Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no to ladnie... mysle ze do wiosny skoncze vw polo tzn SWAP podlogi od tylnych siedzen razem z podluznicami i oczywiscie hamulcami itd;) 1.8 KR z goFra II gti...no to bd taki malutki popierdalacz:) glownie do gnojenia kierowcow pewnej bawarskiej firmy (taka moja druga skarbonka ) i biore sie za ANDZIE...jak bd mial czas to opisze moj KLEKOWÓZ pozdro i dzieki napewno bedzie kat bd DEAD [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 16:54_________________________________________________...zapomnialem dopisac ze to polo 86c2f takie 3 drzwiowe kombi bo zara ktos napisze ze polo to nie jest wcale male;p...
  2. witam czytam i czytam na ten temat...i zastanawiam sie jak zareaguje silniczek AJM na ten zabieg?? autko ma 222tys i wciaz rosnie . mam mozliwosc zostawic ori puszke czy konsek rurki wstawic??
  3. Witam serdecznie . Mam nie lada problem ;(. Pechowego 13.12.2010 jak jechalem do roboty "andzia" zaczela szarpac tzn. ruszylem delikatnie ze skrzyzowania i skrecilem w prawo i po wyprostowaniu jak przerzucalem z 2 na 3 to na wcisnietym sprzegle i nawet na luzie (wtedy 1-szy raz zaczelo) autko poszarpuje w lewo. Objawy...kierownica rusza ok. 10 cm gora, dol i sciaga w lewo. Dodam ze to sie zaczyna dziac po przejechaniu okolo 3 km i jeszcze dodam ze jak mu "cisne" w deche to jedzie prosto i co kilkaset metrow poszarpuje z hamowaniem rowniez problem. Jak z roboty przyjechalem zaczalem sie "bawic" tzn. wymienilem gorne wahacze kpl. i laczniki stabilizatora a po 10-tym dolne wymienie przeglub lewy zewn. rozebrany...brak uszkodzen, polos tez na dobra wyglada i dolalem plynu do wspomagania (lekko po nizej min). I dalej to samo po kilku km. zaczyna w lewo szarpac. Licze na szybka odpowiedz bo swieta juz Tuz Tuz:) Pozdrawiam Ps.reka mi juz siada od tych szarpan;/
  4. Witam serdecznie. Mam Audi A4 b5 Avant 2000r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.