Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to my tzn ja z tata przeswapowali mi do mowymi metodami podloge z podluznicami do polo z golfa i wyszlo prawie jak fabryka wypuscila, no tzn nie sa to tak idealne rowniutkie zeszlifowane spawy ale autko jest proste a tu profesjonalny zaklad tak spartaczyl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
och jejku...i dac tu auto do mechanika
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co za Qtafony robione miekkim ho_Ojem [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:50_________________________________________________Pretor a co za autko Ci "robili" :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie sfrustrowałem sie, bo zona juz mi mowila, ze ze mna jest zle i mam omamy jak jej powiedzialem ze strone zaiwanili
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a juz myslalem ze te piwka mi zaszkodzily :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi A4 V6 Avant- Auto detailing >>wet look<<
no no no...piekne autko i miazdzacy efekt pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:08_________________________________________________hmm... albo mi sie wydaje, ze brakuje tutaj jednej strony 1384, ktora ogladalem z godzine temu :?: albo od dzis przestaje pic
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis kolo 15 na parkingu na przeciw policji w Żorach ciemno zielone audi aVant na SMI z klubowymi ramkami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty tam te koty licz :gwizdanie: Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy a tu zawieche z przodu trza zrobić. o Qfa...tałzen w plery to musi bolec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
artoroo no wlasnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na poczatek musial bys znaleźć zdrowy ten silnik a to proste nie bedzie interesuja mnie tylko silniki ktore sa jeszcze w autach i bede sobie mogl sprawdzic ich stan zdrowotny [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:48_________________________________________________widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: ze Ty robert nie masz milych wspomnien o tesciowej to ja nie znaczy ze ja :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dobranoc tez sie zbieram bo moja zonka...mnie duga
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze nie ma, ale buda jest naszykowana na takie cos...swap podlogi i podluznic z golfa II jak skoncze to przedstawie w innych markach [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________no to do nastepnego 3m sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
łooj...ciezkie wstawanie bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
artur a Ty na ktora masz do roboty?? ze jeszcze nie spisz??[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:08_________________________________________________ Jak każdy zdrowy [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:06_________________________________________________vr6 mały wariat 174 Qce w budzie wazacej okolo 810-830 kg
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrcze...tak mysle...vr6 w budzie vw polo 86c2f powinno nie zle wymiatac co... [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:05_________________________________________________i spoko...pilnuje sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no no fakt...zarowno mloda jak i starsza bardzo podobne [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:01_________________________________________________ale wole mlode cialko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lubisz puszyste :polew: szczyplutka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to do mnie? skad wiesz? Do Grześka pietro wyzej [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:56_________________________________________________ :hi: dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
znaczy otyłą ja moja zonka bedzie w wieku 46 lat tak wygladac to... [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:54_________________________________________________ a mi laptop
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak moja zonka pojdzie PeLeNy zarabiac, to moze sie zbiore i obcykam itd [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:49_________________________________________________a ja tam mam za***ista tesciowa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qfa...chyba jutro obcykam moje autko i pokaze swiatu :?: :!: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________ a jak się u teściowej spieprzy to teściowa niech z kasy wysakuje A jak to pewnie do niej słoneczko mówisz albo skarbie ale tylko zapewne wtedy jak cos chce