Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak znajdę chwilkę czasu to podjedziesz i pokręcimy gwintem...ale to na tą chwilę jest nie pewne, ale będę Cię miał rybeńko na uwadze
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda spójrz na te foto...na lewe auto i teraz na prawe i znów na lewe i znów na prawe...i czego w tym lewym brakuje... ...przypomnij se o zym My gadali przed stasindą...ja bym się nie zastanawiał ładnej dupki:grin:
-
Spoty Katowice i okolice
nooo...żeby mnie zastęp ratowniczy nie wywoził......oni będą dochodzić co mi się stało...a ja: "dejcie mi piwaaa...!! ":facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda spójrz na te foto...na lewe auto i teraz na prawe i znów na lewe i znów na prawe...i czego w tym lewym brakuje... ...przypomnij se o zym My gadali przed stasindą...ja bym się nie zastanawiał
-
Spoty Katowice i okolice
no dobra wszystko curva okej, ale ja się zastanawiam jak ja we wtorek do roboty pójdę ...normalnie chyba drgawek dostanę w robocie:doh:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też mam wolne:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
chyba se zaś psytnę bo jakoś dziwnie się czuję...tak "trzeźwo" ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- normalnie "słyszę" jak moja wątrobą do mnie przemawia..."what the f*ck" ?!
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
ojjj...f*ck
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My również dziękujemy za BT było super i z roku na rok coraz lepiej mi to idzie:wink:
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Dokładnie, Puckowe fele miażdżyły, wiadomo każdy ma inne gusta ale chyba wszystkim się podobały a dźwięk białego szatana to już kosmos, może kiedy kolega Szymek jeszcze wpadnie do nas na spota Jak mnie wpuścicie to może nawet do Zatoru wpadnę Znajdzie się miejsce Koło Artura?! ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- Ale i tak pojadę go jeszcze skalibrować, bo dużo już on wydmuchał promili:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
ojjj...moje oczęta dużo w Bt widziały czasem lepiej czasem gorzej...
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Dokładnie, Puckowe fele miażdżyły, wiadomo każdy ma inne gusta ale chyba wszystkim się podobały a dźwięk białego szatana to już kosmos, może kiedy kolega Szymek jeszcze wpadnie do nas na spota ja znów nie mam faworyta, bo od Hammerka i Pucka fele na fotach były jak dła mnie "tylko" OK, ale na żywo miażdzyły suty:kox: szacun Panowie:wink: ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Dokładnie, Puckowe fele miażdżyły, wiadomo każdy ma inne gusta ale chyba wszystkim się podobały a dźwięk białego szatana to już kosmos, może kiedy kolega Szymek jeszcze wpadnie do nas na spota Jak mnie wpuścicie to może nawet do Zatoru wpadnę ale czy wyjedziesz "żywy"
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Pajda:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
y.yy...chlory:decayed:
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
a My nic...spokój był no prawie, bo stali i "suszyli":wink:
-
ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich
miron dopisz nas do listy na Zator Polko i Ewka:naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:grin:---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- a właśnie...musze poszukać wątku o Zatorze
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
mogę sobie wyobrazić juz zalążek swoich umiejętności dał na ławeczce w sobotę ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- normalnie zgłodniałem
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
ale jesteś
-
Spoty Katowice i okolice
a on się nie liczy ma jeszcze cały tydzień wolnego
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
było fffpytę
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Chyba piątek:decayed: W sobotę to Cie nie widziałem:whistling: No niestety Mateusz, musiałem się zająć żoną i dzieciakami ... w sobotę o 7 już pojechałem, miałem jeszcze przyjechać ale nie było jak. Za rok może będzie lepiej ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- ...ja sobie do teraz nie umiem wyobrazić jak Ty spałeś "z Arturem" tomasztn ma zdjęcia lepiej nie pytaj nie no muszę to widzieć
- Wspólny Wyjazd Bukowina
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
...ja sobie do teraz nie umiem wyobrazić jak Ty spałeś "z Arturem"
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
dziękujemy...było zayebiście:notworthy: