Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
no dobra, znajomy mechanik z serwisu opla...mnie sie wydaje, ze opel jako samochody, nie ma wielowahacza z przodu :?: :!: Moze nie wiedzial, ze tak sie robi. Oczywiscie nie obrazajac tego Twojego mechanika, bo nie mam tego wogole na mysli ani na celu
-
[B5 AFN] Czarny AFN
dokladnie, olac to wazne ze sie jezdzi deluXe i chcac nie chcac, te 2 czy 3 km/h wiecej na liczniku moze Cie uratowac od mandatu
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
ooo...ładnie sie teraz prezentuje
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Dokladnie :!: Jak montaz byl zrobiony :?:...wszystkie wahacze jak i lacznik,i skreca sie w pozycji roboczej, czyli na takiej wysokosci wahacze maja byc skrecone jak beda zaliczac dziury. Bo nie ma chu... we wsi, nawet najlepsza zawiecha wysiadzie
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
hmm...Qrcze, no rzeczywiscie rozne zrodla roznie podaja i sam nie wiem, bo do normalnego 1.8 wg ksiazki wchodzi 3.5 litra wraz wymiana filtra oleju a 1.8T nie ma w ksiazce uwzglednione
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
ja do dzisiaj nie umie przezyc, ze na swoje wesele jechalem ffrancuzem ;( bo koledze co mial mnie wiezc a6 przerysowala babka autko na jeden dzien przed slubem [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 16:44_________________________________________________wogole mi nie podchodza francuzy kuzyn mial i po 2 miechach sprzedal achta usterkowosc
-
[B5 AFN] Czarny AFN
nom zgadzam sie ze 45, ale miec 3 letnie conti 4x7.8 mm za 780zeta plus piwo co mialemw schowku, to tez bys sie skusil, a pomiar byl robiony przy 50 i 100 km/h i zarowno tu i tu wyszlo roznica 3km/h
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Avancik 1.8 T
niczym sie niewyróżniająca ladna kozowata audiczka fajny silniczek masz tez mialem mie c taki ale okazyjnie od znajomego i o wiele taniej wzialem tdi :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czarny AFN
przeklamanie jak przeklamanie...to jesli Ci to "konus" tak przeszkadza, to czemu masz w planach 18" fele :?: I tez bedziesz mial przeklamanie licznika przy 215/40/17 bo tez takie mam ibardzo ladnie wygladaja przy odpowiednim obnizeniu przeklamania miedzy licznikiem a gps to 3km/h wiecej na liczniku
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
masz napisane, ze biale kierunki w aucie no to gdzie fotki... :bicz3:
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
tak jak kolega pisal od tego bym zaczal i bezawaryjnej jazdy zycze ps. slodziutkiego "bąbelka" masz ,tak okolo 1 roczka i 2-3 miesieca ma :?: :!:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
"...ale większość wygląda tak... chińsko..." normalnie lenistwo tu sa migaczeboczne w normalnych wymiarach tzn nie wygladaja jak sterczace sutki tu ledowe http://moto.allegro.pl/audi-a3-a4-fabia-octavia-superb-ibiza-migacze-led-i1555673480.html tu na normalna zarowke 5w dymiony http://moto.allegro.pl/oryginal-migacz-bok-dymiony-a3-a4-octavia-fabia-i1591985001.html a tu wygladajace jak ORI biale i wszystkie nie wygladaja jak chinskie http://moto.allegro.pl/a3-a4-a8-ibiza-fabia-octavia-migacze-boczne-2-szt-i1589104527.html
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
hmm... jak dla mnie to: - chromowana listewka na klapę bagażnika - ojj...tego bym nie robil na Twoim miejscu - zmienione lampy tylne na SONARY - II lift i bedzie git - emblemat TDI na tylnej klapie - a po co te emblematy wystarczy ze zostanie - i te drewienko w srodQ - mi sie jakos nie widzi, ale to kwestia gustu i jak dla mnie automat ale jak Tobie sie fajnie jezdzi to a reszta planow jak dla mnie jedne wiecej na plus a inne mniej...ale AUTKO LADNIE UTRZYMANE i pamietaj rezaj z glowa...ta wieksza co sie znajduje na karku [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:12_________________________________________________a czemu by nie pasowaly biale kierunki boczne pewnie ze beda pasowaly P&P :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
łładnie wyglada... tylko ogarnij ten wydech :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
czarne w tym wypadku na TAK [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:28_________________________________________________o lampionki chodzi a fele...ciemne tak jak kowi pisal ale nie czarne
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
A to nie wiedziałem o tym Co do końcówek to chętnie bym je wywalil albo chociaż poprawił bo strasznie wystają po za obrys auta. Pomyśli się nad tym. Ogólnie dzięki za opinie. Staram się i dalej będe o nią dbał jak tylko potrafie Ostatnio wleciały nowe oponki: Dunlop SP Sport 01 w rozmiarze 205/55R16 Słyszałem o nich dobre opinie i mam nadzieje że będą dobrze trzymały na zakretach, zarówno na suchym jak i na mokrym ja mialem poprzednio oponki dunlop sport maxxz 2008r...jakos tak to sie pisze i powiem, ze za***iście sie trzymaly jak na suchym i jak na mokrym byly ciche i nie "znikaly" w oczach a Qzyn ma te gumki u siebie i powiem ze wrazenia z jazdy naprawde pozytywne
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
no "maju" przesadziles troche , zalozenie klimy to max 1000PeLeNow, ostatnio chyba Krycha za 700 kompletna sprzedawa,l ale nie dam se reki odciac w badz razie kilka razy widzialem za 700-800 zeta od forumowiczow
-
[ALL B5] RED HOT h3ctowe :] wiosenne zmiany (4.2011)
łłładna ta audiczka i takie fele mi sie marza ale narazie musze na 17" kolowac :gwizdanie:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
mi sie najbardziej podoba ta skora tzn jak te fotele sa obszyte no widac, ze robisz autko pod siebie a nie innych. Jak Ci sie to podoba to , ja bym pare rzeczy zmienil, ale wazne aby Tobie sie podobaloo
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
no ladny ten twoj pocisk bardzo ladne uluski...juz chyba wieki takowych nie widzialem
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
no coz napisac...nic tylko dbaj o nia bo jak dla mnie...autko te to miod malina
-
[ALL B5] Moja nowa stara b5
buhahah...po to my sa aby jakies "pierdolki" wynajdywac :gwizdanie: ale koles to naprawde "MISTRZ DRUGIEGO PLANU"
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
ojj...bedzie efekt, bedzie bo sam takie mam Qrcze prawie za free te kraty dorwales
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
a mi tam podobaja sie te felunie naprawde mi sie podobaja a ta sQrka w srodQ
-
A4 FL seria
bardzo ladna ...ale kolego pokaz "swoje" wnetrze