Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Metallica w Warszawie!
No właśnie nie za bardzo Wysłane tosterem- Metallica w Warszawie!
Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty Zdecydowanie za dużo echa było, mogli ściągnąć trochę na stole ale wydaje mi się że winą był zamknięty dach bo jednak jak by był otwarty poziom słyszalnego echa spadł by drastycznie w dół dzięki temu samo nagłośnienie było by o wiele lepsze. Osoby nagłaśniające powinny to wyłapać podczas koncertu i wprowadzić korekty ale nagłośnić stadion jest sto razy gorzej niż jakąś otwartą scenę także nie ma co narzekać (no dobra jest ale byłem już na takich koncertach, że to nagłośnienie było cudowne ). A co do dachu to słyszałem gdzieś że był zamknięty bo mierzyli natężenie dźwięku bo tam okoliczni mieszkańcy niby narzekają, że jak są koncerty to jest strasznie głośno.- Metallica w Warszawie!
Dali radę dziadunie A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać Wysłane tosterem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane tosterem ---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- Wawa zaliczona a teraz prosto na Bielsko Wysłane tosterem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- i znowu BMW
Musze powiedzieć że ja już widziałem jak leciałem autostradą A4 na Kraków to gdzieś na wysokości Rudy Śląskiej wyprzedzałem środkiem kolesia jadącego lewym (ja miałem może ze 150 (może szybciej przy wyprzedzaniu)) on pewnie coś koło tego przepisowego 140, oczywiście cały pas środkowy pusty i nagle słyszę syreny. Najpierw pomyślałem sobie "no tak pewnie prędkość plus wyprzedzanie prawą stroną" i jakież moje zdziwienie było jak w lusterku wstecznym widziałem jak haltują tego co wlókł się lewym. Sam byłem zdziwiony (bo na pewno przekroczyłem prędkość ) że nie wzięli się za mnie ale jednak widać niektórzy w radiowozach jednak czasem myślą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- Mam już to od roku Płaciłem 135 za urządzenie plus doładowanie (no ale wtedy nie było żadnych promocji) i powiem, że branie bilecików na bramkach jest dla cieniasów Wpierdalam się na pas dla tirów i śmigam bez durnych bilecików/opłat. Stan doładowania sprawdzam na stacji BP na Żwirki/Rybnickiej a potem tylko śmieje się z osobówek stojących w kilkunastosamochodowym korku ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Ps. Dla zainteresowanych to minimalna kwota doładowania - 50 zł. Górnej granicy nie ma ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Stan doładowania urządzenie sygnalizuje też odpowiednim pikaniem (w instrukcji jest opisane)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego Młodej Parze Szkoda, że nie pojechałem ale ostatnio robię po 16/24 h i aż wstyd się przyznać ale całkowicie wyleciało mi to z głowy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Roboty w piździec także też odpadam Wysłane przez Tapatalk- Metallica w Warszawie!
No ja poszukam jakiegoś strzeżonego a potem metodą prób i błędów będę starał się trafić do celu Jak zabłądzę to zamówię taryfę- Jakie auto w ciężki teren
Patrola bierz tylko w tej wersji podwyższonej. Kumpel ma i jak na razie jeszcze nigdy nie zawisł nigdzie- Metallica w Warszawie!
Parkingów to tam jest dużo Ja też jadę autem ale chyba nie będę się pchał jak najbliżej bo na bank będzie problem z zaparkowaniem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na spota wpadnij.....adres na pw Ci puszczę jak byś zapomniał wysłane z one v Nie no chyba jeszcze pamiętam jak byś jednak nie pamiętał to nie dzwoń wysłane z one v No do Ciebie na pewno nie zadzwonię bo ty nie tutejszy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ---------- na spota wpadnij.....adres na pw Ci puszczę jak byś zapomniał wysłane z one v Nie no chyba jeszcze pamiętam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE