Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
jechalem ostatnio 1Z od taty ale 80 i jak na ta mase nawet mu do sie odpycha............umiarkowanie
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
no nie powiem bardzo sprawnie sie to odpycha
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
ejj...no lampy przod WON !! reszta na tak
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Qfa...pierwszy prog w Zorach i zlomiarze na mnie by zarobili
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
no polifty by mialy o niebo lepszy efekt tylko troszQ rezania przy kierunkach ale warto i byly takie US w ByPiuntkach
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
US byly takie mial obrysowki z boQ lampy
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
ja tam zawsze szukalem bez relingow bo taka chcialem moze w tym tygodniu wrescie dojde do tego (bo wrescie se aparat Qpilem )aby mojego popierdalacza opisac [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:53_________________________________________________a moze bys do planow se dodac pakiet chrom na szybki ?? ...jakby ten Qmpel mial jeszcze takie lampionki na zbyciu do polifta to sie zglaszam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
a u mnie narazie mody w miejscu stoja za duzo na ten miesiac za jedna jałmużne miesiecznie ladny zderzak taki mi sie marzy
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
ladniutka no nie powiem i bez relingow tak jak moja ale moze jakies fotki wnetrza bo koledzy napewno beda molestowac o wnetrze :?: ...Lampy US tył - czekają na montaż...skad zes se sprawil takie lampionki
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
no niestety nie mam (ale postaram sie sprawic ) gdyz dopiero dzis se Qpilem aparat a wczesniej nie mialem paput...zapytanie z innej beczki masz moze antene do aVanta ze wzmacniaczem co jest przykrecony do dachu?? Bo jestem chcetny na taki gadzet, bo moja przy probie predkosci...217km/h odleciala i zostal mi tylko ten wzmak ale nie idzie juz grota dokrecoc [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 23:21_________________________________________________http://allegro.pl/nozyk-do-wycinania-szyb-draper-szyba-diament-31mm-i1542360946.html o znalazlem aukcje bo doslownie mialem pozyczony identyczny [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________tylko ze na tej aukcji jest tylko ostrze a ja mialem kompletny
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
ojj...paputQ ja to robilem ze 3 tyg temu aby wprawic ori chrom woQl szyb ... robilem to samemu i poszlo nawet dobrze tylko ze ja mialem taki specjalny nozyk od Qmpla co sie tym zajmuje (niestey musialem go oddac ) i se wycialem . Przy wycinaniu trzeba uwazac i ciac jak najblizej karoserii aby nie uszkodzic uszczelki (ktora idzie uratowac do ponownego wprawienia) . Oczywiscie przed wycinaniem trzeba zdemontowac boczki bagaznika i oslony slupQw itd :doh1: , podsufitka moze zostac tylko ze przy wycinaniu podloz sobie ja czyms aby nie pociac jej :gwizdanie: . Najgorzej bedziesz mial przy krancach szyby wiec nie paniQj bo musisz miec cos dlugiego. Po wyciagnieciu musisz usunac stary klej z uszczelek i karoserii . Potem robisz to co chcesz, odtluszczasz tam gdzie bedziesz wklejal i wklejasz na kleju do szyb koszt okolo 17-22 PeLeNow x2 szt . Tylko jak bedziesz wklejal to nie zaluj tego kleju tzn gruba warstwe aby jak bedziesz dociskal to klej wycislo do srodka (bez obaw, jak wyschnie to latow go ide usunac), bo jak bedziesz szanowal kleju to nie przejdzie Ci proby i Ci z tylu beda jezdzic ze sprzetem do nurkowania (tzn karcher i jazda,ale dopiero jak wyschnie po 5h mozesz juz lac). A potem moznaz tapiserki w odwrotnej kolejnosci zycze milej zabawy bo nie raz bedzie mial ochote to zrobic i po niej po osiagnieciu celu zrob jak ja... z poszlem na
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
yy... ?? wytlumaczcie mi jedno...rocznik '97 a calutka buda z polifta tzn drzwi, blotniki, maska, grill, wnetrze, lampy... jak to jest mozliwe ?? o co kaman :?: :?:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Qfa...zawsze mialem slabosc do bieli w audi ladniutka no nie powiem
-
[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r
no nie bardzo chrom do srebnego nie bedziesz mial tego efektu jak na ciemnym , ale chromy na licznik tak, jesli cenisz sobie komfort to 16" max a jesli wyglad to wieksze no widac bynajmniej po zdjeciach, ze zadbana ta Twoja lalunia bezawaryjnosci i samego zadowolenia z uzytkowania
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
u mine emisja bez kata byla nawet lepsza niz z tym katem diagnosta troszQ sie zdziwil
-
[B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
dzieQje Piotrek tera to widze yy... "cichy..." kaj zes taki wnetrze znalazl noralnie dla mnie jak najbardziej na plus
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
ladnie wyglada no nie powiem ale ten znaczek w bialy kolor sie prosi
-
[B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
ja tu nic nie widze zadnych fot oprocz tej na samym dole
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
moze nie odnosnie ale tych niektorych planow: ...pokrowiec na kierownice z czerwonymi dodatkami :doh1: ...ładny spoiler ...+ANGEL EYES+SOCZEWKA BLACK ...i te dywaniki CO SĄDZICIE:)??... sadze ze audi bardzo ladna i zweryfikuj mody, bo jak zrobisz takie "przeszczepy" w niej jak piszesz to bedzie lipa
-
[ALL B5] Jaki gwint proponujecie ?
witam przylacze sie do dyskusji, bo tez mialem dylemat i czytalem..."ja mam taki i jest najlepszy a reszta to goVVno"...az od takich opini to mi sie chcialo...Ja zdecydowalem sie na TA-Technix'a (dobra budzetowka 900PeLeNów, 2 lata gwary itd) mam go od miesiaca, ladnie tlumi nie jest za twardy ale przyjemny a fele to 17/40/215 wiec...trzeba uwazac na aby "conti_gum" nie skrzywdzic . A skrzypienie, pojawilo sie ale przyczyna bylo ze odboj opadl na gwint a nie byl tam gdzie jego miejsce mi na codzienna jazde do roboty i zaspokojenia swoich wizualnych pragnien w zupelnosci wystarczy pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu dokladnie tez tak robilem
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja mam zostawiona puszke ori i nic nie podpada ze czegos tam nie ma
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
od sklerozy glowa nie boli tylko nogi
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
o witam kolege z Zor moze dojde tezdo tego aby opublikowac swoje 4 Qlka autko zaradne tylko powodzenia w modach i bezawaryjnosci zyczyc
-
[B5 AVG] Czarny AVANT 1.9 TDI by romus111
ladnna ale koze mowi meee... zrob cos z tym