Treść opublikowana przez Ryba22
-
Mandat z fotoradaru zapłaci właściciel samochodu
hmm co wy na to Mandat z fotoradaru zapłaci właściciel samochodu - koniec punktów karnych?
-
Truckerzy
ale nie mówcie nic są i jakieś plusy tej wszej roboty te widoki bezcenne
-
Spoty Kościerzyna
nie Gili teraz w Obojan-ie śmiga
-
Spoty Kościerzyna
rudy rak haha my już cały przód mamy wymienione a propos prędkości to max do 160 choć rzadko to się zdarza bo masakra mówię jak któreś z nas wykurzy twu twu to głowy się będą kulać do Skorzewa zero poduszek to nie są żarty
-
Spoty Kościerzyna
przygody z golfem z kąt ja to znam dwa dni pod rząd zdechł nam w tym samym miejscu i jeszcze na zakręcie ropa zamarzła (a tanko wane na naszym nowym oktanie ) teraz 1l 98 dolane i gitarra
-
Truckerzy
Ciężarówką wyprzedzał na skrzyżowaniu [FILM] - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości
- Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
-
[B6 AVF] by Edyta
nie marudź tylko rób prawko kochana:grin: na 10 ma się skończyć niby :polew::polew: kierowca zawodowy niby hehe nie no mnie to wyklucza :/ a propos dziesięciu to znam gościa co mówił 10 i stop wystarczy a teraz ma już 30 (dojnych krów) hehe niby nie ma z tego transportu wielkich pieniędzy ale , ale jednak się opłaca hmm
-
[B6 AVF] by Edyta
ooo następny do kolekcji hee na dziesięciu to się na pewno nie skończy
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
noo wladi a twój to był nic lepszy http://s29.postimg.org/xtnw71fj7/DSCF2424.jpg w tym roku też jedziesz tydzień przed i tydzień po będziesz wracał nie zapomnij wziąć zapasowej wątroby ze sobą Ryba ty nie zaczynaj z fotami kochana fotki to pół biedy ale te filmiki z białymi reformami wladiego :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
noo wladi a twój to był nic lepszy w tym roku też jedziesz tydzień przed i tydzień po będziesz wracał nie zapomnij wziąć zapasowej wątroby ze sobą
-
Spoty Kościerzyna
dla wszystkich szczęście , zdrowia i spełnienia marzeń w tym Nowym Roku
-
Truckerzy
Edyta a może ty zacznij książkę o tych ich ,,przygodach " pisać hee
-
Polecane opony zimowe
a u nas śnieg już spadł droga nr 221 pięć sezonów jeździłam na Kleber-ach a teraz mam Nokian-y dzisiaj wypróbowane w śniegu sprawują się dobrze
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
Siemka no to rzucać hasło i się spotykamy piątek czy sobota jak komu pasuje
-
Spotkania na drodze
w sobotę w Sierakowicach późnym wieczorem widziane czarne B6 sedan na klubowych ramkach GKA 07... duży pan za kierownicą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hee Zaloguj - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
[B6 AVF] by Edyta
nie no Edit szalejesz a klamkę Mati przykręcił bo teraz to jeszcze bardziej będzie drżała
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Edyta zawsze możemy się we dwie zebrać to przecież też by była para
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ktoś organizuje kajaki ? co gdzie i kiedy ?
-
Spoty Kościerzyna
możemy zrobić w sobotę jak ktoś będzie chętny PATRYK Najlepszego
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
nie no spoko dymu szukam dzisiaj