Treść opublikowana przez Guregoru
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Jak byś czytak watek od początku to byś wiedział ,ze to nie ja kupiłem ten płyn tylko moja kobieta bo jej sie poprostu skączył . a co do podzespołow to ich w to nie mieszaj bo nici ma sie to do płynu z biedronki Nie rozchodzi mi sie kto kupił tylko o to co napisałś w poście, który zacytowałem Bez obrazy ale pier... jak potłuczony. Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem. Jeśli kupujesz płyn do spryskiwaczy za 29zł z BP a nie za 5zł z Biedronki to dlaczego nie kupiłeś Ferrari tylko stare Audi? Bez obrazy, pytam z czystej ciekawości To przeczytaj jeszcze raz tylko tym razem powoli i ze zrozumieniem to sam sobie odpowiesz na pytanie Bez obrazy ale nie będę się powtarzał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Uważajcie na płyn z Biedronki !
Bez obrazy ale pier... jak potłuczony. Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pory dnia sie poyebaly ,czy co ? wysłane z htc Lepiej późno niż wcale- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Poszukuję Zdjęć A4 B5 Po Wypadkach
Nie ma sprawy Wpisałem w google "audi crash" potem "audi accident" i po kolei wszystkie inne zbliżone do tego słowa i patrzałem na grafikę. W sumie szukałem całe 5 minut- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek skąd ty taką armię weźmiesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty papec a Ty kiedy przyjdziesz na zlota bo już nie pamiętam jak twoja brzydka Morda wygląda W przeciwieństwie do Ciebie, planuję wpaść po weselu W koncu bedziesz juz po weselu i wiec możecie wpasc auto w kombi masz wiec wózek tez sie zmieści ale zeby tak publicznie pisac o tym ze chcecie wpaść- Poszukuję Zdjęć A4 B5 Po Wypadkach
Musi być koniecznie ten czarny kolor? Może któreś Ci podejdzie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Straż gminna i 2x mandat
I co to im daje? Jeżeli zdjęcie jest z tyłu auta lub nieczytelne a właściciel nie prowadzi ewidencji użytkowania pojazdu gdy z pojazdu korzysta wiele osób nie mogą na niego nałożyc grzywny za niewskazanie kierującego bo może odmówić wskazania jakiejś osoby na podstawie artykułu, który mówi o składaniu fałszywych zeznań oraz o pomówieniu innych osób (nie pamiętam jaki to był artykuł ale jutro poszukam). Nie mogą także jego ukarać mandatem bo na to nie pozwalaja inne artykuły. Po prostu trzeba wiedzieć czego się chwycić i tyle. Inna sprawą jest jeżeli na zdjeciu wyraźnie widać kierowcę. Wtedy odmowa wskazania danych kierowcy może już skończyć się grzywną Ps. Niżej pismo, które spłodziłem w firmie jak przyszło wezwanie z ITD (dane funkcjonariusza ITD oraz numer sprawy usunąłem) Oczywiście jeszcze raz powtarzam. Tyczy się to tylko braku zdjęcia w wezwaniu (czyli tak jak robi to ITD choć podobno mają wysyłać też i zdjęcia), zdjęć robionych od tyłu lub zdjęć nieczytelnych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ---------- Też mamy FaceBooka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie przez brak czasu... to przez auto- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo Wszystkiego NajlepszegoNawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Uważajcie na płyn z Biedronki !