Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no dobra, znajomy mechanik z serwisu opla...mnie sie wydaje, ze opel jako samochody, nie ma wielowahacza z przodu :?: :!: Moze nie wiedzial, ze tak sie robi. Oczywiscie nie obrazajac tego Twojego mechanika, bo nie mam tego wogole na mysli ani na celu
  2. dokladnie, olac to wazne ze sie jezdzi deluXe i chcac nie chcac, te 2 czy 3 km/h wiecej na liczniku moze Cie uratowac od mandatu
  3. ooo...ładnie sie teraz prezentuje
  4. Dokladnie :!: Jak montaz byl zrobiony :?:...wszystkie wahacze jak i lacznik,i skreca sie w pozycji roboczej, czyli na takiej wysokosci wahacze maja byc skrecone jak beda zaliczac dziury. Bo nie ma chu... we wsi, nawet najlepsza zawiecha wysiadzie
  5. hmm...Qrcze, no rzeczywiscie rozne zrodla roznie podaja i sam nie wiem, bo do normalnego 1.8 wg ksiazki wchodzi 3.5 litra wraz wymiana filtra oleju a 1.8T nie ma w ksiazce uwzglednione
  6. ja do dzisiaj nie umie przezyc, ze na swoje wesele jechalem ffrancuzem ;( bo koledze co mial mnie wiezc a6 przerysowala babka autko na jeden dzien przed slubem [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 16:44_________________________________________________wogole mi nie podchodza francuzy kuzyn mial i po 2 miechach sprzedal achta usterkowosc
  7. nom zgadzam sie ze 45, ale miec 3 letnie conti 4x7.8 mm za 780zeta plus piwo co mialemw schowku, to tez bys sie skusil, a pomiar byl robiony przy 50 i 100 km/h i zarowno tu i tu wyszlo roznica 3km/h
  8. niczym sie niewyróżniająca ladna kozowata audiczka fajny silniczek masz tez mialem mie c taki ale okazyjnie od znajomego i o wiele taniej wzialem tdi :gwizdanie:
  9. przeklamanie jak przeklamanie...to jesli Ci to "konus" tak przeszkadza, to czemu masz w planach 18" fele :?: I tez bedziesz mial przeklamanie licznika przy 215/40/17 bo tez takie mam ibardzo ladnie wygladaja przy odpowiednim obnizeniu przeklamania miedzy licznikiem a gps to 3km/h wiecej na liczniku
  10. masz napisane, ze biale kierunki w aucie no to gdzie fotki... :bicz3:
  11. tak jak kolega pisal od tego bym zaczal i bezawaryjnej jazdy zycze ps. slodziutkiego "bąbelka" masz ,tak okolo 1 roczka i 2-3 miesieca ma :?: :!:
  12. "...ale większość wygląda tak... chińsko..." normalnie lenistwo tu sa migaczeboczne w normalnych wymiarach tzn nie wygladaja jak sterczace sutki tu ledowe http://moto.allegro.pl/audi-a3-a4-fabia-octavia-superb-ibiza-migacze-led-i1555673480.html tu na normalna zarowke 5w dymiony http://moto.allegro.pl/oryginal-migacz-bok-dymiony-a3-a4-octavia-fabia-i1591985001.html a tu wygladajace jak ORI biale i wszystkie nie wygladaja jak chinskie http://moto.allegro.pl/a3-a4-a8-ibiza-fabia-octavia-migacze-boczne-2-szt-i1589104527.html
  13. hmm... jak dla mnie to: - chromowana listewka na klapę bagażnika - ojj...tego bym nie robil na Twoim miejscu - zmienione lampy tylne na SONARY - II lift i bedzie git - emblemat TDI na tylnej klapie - a po co te emblematy wystarczy ze zostanie - i te drewienko w srodQ - mi sie jakos nie widzi, ale to kwestia gustu i jak dla mnie automat ale jak Tobie sie fajnie jezdzi to a reszta planow jak dla mnie jedne wiecej na plus a inne mniej...ale AUTKO LADNIE UTRZYMANE i pamietaj rezaj z glowa...ta wieksza co sie znajduje na karku [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:12_________________________________________________a czemu by nie pasowaly biale kierunki boczne pewnie ze beda pasowaly P&P :gwizdanie:
  14. łładnie wyglada... tylko ogarnij ten wydech :gwizdanie:
  15. czarne w tym wypadku na TAK [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:28_________________________________________________o lampionki chodzi a fele...ciemne tak jak kowi pisal ale nie czarne
  16. A to nie wiedziałem o tym Co do końcówek to chętnie bym je wywalil albo chociaż poprawił bo strasznie wystają po za obrys auta. Pomyśli się nad tym. Ogólnie dzięki za opinie. Staram się i dalej będe o nią dbał jak tylko potrafie Ostatnio wleciały nowe oponki: Dunlop SP Sport 01 w rozmiarze 205/55R16 Słyszałem o nich dobre opinie i mam nadzieje że będą dobrze trzymały na zakretach, zarówno na suchym jak i na mokrym ja mialem poprzednio oponki dunlop sport maxxz 2008r...jakos tak to sie pisze i powiem, ze za***iście sie trzymaly jak na suchym i jak na mokrym byly ciche i nie "znikaly" w oczach a Qzyn ma te gumki u siebie i powiem ze wrazenia z jazdy naprawde pozytywne
  17. no "maju" przesadziles troche , zalozenie klimy to max 1000PeLeNow, ostatnio chyba Krycha za 700 kompletna sprzedawa,l ale nie dam se reki odciac w badz razie kilka razy widzialem za 700-800 zeta od forumowiczow
  18. łłładna ta audiczka i takie fele mi sie marza ale narazie musze na 17" kolowac :gwizdanie:
  19. mi sie najbardziej podoba ta skora tzn jak te fotele sa obszyte no widac, ze robisz autko pod siebie a nie innych. Jak Ci sie to podoba to , ja bym pare rzeczy zmienil, ale wazne aby Tobie sie podobaloo
  20. no ladny ten twoj pocisk bardzo ladne uluski...juz chyba wieki takowych nie widzialem
  21. no coz napisac...nic tylko dbaj o nia bo jak dla mnie...autko te to miod malina
  22. buhahah...po to my sa aby jakies "pierdolki" wynajdywac :gwizdanie: ale koles to naprawde "MISTRZ DRUGIEGO PLANU"
  23. ojj...bedzie efekt, bedzie bo sam takie mam Qrcze prawie za free te kraty dorwales
  24. a mi tam podobaja sie te felunie naprawde mi sie podobaja a ta sQrka w srodQ
  25. bardzo ladna ...ale kolego pokaz "swoje" wnetrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.