Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rybnik, Żory, Gliwice, Bielsko Biała... i jeszcze Ci mało? Guru... Tyś chyba nie jest na bieżąco No już trochę z "obiegu" wypadłem Ale najważniejsze dalej są ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- Dobra spadam bo o 6 pobudka Do jutra/dzisiaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rybnik, Żory, Gliwice, Bielsko Biała... i jeszcze Ci mało?- [Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
A nie jest czasem tak, że jak tablica jest czymś spryskana/zaklejona co powoduje mocny odblask lampy to i tak na zdjęciu w którymś miejscu (nie ma reguły gdzie bo to zależy od kilku czynników) pojawia się w pełni czytelne "widmo" odbicia rejestracji? Wiem że niektóre fotoradary tak mają, że jak jest mocny odblask to przebijają "widmo" i ono jest już całkowicie czytelne? Mówię o czymś takim (tablica jest nieczytelna ale pod nią pojawiło się jej widmowe odbicie): I cytat pod zdjęciem: "Tablice rejestracyjne samochodów w Polsce są odblaskowe, co utrudnia fotografowanie ich nocą w błysku flasha. Jednak fotoradary radzą sobie z tym problemem dzięki specjalnym filtrującym układom optycznym. Czytelny numer pojazdu widoczny jest nie w miejscu tablicy, gdzie został wypalony błyskiem, ale nieco poniżej"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sumie... no ale tutaj się chyba więcej pisze niż mówi nie? To jak mam mówić?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podpisy osły pozmieniać... spoty już na Arenie są- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem Padam na pysk... Zmieniać swoje podpisy z "C. H. Forum" na "C. H. Arena" a ja zmieniam tytuł wątku i logo na Arenę i spierdalam spać bo zaraz padnę na klawę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie stygnie tylko k**wa kumpel z roboty wypadł na wyjazd i ktoś musi jechać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta do czech pewnie jedziesz do Chin przez japonię zabawnyś ---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ---------- Nie wiem jeszcze czy będę jechał na 100% popołudniu się dowiem dopiero niestety- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rańca A ja nie wiem czy dziś będę Chyba pojadę do Czech (ale to będę wiedział wieczorem) i albo dzisiaj zdążę przyjechać albo wracam jutro wieczorem albo w poniedziałek wieczorem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ja widziałem jak kobietki z ogniska obok wchodziły potańczyć do nas 6-7 sztuk chyba ale żeby One ?? nie wiem różni ludzie są mi koleś pod marketem próbował uj***ć lusterko także wiesz Oni nie bo akurat paliłem przed chatą jak Hugo (przyjmuję że on bo wychodził zaraz za nimi) wszystkich wywalił i nikt nie niósł żadnego ciucha w ręce przynajmniej nie przypominam sobie żeby któryś/któraś niosła a polar klubowy pewnie rzucił by się w oczy Ty to nawet nie wiesz który to Hugo ? Toż nie on ich wywalił bo by się bał to raz a dwa ja miałem Huga cały zlot pod okiem Poziu pod czym ty go masz to nas nie interesuje... c**ja nie masz to masz go pod okiem... no przykro nam :decayed: Prezesa pod c**jem ? Czy pod c**j bo to 2 różne sprawy Tobie tylko jedno w głowie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na zimówkach ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- I k**wa znowu odrapanym i to w dwóch miejscach chyba to sprzedam bo nie mam nerwów już... Ja się k**wa nie dziwię że jak ktoś ma auto za 500 tyś to staje w poprzek na 3 miejscach na parkingu...- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ja widziałem jak kobietki z ogniska obok wchodziły potańczyć do nas 6-7 sztuk chyba ale żeby One ?? nie wiem różni ludzie są mi koleś pod marketem próbował uj***ć lusterko także wiesz Oni nie bo akurat paliłem przed chatą jak Hugo (przyjmuję że on bo wychodził zaraz za nimi) wszystkich wywalił i nikt nie niósł żadnego ciucha w ręce przynajmniej nie przypominam sobie żeby któryś/któraś niosła a polar klubowy pewnie rzucił by się w oczy Ty to nawet nie wiesz który to Hugo ? Toż nie on ich wywalił bo by się bał to raz a dwa ja miałem Huga cały zlot pod okiem Poziu pod czym ty go masz to nas nie interesuje... c**ja nie masz to masz go pod okiem... no przykro nam :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żeś sie rozbrykał............. No- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ja widziałem jak kobietki z ogniska obok wchodziły potańczyć do nas 6-7 sztuk chyba ale żeby One ?? nie wiem różni ludzie są mi koleś pod marketem próbował uj***ć lusterko także wiesz Oni nie bo akurat paliłem przed chatą jak Hugo (przyjmuję że on bo wychodził zaraz za nimi) wszystkich wywalił i nikt nie niósł żadnego ciucha w ręce przynajmniej nie przypominam sobie żeby któryś/któraś niosła a polar klubowy pewnie rzucił by się w oczy- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
To aż tak grubo było? no w polarze, który mi zginął były pieniądze, nie dużo, ale sam fakt się liczy. dobrze ze telefon miałem w spodniach. Ja pier**le a żeby sk***ysyn jechał na następną BT, spił się i przypadkiem po pijaku wygadał co zrobił rok wcześniej...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman zobaczył że flaszka pusta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Święty Duch Pana Boga chwali... ... jestem ateistą Tyś sie po prostu musiał napić .........było zaprosić na wódkę , a nie sie fochować tylko dlatego ,że wstydziłeś sie ruszyć taki temat.... - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.