Treść opublikowana przez Polko_V
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
to nie pierwsze i napewno nie beda ostatnie bledy w Twojej audiczce Jesli vag nic nie da, to napewno odczytasz z niego, ktory czyjnik abs-u bedziesz mial do wymiany i nie zostanie Ci nic innego jak go wymienic.
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
mot -gumy...to sa jakies polskie wycieraczki gdzie takie mozna dostac ??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja robie tak jak kolega napisal
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
bo kazdy wyraza swoje opinie co i ile wytrzymalo napewno krocej pojezdza w aucie co ma gewinde na pokladzie i obraczki na felach i w dodatku sa zle skrecone
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
bylaby miazga zolta audiczka na tych felach brat ma takie w golfie III, z tylu 3.5" a z przodku 2.5" cala rant.Srodek na bialo pomalowany, w dodatku kolor auta ma ciemny braz na perle ,w srodku biala skora a pod maska to co najpiekniejsze... 2.8 VR6
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokladnie, zgodze sie z "becio2004" zreszta jak pisane bylo nie raz...skrecac w pozycji roboczej, itd. a na jaka partie trafisz, to tego juz nie wiedza najstarsi gorale :gwizdanie: ...jednym wytrzymuja 40 tys innym po kilku tysiacach stukaja
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no moze sie nie do konca jasno wyrazilem...chodzilo mi w lusterku ze nie widac
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
i oto mi chodzilo no kupie sobie bosch'e
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dobry wynik, dobry dopiero tera tego posta looknalem ...no to troche uda mi sie zaoszczedzic :gwizdanie:
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
mm...iodzio wyglada i jeszcze kapku dupe na dol
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
w lusterku nic nie zobaczysz, jak masz dobry silniczek (zdrowy), to nie ma prawa zadymic
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nic nie jest pewne... zawsze trzeba uwazac - im cos jest bardziej popularne tym czesciej podrabiane... pisalem ze w miare pewny w zyciu jest sa tylko pewne...smierc i podatki
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
no wiem, ze ladnie zbieraja i sa ciche ,ale czy przy wyzszych predkosciach, rzedu 120+ nie podnosza sie...tzn nie przepuszczaja wody pod piorami??
-
[ALL B5] Nowy Nabytek A4 1.9 TDI (110ps)97 quattro klubowa:)
łoo Qfa ... :polew:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Pany...ma takie zapytanie odnosnie nowych bananow:?: Jak zbieraja wycieraczki valeo czy bosch ale te nowe :?: Juz wyjasniam o co chodzi :?: Poltora roku temu kupilem bosch'e i swietnie zbieraly, ale przyszedl na nie czas. Nowe tzn. produkowane w 2011 roku wycieraczki maja...jak patrzycie z boku (profilu) wycieraczki, maja ksztalt piora w postaci trojkata rownoramiennego, a stare sprzed dwoch lat trojkata prostokatnego, taki wiekszy spojler a przy czym idzie lepszy docisk do szyby przy duzych predkosciach. Czy te nowe przy wiekszych predkosciach tzn 120km/h i wiecej, dobrze zbieraja??
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
:notworthy: wrescie nie bede mial obrzyganego silnika , musze jak najszybciej to zrobic, bo nawet ja tak nie puszczam pawia po ostrej imprze :gwizdanie: jak ten zasrany EGR
-
[ALL B5] Nowy Nabytek A4 1.9 TDI (110ps)97 quattro klubowa:)
zmien te "slepia" z przodu i zmodami powoli do przodu smigaj
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
oo...dobrze wiedziec, ze chociaz jeden olej moze byc w miare pewny chyba sie skusze na niego, bo tez slyszalem tylko dobre opinie o LIQUI MOLY
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
a sprawdz gorne lozyska gumowo-metalowe , czy jakos tak to sie zwie :?:
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
i ciezsze o ponad 30kg za same plyty ,ale liczy sie efekt koncowy
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Dobre spostrzezenie o tych koncowkach ,tak wlasnie ma byc, a nie ze koncowka lata jak stara Qr** . Ja w grudniu wymienilem przy 220tkm, jeszcze ori gorne wahacze po obu stronach z '00 roQ, a dolne 2 przednie byly wymieniane przez poprzedniego wlasciciela a tylne dolne jeszcze ori byly. Przy okazji pokusilem sie na komplatna ori LMO ze zeszlifowanymi znaczkami ,bo jeden nie byl jeszcze do konca szlifniety . Zobacze, jak dlugo sie pobujam na tym zawiasie przy 215/40 oponach i gewindzie na pokladzie :?:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
i to z d*py
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja mam to dobrze, ze sam se dlubie przy autku i nikt mi kitu nie bedzie pier**l wciskal, ze cos jest zrobione a cos nie, ale jak narazie to dojezdzam LMO i narazie (odpukac w nie malowane drewno) cisza
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
no wlasnie majatek to to nie jest, a zawsze autku bedzie ''lzej''
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak moje LMO sie sypna predzej niz 40tkm , to to pier**le i skusze sie na MS, moze akurat mi sie dobra partia trafi :gwizdanie: :?: