Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
yy...a co :?: bo nie jarze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jest raczej racjonalne wytlumaczenie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz co...moze dlatego ze on ma gwiazdeczke w profilu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ano to to sie nie liczy a dlaczemu ?? czym to jest spowodowane ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qfa...no normalnie nie mam tego, chyba ze Moja mi cos dosypala ze na oczy mi padlo [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:48_________________________________________________a czemu to tak jest
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert zmien dealera...normalnie teraz ogladalem i nie ma takiego :?: :!:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja teraz odswiezylem strone i nie ma tam takiego watku zreszta artur tez to potwierdzil nie dawno
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
haa...jeszcze jutro to zdzierzyc i weekend Qrcze ja to mam...cale zycie z wariatami jak nie na powierzchni, to pod ziemia :gwizdanie: metan im na leb juz dziala
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tylko poszukac to tutaj no nic no bedziem musieli ponowic temat i "lekko" go naglosnic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to bedzie dla nich [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:37_________________________________________________ dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gdzies to sie chyba przwinelo w tym watku o tym ale reki nie dam se odciac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sory statystyki forum i potem wiecej statystyk
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nom...jakas sciepa narodowa ale u kogo to sie odbedzie, kto bedzie taki odwazny ?? [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________strona glowna....potem na samym dole jest zakladka centrum statystyk i reszta bedziesz wiedzial
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn ze spoty rybnickie wskoczyly na 10 miejsce w 10 najlepszych watkach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to jak bedzie okazja i wiecej wiadomo o urodzinach i se uloze robote to bedzie :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:29_________________________________________________no trzym sie blant88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiecie co...glupio to zabrzmi, ale spoty radomskie wypadly z ekstra klasy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: okej...najwyzej zwale na Ciebie jak zwykle przeze mnie będzie przezyjesz, zwykle Ona nie jest grozna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a bym sie z mila checia wprosil na te urodzinki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poproś ją by wzięła prawko ,reszte sama sobie dopowie :gwizdanie: okej...najwyzej zwale na Ciebie ja ich nie zamierzam na nowo montowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra okazja nie jest zla :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uu...no [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no to powiecie mi wrescie ile mam tego zabrac :?: i na jaki stan szykowac moja zonke
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale arturr...Ciebie nie bedzie, tak zes pisal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o Qfa, zas sponiewierany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiela mom tego prziwiysc :?: bo sie stresuje, bo to moj pierwszy raz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kruuupnikk