek na estakadzie Kwiatkowskiego. Ciężarówka spadła z estakady[ZDJĘCIA, WIDEO] - Naszemiasto.pl- Spoty Kościerzyna
no no Patryk nie zła furmanka- Spoty Kościerzyna
Patryk nie bądź taki skromny parę fotek nam tu wrzuć- Truckerzy
Macieja przypadek to będzie ze 2 lata temu- Spoty Kościerzyna
a co ty znowu modzisz ?- Truckerzy
nie jest to przypadkiem zestaw Maćka ? taa to był jego ostatni kurs ale maciek to miał wiele innych też przypadków auto mu się ,,zepsuło '' w tunelu we francji laweta ,drugie auta po naczepę z polski przywieźli na warsztat a tam ręczny zaciągnięty i po sprawie nie którym nie jest dana praca kierowcy- Truckerzy
ostatnio natchnęłam się na zdjęcie w moim telefonie hmm z przed dwóch lat- Spoty Kościerzyna
ja to myślę wziąć jakąś wielką łopatę w marcu i to wszystko wygarnąć masakra jakaś w środku a na zewnątrz to aż wstyd- Spoty Kościerzyna
tu zawsze tak słabo wczoraj widziałam Cię między 12-13-stę stałeś na przeciwko PKS a potem mijaliśmy się koło budowlanki masz tylko z tyłu ramkę klubową ?- Spoty Kościerzyna
tu jest tego sporo http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/index15.html http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/index65.html- Spoty Kościerzyna
oglądał ktoś wczoraj :kox:fajna walka ale ten cyrk na koniec Pięściarska sobota: Czy McCall pomści syna? Powroty Wawrzyka i Masternaka - Muzyka w naszych autkach