-
[B5 AAH] Świeci się kontrolka końca płynu spryskiwaczy (FIS)
witaj Pitek 87 miałem ten sam problem co ty a przyczyną był nagar od płynu ktury osadził się na dwóch bolcach od czujnika kture znajduja się w sirodku w zbiorniczku na płyn, weś jakiegoś pręcika i poprostu zeskrob ten nagar tylko musisz trochę płynu upuścic żebyś mógł dojżeć te bolczyki. Mam nadzieję że ci pomogłem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nic się nie stało kolego devastation,trochę mojej w tym winy bo niespojżałem na zalecane parametry a przecież były wyżej podawane.Narka
-
[B7 BLB] Bierze olej
ja swoją AJM po zakuoie zrobiłem 3tyś jazda tylko miasto i iak dotej pory trzyma cały czas stan a poprzednio miałem passata to od wymiany do wymiany dolewałem 3setki może te nowsze modele biorą więcej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego m@riucha ja ten olej kupiłem na alegro za 126zł z przesyłką tylko kolega devastation nie tego linka mi przesłał a ja pipa nie zerkłem na parametry tego motula bo on miał 505.00 anie 505.01 więc kolega mi w sklepie wymienił na tego 505.01 motula specyfik a w sklepie on kosztuje 205zł mi wymienił łeb w łeb.A co do orginalności tego oleju wszystko wyglądało tak jak te ze sklepu a co jest wśrotku to naprawdę niewiem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego Yesfan właśnie się go pozbyłem i kupiłem 505.01motula i mam teraz spokojną głowę bo nic nie straciłem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
właśnie dzisaj go mi przysłali może uda mi się komuś go odstąpić bo przecież niebęde go lał
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tylko kolego devastation ja ten olej jeszcze wczoraj zamówiłem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki kolego jeszcze jutro pojadę go wymienić na taki jak mi radzisz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam wszystkich ,mam podbny dylemt z olejem kupilem a4 z olejem pół.s mobil10w/40 mechanik poradził żeby już tak zostawić nie zmieniać na syntetyk a co wy panowie mi możecie poradzić?
-
[ALL B7] Dvd i tv
to jest RNS 4.1 bo całe okablowanie zostało poprostu ktoś wyciągnoł sam modem tv i ieszcze małe pytanko czy dvd będzie działalo bez modemu tv z góry dzieki za odpowiedż
-
[ALL B7] Dvd i tv
witam przepraszam że się wtrącę, mam pytanko a ile może kosztować sam modem tv do navigation plus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich jestem nowym klubowiczem i szczęśliwym posiadaczem audi a4
miron1970
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta