Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. z chęcią bym Ci ją wymieniła ale na razie nie wybieram się w te strony
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10056
  3. A na VWmanie do Pruszcza ktoś się z Was w tym roku wybiera ?
  4. na hamowni nawet ostatnio był https://picasaweb.google.com/Marianb30/OlsztynUlPoprzeczna13HamowanieAGMA16Kwietnia2011#5596236904836824754
  5. Pijanych króliczków zagrychy w koszyczku w Dyngusa zalania nie tylko ubrania jaj kolorowych, świąt ciepłych, pogodnych i zdrowych
  6. buhahahah to ostatnie najlepsze
  7. :laghing2: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________Kloro jest a ja też powinnam być ale jak widzę mnie niema ale pewnie Marek ciężko pracuje i nie ma czasu
  8. co za wiejski tuning jeszcze zderzak zgubili po tych naszych dziurach
  9. Wypsiu ty to chyba jakiś erotoman jesteś
  10. powiem jedno : Trzeba umieć pić
  11. :>
  12. A Panią to już się tutaj nie dziękuje ? :gwizdanie:
  13. Akcyza - jeśli samochód ma pojemność do 2000 cm3 - 3,1% ceny pojazdu Akcyza - jeśli samochód ma pojemność ponad 2000 cm3 - 18,6% ceny pojazdu Tłumaczenie dokumentów - ok. 200 zł Koszty wydania zaświadczenia - 160 zł Pierwsze badanie techniczne na terytorium Polski - 169 zł Opłata skarbowa za akcyzę - 17 zł Pozwolenie czasowe - 12 zł Tablice rejestracyjne - 80 zł Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice - 11 zł Nalepka kontrolna na szybę pojazdu - 17 zł Karta pojazdu - 75 zł Opłaty ewidencyjne - 5 zł Opłata recyklingowa - 500 zł
  14. mi też To pewnie dlatego że dzisiaj 1 kwietnia jest :gwizdanie:
  15. no u nas już ze 3cm spadło wciągu godziny
  16. no ok już nie będę
  17. KRZYCZAŁA CHYBA CHCIAŁEŚ POWIEDZIEĆ [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 16:06_________________________________________________A DLACZEGO ? WSZYSTKO ŁADNIE I PRZEJRZYŚCIE WIDAĆ
  18. RÓŻNICA W CENIE MINIMALNA SKORO MIAŁYBY BYĆ LEPSZE TYLKO POTRZEBNE SĄ 225/55/16 A TE WSZYSTKIE SĄ 205/55/16
  19. NO TAK NIESTETY MASZ RACJĘ A ILE TRZEBA LICZYĆ NA DOBRE OPONKI ?
  20. FELGI 16" 225/55 ALE BARDZIEJ CHODZI MI O PRODUCENTA BO PIERWSZY RAZ Z TĄ NAZWĄ SIĘ SPOTYKAM [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:02_________________________________________________ POWAŻNIE ??? Z DOŚWIADCZENIA WIESZ CZY TAK PO PROSTU ZE SŁYSZENIA ?
  21. WITAJCIE KOLEDZY CO MYŚLICIE O TYCH OPONKACH ? http://moto.allegro.pl/opony-letnie-wanli-s1088-225-55r16-gdansk-wysylka-i1513997142.html
  22. A TEN JAKI ZDZIWIONY I JUŻ NIE POWIEM CO ON TAM ROBI.... :gwizdanie: http://www.facebook.com/event.php?eid=157680734290440#!/photo.php?fbid=124970407549695&set=a.138350549545014.21633.100001102084760&theater [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________JAK BY CO TO CHODZIŁO O MICHAŁA ZAŁĘSKIEGO
  23. Ale szał chyba białych rękawiczek . Michał w czym Ty gustujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.