Treść opublikowana przez Ryba22
-
Spoty Olsztyńskie
z chęcią bym Ci ją wymieniła ale na razie nie wybieram się w te strony
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10056
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny foty wrzucaj
-
Spoty Olsztyńskie
A na VWmanie do Pruszcza ktoś się z Was w tym roku wybiera ?
-
Spoty Olsztyńskie
na hamowni nawet ostatnio był https://picasaweb.google.com/Marianb30/OlsztynUlPoprzeczna13HamowanieAGMA16Kwietnia2011#5596236904836824754
-
Spoty Olsztyńskie
Pijanych króliczków zagrychy w koszyczku w Dyngusa zalania nie tylko ubrania jaj kolorowych, świąt ciepłych, pogodnych i zdrowych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
buhahahah to ostatnie najlepsze
-
Spoty Olsztyńskie
:laghing2: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________Kloro jest a ja też powinnam być ale jak widzę mnie niema ale pewnie Marek ciężko pracuje i nie ma czasu
-
Spoty Olsztyńskie
co za wiejski tuning jeszcze zderzak zgubili po tych naszych dziurach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wypsiu ty to chyba jakiś erotoman jesteś
-
Spoty Olsztyńskie
powiem jedno : Trzeba umieć pić
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
A Panią to już się tutaj nie dziękuje ? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Akcyza - jeśli samochód ma pojemność do 2000 cm3 - 3,1% ceny pojazdu Akcyza - jeśli samochód ma pojemność ponad 2000 cm3 - 18,6% ceny pojazdu Tłumaczenie dokumentów - ok. 200 zł Koszty wydania zaświadczenia - 160 zł Pierwsze badanie techniczne na terytorium Polski - 169 zł Opłata skarbowa za akcyzę - 17 zł Pozwolenie czasowe - 12 zł Tablice rejestracyjne - 80 zł Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice - 11 zł Nalepka kontrolna na szybę pojazdu - 17 zł Karta pojazdu - 75 zł Opłaty ewidencyjne - 5 zł Opłata recyklingowa - 500 zł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi też To pewnie dlatego że dzisiaj 1 kwietnia jest :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no u nas już ze 3cm spadło wciągu godziny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ok już nie będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
KRZYCZAŁA CHYBA CHCIAŁEŚ POWIEDZIEĆ [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 16:06_________________________________________________A DLACZEGO ? WSZYSTKO ŁADNIE I PRZEJRZYŚCIE WIDAĆ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
RÓŻNICA W CENIE MINIMALNA SKORO MIAŁYBY BYĆ LEPSZE TYLKO POTRZEBNE SĄ 225/55/16 A TE WSZYSTKIE SĄ 205/55/16
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NO TAK NIESTETY MASZ RACJĘ A ILE TRZEBA LICZYĆ NA DOBRE OPONKI ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
FELGI 16" 225/55 ALE BARDZIEJ CHODZI MI O PRODUCENTA BO PIERWSZY RAZ Z TĄ NAZWĄ SIĘ SPOTYKAM [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:02_________________________________________________ POWAŻNIE ??? Z DOŚWIADCZENIA WIESZ CZY TAK PO PROSTU ZE SŁYSZENIA ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
WITAJCIE KOLEDZY CO MYŚLICIE O TYCH OPONKACH ? http://moto.allegro.pl/opony-letnie-wanli-s1088-225-55r16-gdansk-wysylka-i1513997142.html
-
Spoty Olsztyńskie
A TEN JAKI ZDZIWIONY I JUŻ NIE POWIEM CO ON TAM ROBI.... :gwizdanie: http://www.facebook.com/event.php?eid=157680734290440#!/photo.php?fbid=124970407549695&set=a.138350549545014.21633.100001102084760&theater [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________JAK BY CO TO CHODZIŁO O MICHAŁA ZAŁĘSKIEGO
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Ale szał chyba białych rękawiczek . Michał w czym Ty gustujesz - Spoty Olsztyńskie